Hinge vanuse ja elu õppetundide väljaselgitamine

Avatud on uus teenus veebi teel!

Selgitame välja Sinu hinge vanuse, rolli ja praeguses elus aktuaalsed ülesanded: mis on sinu siht, mil viisil sa selle suunas liigud, kuidas sa elule vaatad, kuidas kipud reageerima, kuidas kõige kegemini ennast tasakaalu saaksid, millised on sinu põhilised komistuskivid, hirmud, millest peaksid vabanema. Kas oled positiivses arenguvoos, täitmas oma ülesandeid või mitte ja peaksid seda korrigeerima.

Teades neid asju enda ja oma lähedaste kohta, mõistad, kellega ja mis tasandil on sul sünkroonsus, sobivus, kellga mitte, kus tekivad vastuolud ja mittemõistmised, mida saaksid muuta, et suhtlus inimestega oleks tulemuslik ja võimalikult sujuv ning mida peaksid lihtsalt aktsepteerima. Loe edasi siit:

Meditatsioonifail:

Rohelise Puudraakoni aasta väestamine – ühenduse loomine oma Lohega/Draakoniga ja oma Elupuuga – kantuse ja kindla toetuse loomine ( 53 min)

Seda meditatsiooni on hea korrata aegajalt 2024 aasta sees, et ühenduda kõrgemate energiatega ning püsida kantuses!  Hind 17 EUR Vt. siia:

UUS! Vaimsete Teadmiste Kool

Avatud on vastuvõtt 2024. a. septembris alustavasse gruppi! Grupp on väike!

Kool on Sulle, kui oled arengufaasis, kus sooviksid süüvida vaimsesse maailma mitmekülgselt, otsides, avastades ja arendades endas eri vamseid andeid, leidmaks oma unikaalset hingeteed. Võimalus valida grupikoolitus või individuaallõpe !

See on võimalus saada laiemat õpet ühtse programmina, ühe õpetaja käe all, samas õppegrupis ja soodsamalt kui iga huvipakkuvat kursust eraldi läbides! Soovijatele tunnistus!

Õpe toimub kaugõppe korras :

 1. teoreetiline osa kodus läbitöötamiseks meilile pdf failides, heli- ja videovormis
 2. praktikumid Tartus nädalavahetusel keskmiselt 1 kord kuus septembrist-juunini

Õppekava sisaldab:

 1. Meditatsioon – erinevad juhitud meditatsioonirännakud on abiks sisemise tasakaalu loomisel, hingeteega joondumiseks, samas ka enda elu tervendamiseks ja isikliiku ülestõusu läbi tegemiseks
 2. Pendel – võimalus saada kõrgemat juhatust ja tervendada
 3. Energeetiline puhastus ja kaitse
 4. Terviklik tervenemine – eri tervendusmeetodid
 5. Reiki – iidne tervenduskunst ja vaimse arengu tee
 6. Tarokursus
 7. Ruunid – võimalus mõista kosmilisi arenguprotsesse ja maagiliselt luua
 8. Kanaldamine
 9. Akaśi kroonikate ümberkirjutamine, eelmised elud
 10. Esivanemate, ema- ja isaliini tervendus, suguvõsa karmalõpetamine
 11. Hingeülesanded, õpptunnid, eluülesanne, Hingesugulased, kaksikleegid, missioon

Loe lähemat siit:

UUS E-kursus “Küllusteadvuse aktiveerimine”

Kuidas teha ümberlülitus puudusteadvuselt küllusteadvusele ja avada oma küllusvoog?

E-kursust saad läbida endale sobival ajal ja rütmis, kasvõi mitu korda!

