Energeetiline puhastus ja kaitse

27.04.24. kell 11-14.00 Tartus kohapeal või sulle sobival ajal veebivariandis!

Vaimselt arenedes tõuseb sinu sagedus, suureneb valgus, igapäevaelus tähendab see seda, et mida enam su valgus kasvab, seda tõenäolisemalt hakkad tõmbama ligi energiavampiire ja tumedate jõudude rünnakuid. Paljud kaasaegsed vaimsed õpetused soovitavad igasugu rünnakuid lihtsalt ignoreerida ja muudkui armastust saata ja avatud olla. Mingis mõttes on see õige, aga et see reaalselt ka toimiks, pead olema omadega jõudnud juba väga heasse kohta, ehk olema saavutanud meisterlikkuse – olles püsivalt keskmes, joondunud Allikaga, Sise-Maaga, pidevas tõketeta energiavoolus. Sellesse seisundisse jõudmiseni on aga enne vaja käia pikk tee ja sellele eelneb üleminekuperiood, kus on väga keeruline jääda keskmesse – just siis muutub su valgus pimedusele nähtavaks ja sagenevad rünnakud.. Sel ajal oleks sul ikka vaja rakendada teatud kaitsetehnikaid, et mitte lasta end mõjutada üldisest energiafoonist. Muidu läheb sinu valgus ühel hetkel tahtmatult lihtsalt osavate tumedate jõudude teenistusse. See iseenda kaitsmine on seega ka vastutustundlik lähenemine, sest on oluline, kuhu ja kellele sinu valgus läheb.

Sellel kursusel õpid:

  • ennast energeetiliselt puhastama ja ka puhtana hoidma
  • kuidas kaitsta ennast energiavampiiride, tumedate jõudude ja erinevate rünnakute eest
  • tegema energeetilist ruumipuhastust
  • kuidas vabastada ennast egregoride võrgust
  • mõõtma oma sagedust – emotsionaalset seisundit – teadvustasandit, milles viibid, sest kõik on energia: mõtted ja emotsioonid samuti. Igaüks meist vibreerib teataval sagedusel. Sinu sagedus määrab millised inimesed su ellu tulevad, mida sa ligi tõmbad, kui kerge või raske on sinu elu, samuti kas ja milliseid kaitseid võiksid tõenäoliselt vajada.

Kursus koosneb 2 osast:

  1. Teoreetiline osa – 22 lk. materjali pdf failis kodus läbitöötamiseks (Miks on vaja ennast kaitsta. Sageduse mõõtmine Dr. Hawkinsi teadlikkuse skaala järgi. Energiavampiirid. Rünnakud. Egregorid. Enda puhastamine ja kaitsed. Needustest ja väga rasketest energiatest puhastamine. Ruumi puhastamine. )
  2. Praktilised juhtnöörid, tehnikad ja harjutamine kohapeal (kasutame ka pendlit, soovi korral saad osta kohapeal energeetiliseks puhastuseks eriti sobiva käsitööpendli ruunimärkidega – hind 10 EUR)

Kursuse hind 70 EUR (sisaldab teoreetilist osa + 3 tunnist praktikumi väikeses grupis + mp3 faili juhitud meditatsioonirännakuga enda egregoride mõjusfäärist vabastamiseks, mille saad endale allalaadida ja kasutada korduvalt!

Juhendab Liina Kaumann

Kursusel osalemiseks saada meil osalemissooviga liina@vaimnemaailm.ee. ja tasu Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077  tagastamatu ettemaks 40 EUR, misjärel saad kätte kursuse teoreetilise osa.

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!