Vana 3D maailm on toiminud puudusteadvuse põhiselt. Puudusteadvuse mõttelaadi puhul me kogu aeg püüdleme millegi suunas, millest meil on puudus. Me kõik tahame midagi, vajame midagi, et olla õnnelikum, elada paremat, kvaliteetsemat elu, tunda ennast paremini, aga praegu meil seda olulist ei ole. Tundub, et see on küll olemas, aga kusagil mujal, kellegi teise käes, mingis muus võimaluses, muus olukorras, teises kohas, mitte siin ja praegu ja mitte minul…

Kursus koosneb teoreetilisest osast ülesannetega pdf failis ja praktikumist 9 juhitud meditatsiooniga mp3 failis küllusteadvusele ümberlülitumiseks, küllusvoo avamiseks, puhastamiseks ja vastuvõtmiseks eri valdkondade kaupa.

 1. Teoreetiline osa (25 lk): Mis on küllus tegelkult? Puudusteadvus ja küllusteadvus. Kuidas teha kiiresti ümberlülitus puudusteadvusest välja ja aktiveerida küllusteadvus? Kuidas küllusvoog jaguneb eri eluvaldkondade kaupa ja kuidas seda taskaalustada? Mis on kompenseerimine? Küllus kui armastusuhe Universumiga. Universumi rütmid, eri energiad, elemendid ja nende koostöö. Võrdne andmine ja saamine. Tõus eneseküllasusse. Pühasse Loomismüsteeriumisse sisenemine – Maagiks saamine. Külluserituaali läbiviimine.

2.  Juhitud meditatsioonid mp3 failidel:

 1. Igapäevane meditatsioon – valgustelge joondumine” (20 min)
 2. Enda eri osade lahusteadvuse tasandilt/eraldatusest keskmesse – hingeühendusse toomine” (33 min)
 3. Küllusvoo avamine ja puhastamine” (21 min)
 4. Hingeühenduse loomine, Kõrgema Mina seisundisse minek, tema juhatus” (20 min)
 5. Ümberlülitus puudusteadvuselt küllusteadvusele”(19 min)
 6. Südametasandi tervendus, südame avamine, Kosmilise südamega ühenduse loomine” (32 min)
 7. Küllusvoo avamine ja tasakaalustamine valdkondade kaupa: armastus/suhe, raha/eneseteostus, energia/elujõud/tervis” (38 min)
 8. Külluse loomine koostöös Universumiga” (52 min)
 9. 5 elemendi: maa, tuli, vesi, õhk, akaśa tasakaalustamine” (35 min)

Loe edasi siit:

Uus E- kursus “Ülestõus kaksikleegiteekonnal”

All-focus

E-kursust saad läbida endale sobival ajal ja rütmis, kasvõi mitu korda!

Kuigi iga kaksikleegiteekond on unikaalne ja eriline, on siiski üldjoontes suuri sarnasusi dünaamikas ja väljakutsetes, kuidas protsess toimib, kuna see allub nii vaimsetele- kui füüsikaseadustele. Kursus on abiks neile, kes tunnevad, et on kohtunud oma kaksikleegiga, on temaga millalgi olnud mingitlaadi suhtluses või on praegu intensiivses, väga lähedases aga ka keerulises hingesidemes. Jagan oma isiklikul kaksikleegiteekonnal omandatud kogemusi ja juhtnööre, mis mulle protsessi ajal anti minu enda Kõrgema Mina kaudu.

Inimesed enamasti mõistavad valesti ja romantiseerivad üle „kaksikleegiga ühinemist“, see aetakse segi muinasjutulise hingesugulussuhtega. Kuid tegelikkuses pole suhe kaksikleegiga nii lihtsalt käsitletav, ega pruugi kohe kaasa tuua oodatud õnne. Eelkõige on kaksikleekidel elus ühine missoon ja see suhe ei ole niivõrd romantiline armusuhe, vaid rõhk on hoopis vaimse kasvu teekonnal. Alles siis, kui on käidud läbi pikk ja sügav ülestõusuteekond, tehtud läbi mitmed ja mitmed egosurmad, vabastatud oma põhihirmud ja jõutakse sisemise terviklikkuseni, on võimalik harmooniline ja püsiv armastussuhe kaksikleegiga. Seega kaksikleegiteekond on esmalt valgustumisteekond.

Ülestõus kaksikleegiteekonna läbi seisneb erinevates balansseerimistes, vastandite/äärmuste tasakaalustamises ja kokkutoomises. Nais- ja meesenergia – yin ja yang on vastandid. Kaksikleek on sinu vastandpoolus, kes pakub sulle suurepäraseid peegeldusi. Kuigi need peegeldused võivad kohati olla vägagi valusad, võimaldavad nad tohutu kasvu, kui see väljakutse teadlikult vastu võtta.

Kaksikleegiteekonnal tuleb sul töötada enda sisemiste energiatega ja luua tasakaal mitmetel eri viisidel.

Laias laastus sul tuleb tegeleda oma sisemise nais- ja meespoole tervendamisega, kuid see seisneb eri nüanssides:

 1. nais- ja meesenergia vanadest mustritest väljatoomine, jumaliku nais- ja meesenergia aktiveerimine
 2. enesearmastuse leidmine ja järjepidev kasvatamine
 3. eri elementide (maa, õhk, vesi, tuli, vaim) tasakaalustamine ja kokkutoomine
 4. valguse ja pimeduse/varju ühendamine
 5. kõrguse(ülal) ja sügavuse(all) kokkutoomine
 6. sisemise (rikkuse) ja välise (rikkuse) ühendamine
 7. (välja)andmise- ja saamise (vastuvõtmise) tasakaalustamine
 8. äärmustest väljatulemine ja vastandite ühendamine
 9. minevikust ja tulevikust olevikku – kohalollu liikumine 2
 10. iseendast oma jumaliku partneri (vastandenergia) ülesleidmine
 11. oma hingega püsiühenduses olemine, oma tervikliku jumaliku minana toimimine

Kursus koosneb 2 osast:

1. Teoreetiline osa läbilugemiseks pdf failis (79 lk)

2. 11 mp3 faili (pikemad juhitud meditatsioonirännakud, mis aitavad kaksikleegiteekonnal ettetulevaid väljakutseid paremini läbida ning ennast tasakaalustada ja tervendada):

Loe edasi siit: https://vaimnemaailm.ee/www/e-kursus-ulestous-kaksikleegiteekonnal/

Uus kursus: Energeetiline puhastus ja kaitse

Vaimselt arenedes tõuseb sinu sagedus, suureneb valgus, igapäevaelus tähendab see seda, et mida enam su valgus kasvab, seda tõenäolisemalt hakkad tõmbama ligi energiavampiire ja tumedate jõudude rünnakuid. Paljud kaasaegsed vaimsed õpetused soovitavad igasugu rünnakuid lihtsalt ignoreerida ja muudkui armastust saata ja avatud olla. Mingis mõttes on see õige, aga et see reaalselt ka toimiks, pead olema omadega jõudnud juba väga heasse kohta, ehk olema saavutanud meisterlikkuse – olles püsivalt keskmes, joondunud Allikaga, Sise-Maaga, pidevas tõketeta energiavoolus. Sellesse seisundisse jõudmiseni on aga enne vaja käia pikk tee ja sellele eelneb üleminekuperiood, kus on väga keeruline jääda keskmesse – just siis muutub su valgus pimedusele nähtavaks ja sagenevad rünnakud.. Sel ajal oleks sul ikka vaja rakendada teatud kaitsetehnikaid, et mitte lasta end mõjutada üldisest energiafoonist. Muidu läheb sinu valgus ühel hetkel tahtmatult lihtsalt osavate tumedate jõudude teenistusse. See iseenda kaitsmine on seega ka vastutustundlik lähenemine, sest on oluline, kuhu ja kellele sinu valgus läheb.

Sellel kursusel õpid:

 • ennast energeetiliselt puhastama ja ka puhtana hoidma
 • kuidas kaitsta ennast energiavampiiride, tumedate jõudude ja erinevate rünnakute eest
 • tegema energeetilist ruumipuhastust
 • kuidas vabastada ennast egregoride võrgust
 • mõõtma oma sagedust – emotsionaalset seisundit – teadvustasandit, milles viibid, sest kõik on energia: mõtted ja emotsioonid samuti. Igaüks meist vibreerib teataval sagedusel. Sinu sagedus määrab millised inimesed su ellu tulevad, mida sa ligi tõmbad, kui kerge või raske on sinu elu, samuti kas ja milliseid kaitseid võiksid tõenäoliselt vajada.

Loe edasi siit: https://vaimnemaailm.ee/www/energeetiline-puhastus-ja-kaitse/

Mai täiskuu väekad energiad – valguspüha Wesak

“Ühtsusesse” 2020 Liina Kaumann, akrüül lõuendil 70×50

Käes on Wesak – Buddha sünni ja valgustumisaeg, mis langeb alati kokku mai täiskuuga. Sel ajal tasuks kindlasti leida aega mediteerimiseks, vaimse maailmaga suhtlemiseks, palvete ja taotluste tegemiseks või enda tervendamiseks, sest avatud on suured portaalid vaimsesse maailma, kus kõigil muutustel, palvetel, taotlustel, mida me teeme, on tuhandekordne vägi võrreldes tavapärasega.

Kui oled juba mõnda aega saanud märke universumilt, et peaksid tervendama mõnda oma elu valdkonda või iseenda aspekti, astuma välja vanadest iganenud käitumismustritest, võibolla kirjutama ümber oma Akaśśi kroonikaid, et hakata looma elu, mis on rohkem kooskõlas praeguse kõrgema energiaga ning pakuks rohkem rahulolu ja rõõmu, või uurima oma juhendajatelt vaimsest maailmast enda elu ülesannete ja õppetundide kohta, selle kohta, mida su hing tegelikult siia tegema on tulnud, või on sul mõttes mõlkunud muud küsimused vaimsele maailmale – on just nüüd ja praegu selleks parim aeg. Wesaki eriti väekas aeg kestab alates 14. maist kuni 18. maini, tipphetk on 16. mail. Kõik, mida sel ajal teed, kas iseenda või kogu maailma heaks, on erakordselt võimas.

Tasuks võtta aega ja saata armastust ja valgust iseendale aga ka meie Maa-Emale, kogu inimkonnale ja paluda vaimse maailma toetust, et see suur transformatsioon, mida me kõik praegu nii individuaalselt kui ka kollektiivselt läbi teeme, toimuks kõige kõrgemal moel – võimalikult kergelt, rahulikult ja sujuvalt. Võid paluda, et kõik muutused ja üleminek uude aega oleks sulle ja sinu lähedastele leebe ja kerge, et sinu ja su lähedaste elus oleks rahu, usaldus ja aktsepteerimine, küllus ja teadmine, et sünnib parim. Suutlikkus jääda keerulistes sündmustes rahulikuks ja neutraalseks vaatlejaks. Just see on väga oluline!

Kui tunned, et tahad, siis võid laiendada ringi ning rahu, tasakaalu, olukordade parimat võimalikku lahenemist võid muidugi taotleda ka kogu maailma jaoks. Samas oluline on siinkohal mõista, et kui soovid rahu kogu maailmas, siis, et seda luua, on sul vaja esmalt luua rahu enda sees – sisemine rahu – oma üksteisega vastuolus olevate erinevate osade, eri energiate vahel. Et sinus ei oleks enam sisemisi vastuolusid, sisemist võitust. Kuni sul ei ole enam tahtmist võidelda ja pooli võtta välises maailmas, kuni sa ei lahterda enam asju õigeks ja valeks, heaks ja halvaks. Sest iga kord, kui sa võtad poole ja hakkad võitlema, mis sest, et halva vastu ja hea eest, suurendad sa võitluse ja sõja energiat. See, kuhu sa energiat suunad, hakkab kasvama vastavalt vaimsetele seadustele. Pole vahet, mille poolt sa oled, sest kohe aktiveerub ka “vastu” energia ehk sõja energia. Seega, kui soovid maailmarahu ja õnne kõigi jaoks, siis pead lõpetama sisemise sõja ja võitluse, looma sisemise rahu ja õnnetunde iseendas. Väline maailm on vaid peegeldus, mis näitab, kuskohas sa omadega oled, kui sind häirib sõda maailmas, siis tegelikult häirivad sinu hinge sinu enda sisemised vastuolud. Need torkavad sulle silma välises maailmas (lahusteadvuse ja egotasandil), kus sa näed ebaõglust, ülekohut, võitlust, vägivalda jne. Kui piisavalt palju inimesi mõistab seda ja alustab iseendast, tuleb välja võitluse energiast ja jõuab rahuseisundisse, alles siis peegeldub see väljas tagasi maailmarahuna. Selleni ei ole võimalik jõuda väliste tegudega välises maailmas, näidates näpuga teisele ja teda hukkamõistes, aga oma sisemaailma unarusse jättes.

Praegune Wesaki aeg on suurepärane aeg sisemise võitluse lõpetamiseks ja rahu loomiseks. Kui tunned, et vajad suunamist või abi sel teel, siis olen hiljuti koostanud mitmeid häid E- kursusi minu poolt juhendatud meditatsioonidega, vaata siia: https://vaimnemaailm.ee/www/e-kursused/

Eriti aga soovitan sisemise rahu loomiseks seda:

Meditatsiooni E-kursus “Joondumine – terviklikuks saamine. Sisemise perekonna, enda eri osade tervendus ja kokkutoomine” UUS!  

Või ka ainult neid kahte meditatsiooni, mis on saadaval mp3 failina:

 1. Enda eri osade lahusteadvuse tasandilt/eraldatusest keskmesse – hingeühendusse toomine (33 min) UUS!
 2. Sisemise sõja lõpetamine – üksteisele vastutöötavate isiksuseosade ühendamine, sisemise rahu loomine (48 min) UUS!

Ühtsusesse

“Ühtsusesse” Liina Kaumann 2020, akrüül lõuendil 50×70

Oleme tegemas läbi intensiivset nihet 3D hirmumaailmast 4 ja 5D valgusmaailma, saamas taas teadlikuks sellest, kes me tõeliselt oleme. Maailmas kujunenud olukord raputab ärkvele ja pakub valikuvõimalust, kas jääda vanasse – valida hirm, paanika ja eraldatus või hoopis armastus, ühtsus ja koostöö, mis on tuleviku kudajastu alustalad.

Paljud inimesed üle maailma on astumas oma ülesandesse just nüüd, äkitselt saadakse teadlikuks oma tõelisest väest ja sellest, miks oleme valinud kehastuda just sellesse erilisse aega, appi, teostama üleminekut vanast uude maailma. Meis kõigis on olemas see vägi, ootab vaid teadvustamist ja käivitamist. Paljud tunnevad praegu soovi anda oma panus, kuidagi aidata inimesi ja maailma…
Igaüks saab teha seda oma erilisel viisil, sest meil kõigil on eri ülesanded, eri anded ja võimed. Kui neid maksimaalselt rakendame, on meist kõige enam kasu.

Maailma tervendamine ja abistamine algab aga sellest, et tuleb kõigepealt aidata iseennast – luua rahu ja valgus enda sees, valida hirmu asemel armastus ja ühtsustunne. Selleks on vaja esmalt hoolitseda iseenda eest – vabaneda stressist, usaldamatusest, kontrollimisest, piirangulisest mõtlemisest ja avardada oma arusaamist ning vaatevälja, valida pimeduse asemel valgus ja siis ollagi see valgus ja kiirata seda maailma.

Praegune eriline aeg on antudki meile selleks, et puhata ja iseendaga olla, mõista mis on tõeliselt oluline. Puhastuda väga sügaval tasandil. Nii meie isiklikus kui kollektiivses rakumälus on säilinud mälestused kannatustest, hädadest, haigustest, epideemiatest, vaesusest, mida oleme kogenud pikal pimeduse ajal, paljude elude jooksul, surmahirm, eraldatus… Need kerkivad nüüd esile intensiivsemalt kui kunagi varem, selleks et saaksime need teadvustada ja vabastada, mitte aga nende tõttu veelgi suuremasse eraldatusesse sulguda. See on osa suurest pühitsusprotsessist, kui teeme selle läbi, valime armastuse ja valguse, oleme valmis. Uueks. Paremaks, väekamaks, rõõmsamaks, helgemaks maailmaks, koosloomiseks. Oleme valmis oma tõelisesse hingeülesandesse astumiseks!
Kasuta seda kingitud puhkuseaega ja alusta juba täna, iseendast!
Sinus eneses on piiritu vägi saada kõigega hakkama!

Oled oodatud osalema Vaimse Maailma veebikursustel ja seanssidel!

02022020

02022020 -Tulemas on selline huvitav ja väekas kuupäev! Mida see võiks tähendada? Tegemist on sama numbrikombinatsiooniga peegelpildis 0202/2020. Tõlgendasin ära Taro, numeroloogia ja tunnetuse põhiselt, mis võiks olla selle päeva energia/ülesanne, kuidas selle kõrgeimal võimalikul moel läbida saame.

Kombinatsioon koosneb numbritest 0, 2, 20, millele vastavad Taro Suure Arkaani kaardid Narr, Ülempreestrinna ja Kohtumõistmine, liites kõik kokku saame päeva energiaks 8 – Jõud/Tugevus.

Mida need kaardid tähendavad:

0 – Narr

Algab uus teekond tühjusest, kaosest. Narr on ühe tsükli lõpu ja teise alguse kaart, tema potentsiaal on tohutu, tühjuses on kõik võimalused. Energeetiliselt algab meil uus tsükkel (Roti aasta algusega 25.01. algaski uus 12-aastane arengutsükkel). Narr on nagu inimene, kes läheb teekonnale otsima iseennast, oma kogemust, valgustatust ja käib selleks läbi pika teekonna – kõik Suure Arkaani kaardid, lõpuks jõuab aga tagasi algusesse ja leiab otsitu iseendast. Ta on avatud kõigele, spontaanne, avameelne, muretu, uudishimulik, valmis uueks seikluseks.

Samas tähendab Narr hüpet tundmatusse, kus on võimalik tõusta nii taevastesse kõrgustesse kui ka hoopis kukkuda kuristikku. Vaja on usaldada iseennast, saatust, maailma ja jumalat, julgeda elada täiel rinnal. Vaja on olla hirmuvaba, lapselikult süütu ja muretu, samas loomulikult elutark, olla täielikult ja ehedalt kohal praeguses hetkes, mitte analüüsida minevikku või mõelda tulevikust, juhinduda oma südamest, isegi kui see läheb vastuollu üldsuse arvamusega, moraaliga. Narri iseloomustab kaootilisus, ebastabiilsus, selget sihti veel pole, alles otsitakse oma teed ja seda ei leia ratsionaalse mõtlemise teel, vaid tuleb usaldada intuitsiooni, sisetunnet. Tuleks olla vahetu, spontaanne, olla valmis ootamatuseks, üllatusteks ja lähtuda iseendast, valida see tee, mis tekitab kõige enam rõõmu ja elevusetunnet.

2- Ülempreestrinna

Naiselik tarkus, intuitsioon, alateadvus.

Ka ülepreestrinna kaart rõhutab intuitsiooni ja sisetunde usaldamise tähtsust ja valiku tegemise tähtsust. Ülepreestrinna istub kahe samba – musta ja valge samba vahel ja peab valima, mingis mõttes võib see tähendada, et nüüd toimubki inimkonna selge jagunemine kaheks – kes liiguvad edasi märkimisväärselt suuremasse valgusesse – 4- ja 5. dimensiooni, kes aga otsustavad jääda vanasse maailma. Nüüd on aeg pöörduda sissepoole ja küsida endalt, kuhu soovid liikuda, kui valid uue tasandi tuleb hakata kasutama üha rohkem intuitsiooni, naiselikku tarkust, otsida ja leida vastuseid iseendast, mitte enam väljastpoolt, mõista, et kõik väline on sisemise peegeldus. Valida tasub vaid seda teed, mida tõeliselt oma südames ihaldad: „Mida ma tõeliselt tahan?”. Selgita välja oma tõeline taotlus ja südamesoov, mis ei oleks mõjutatud teiste tahtmistest, välisest. Nüüd tuleb süveneda, tungida probleemide ja olukordade päristuumani, vaadata pealispinna alla, leida sealt asjade tõeline tähendus. Vaja on elada kooskõlas oma sisemaailmaga, usaldada tundeid mitte mõistust. Väga ratsionaalse ja mõistusliku inimese jaks tähendab see segaduse perioodi. Vaja on arendada enda naiselikku poolt: diplomaatilisust, pehmust, paindlikkust, vastuvõtlikkust, empaatilisust, tundlikkust, kannatlikkust. Ülempreestrinna tähendab ka hingesugulastega koos ühist kasvamist, hingeperekondade ühinemist.

20 – Kohtumõistmine

Viimane eksam, asjade uuele tasandile tõstmine

Tulemas on suur karmiline muutus, millele pole võimalik vastu seista. See on nagu fööniksi tuhast tõusmine, uuenemine, taassünd. Elu muutub täielikult, on võimalus panna liikuma pikalt seismajäänud protsessid ja suhted, või neist vabaneda. Uus meie elus on juba kanda kinnitanud ja nii tugev, et nüüd on vaja vana riismed endast lõplikult eemale heita, sest see takistab. Ülestõusmine, ärkamine, kutsumuse järgimine, vaimne areng, uus etapp, tegudest aruandmine, vigadest õppimine, süütunnetest vabanemine, mõistmine, andestamine. Kohtumõistmine on nagu portaalist tulev valgus mis kinnitub siia dimensiooni – nagu Kristuse tagasipöördumine.

Oluline on mõista, et Kohtumõistmine on eelviimane Suure Arkaani kaart enne päralejõudmist unistuste maailma ja see tähendab viimast rasket katsumust. Vahel on see viimane katsumus väga raske, sest jõud on juba otsakorral ja eesmärk käega katsuda. Nüüd proovitakse meid ja meie kavatsused lõplikult läbi ja ainult väärt ettevõtmised jõuavad sihile. Meil tuleb anda aru tehtud vigadest ja teistele tehtud kannatustest. Meil tuleb tegeleda enesehindamisega – tunnistada enda ja teiste voorusi ning leppida enda ja teiste nõrkuste ja rumalusega ning need ületada. So kosmilise valguse laskumine valgustuse poole püüdleja südamesse, talle väe andmine, et too saaks tõusta ja heita endalt kire kammitsad. Kohtumõistmine toob kaasa radikaalse uuenemise, peame hindma kogu maailma ümber, heitma endalt vana riismed, võtma endale senisest suurema vastutuse.

Kõik kokku 8 – Jõud

See on sisemiste polaarsuste tasakaal – tasakaalustada on vaja sisemine naispool ja meespool, nr. 8 on nagu lõpmatuse märk, mis tasakaalustab mees- ja naisenergia.

Jõud tähistab väge, mis suudab taltsutada inimese siseilmas möllavaid kirgi ja torme. See on moraalne jõud, mis võib mägesid liigutada, sest tal on ühendus jumalaga. Samas on Jõud ka elujõud, energia, füüsiline jõud, seksuaalsus. Peame jõudma tasandile, kus me ei suru enam oma tundeid alla, vaid oleme on need täielikult omaks võtnud. Vaja on osata kasutada kire jõudu, mitte karta selle tulisust. Vaja on aktsepteerida iseennast oma täiuslikkuses ja mitmekesisuses, vaja on aktsepteerida ka oma varjupoolt ning seda omaks võttes õpime „märatseval loomal ratsutama”. Siis pääseme ligi sellele energiale, mida kasutasime siiani nn. „halva” peitmiseks ja allasurumiseks. Selles faasis pannakse proovile ka meie eetika, välja langevad nõrgad ja need, kes oma sisemiste tõekspidamiste vastu astuvad. Tugevad lähevad edasi suutes võita vastutöötavad jõud, kahtlused, kõhklused, esimesed viljad on käes…

Tahtejõud, enesevalitsemine, võit negatiivsete impulsside üle, edu.

Tegemist on sama numbrikombinatsiooniga peegelpildis 0202/2020 – kõik väline on sisemise peegeldus, edaspidi me ei saa enam lahendada asju väljastpoolt (3.dimensiooni maailmas veel sai aga nüüd enam mitte) ja kõiki asju juhime seestpoolt välja liikumisega – mikrokosmosest, rakutasandilt makrokosmosesse. See nihe tuleb nüüd reaalset ära teha. Kuupäev võib ka tähendada eriti selget võimalust vaadata peeglisse ja näha oma tõde.

Sellel väekal ja kaunil kuupäeval on hea tõsta oma sagedust, luua ühendus kõrgemate energiatega, valida südamest lähtuvalt, millises suunas soovid edasiliikuda, mida luua uues tsüklis, võtta vastutus ja need taotlused siis ka teele lennutada, saadetuna rõõmu, entusiasmi, usalduse ja lapseliku mängulisuse, puhtuse energiast. Mis oleks selleks parem, kui ühises rõõmsas ja hoitud valgusringis õnnistada sisse uus Roti aasta ja väestada oma taotlused kantuna kasvava kuu energiast! Oled oodatud Pesasse: http://vaimnemaailm.ee/www/valge-metallroti-aasta-sisseonnistamine/

Selleks, et tõusta ise ja tõsta kõike elavat vabanen vägivallast – nii iseenda kui kõikide teiste suhtes.

Täna, siin ja praegu, vabanen vägivallast enda ja teiste suhtes. Lõpetan igasugused otsingud, püüdlused, pürgimised, eesmärkide tagaajamised, plaanide tegemise, kontrollimise, enda tagantpiitsutamise ja sundimise, loobun enda keelamisest, piiramisest ja sihtidele suunamisest. Loobun igasugustest hinnangutest, lahterdamisest, sildistamisest nii enda kui ka teiste suhtes, lasen asjadel lihtsalt olla nii nagu nad on, lasen endal olla just niisugusena nagu ma olen. Lasen teistel olla. Lasen kõigel olla.

Luban endal tunda ja kogeda kõike – armastust, rõõmu, imetlust, unistusi, lootust, jumalikkust, rahu, kohalolu, avatust, kinnihoidmist, pettumust, viha, kurbust, armukadedust, pahameelt, ärevust, ebakindlust, rahulolematust, loobumist, klammerdumist, kinnijooksmist, eraldatust, lahtilaskmist… kõiki emotsioone ja tundeid. Ma ei keela neid endale, hoopis avan ennast, võtan kõik vastu nii nagu tuleb ja olen vaba. Olen absoluutselt vaba. Vaba kõigist keeldudest, käskudest, saavutustest, püüdlustest, sundusest, enesepiiramisest, hinnangutest, sihtidest, tagaajamistest, uskumustest, teooriatest, õpetustest, teadmistest, dogmadest, juhtnööridest, eesmärkidest… Lasen kõigel minna. Olen tühi ja avatud Oma Enda Sügavamale Tõele.

Olen lihtsalt kohal selles praeguses hetkes, kergelt, lõdvestunult, avatult, vastuvõtlikult. Olen tähelepanelik ja armunud suhtes praeguse reaalsusega – siin asub minu jõupunkt, minu rõõmu ja õndsuse allikas. Püüan märgata kõike, iga pisikest asja, kogeda seda, mida käesolev hetk pakub, avastada seda, tunda imetlust, tänutunnet, hingata sisse, kuulata, vaadata, näha, puudutada, sügavuti kogeda ja lahti lasta, välja hingata… kergelt ja loomulikult, universumiga samas rütmis. Olen tõeliselt vaba. Olen tühi ja avar, oma tões, oma jumalikkuses.

Annan Ennast Endale! Aitäh! Aitäh! Aitäh!

Jumaliku Mina seisunds
Jumaliku Mina seisundis ( Liina Kaumann 2019, akrüül lõuendil)