Kontakt/Minust

Vaimne Maailm OÜ (reg. 11912030), pangakonto EE662200221049242077, Tartu, Eesti

 Kontakt: liina@vaimnemaailm.ee, 55992477

Vasuvõtt Tartus või veebis

Missioon:

VAIMNE MAAILM sai asutatud aastal 2010 – algselt selleks, et koondada ja ühendada vaimsel teel olevaid inimesi, pakkudes neile tuge praeguses kiiresti muutuvas maailmas, kus vana kiiresti laguneb, pind kaob jalge alt, aga uus energia pole veel kohal. Kui oled ise muutuses, ülestõusuprotsessis, aga sinu elus osaleb veel palju vanas energias inimesi, neid, kes ei ole valinud  praegust üleminekut läbi teha ja kõrgemasse sagedusse liikuda, on raske – siis aitab teadlik distantseerumine “tavamaailmast” ja keskendumine kõrgematele energiatele, suhtlemine “oma tasandi” inimestega.

Vaimse Maailma eesmärk, praeguses ajahetkes, on abistada Sind Sinu muutuses – isiklikus ülestõusuprotsessis ja muuta Sinu sisemine teekond iseendani –  üleminek uude energiasse Sulle kergemaks, sujuvamaks ja arusaadavamaks.  Leiad siit juhatust, nõu, tervendavaid meditatsioone, erinevaid kursusi nii grupis kui individuaalselt. Kui soovid end vaimsetel teemadel mitmekülgselt harida, vahetada mõtteid teiste vaimsel teel olijatega ning areneda koos samas toetavas grupis, oled oodatud õppima Vaimsete Teadmiste Kooli! 


Liina Kaumann

Akadeemilise hariduse omandasin Tartu Ülikoolis Filosoofiateaduskonnas ajaloo erialal, kus minu lemmikuteks olid võrdlev religioonilugu, psühholoogia ja filosoofia. Esmakordselt puutusin meditatsiooniga kokku juba üliõpilaspäevil – 1990. aastal, mil läbisin transtsendentaalse meditatsiooni kursuse, kuid regulaarse mediteerimisega ma siis veel tegelema ei hakanud.

Aastal 2001 olin oma isikliku eluga mitmel alal tõsises kriisis ja hakkasin otsima oma probleemidele lahendusi. Algasid minu vaimsed eneseotsingud. Alusatsin dr. Luule Viilmaa raamatutega ja lugesin paari aasta jooksul läbi virnade viisi kõikvõimalikku vaimset kirjandust. Ma mitte ainult ei lugenud, vaid tõepoolest tegin ka läbi kõik, mida Luule Viilmaa soovitas. Esialgu ma sellesse isegi ei uskunud, kuid uppuja haarab ju õlekõrrestki ja nii mõtlesingi, et mis mul ikka kaotada. Muudkui andestasin, korrutasin tervendavaid afirmatsioone ja jäin… aina haigemaks. Nüüd tean, et olin läinud enesetervendamisega liiale – minu jaoks sai sellest põhitegevus päevas. Uskusin, et õige elu läheb lahti alles siis, kui oma sassis asjad korda saan. Ma ei mõistnud siis veel, et elu ongi käesolevas hetkes, siin ja praegu, ka see parajasti käsilolev enesetervendamine, kulgemine tasakaalu ja tervise poole.

Kuigi selline rabistamine tõi kaasa rohkem kannatusi, kui vaja oleks olnud, kandis ühel hetkel iseendaga tegelemine ometi vilja. Midagi juhtus, minus avanes miski, mis oli enne täielikult blokeeritud. Toimuvat on raske kirjeldada. Mu teadvuses avanesid justkui uued tasandid, hakkasin sügavamalt taipama asjade olemust. Avastasin iseendas peituva suure tarkuse. Olin parajasti lugenud läbi Luule Viilma kaks esimest raamatut. Kui kolmanda kallale asusin, siis avastasin üllatusega, et seda kõike tean juba isegi, pisut enne olid ka mulle enesele samad äratundmised ja teadmised tulnud. Nendesamade tõdede lugemine raamatust, andis mulle aga enesekindlust, et olen tõepoolest õigel teel. Tõde on universaalne ja see, mis tuleb infona ühele, võib tulla ka teisele ja kolmandale samamoodi iseenesest, kui oleme samas sagedusribas ja eriti kui meil juhtuvad olema samad vaimsed õpetajad ja teejuhid.

Siitpeale toimus kannapööre minu elus. Peagi jõudsin ka reiki juurde ja sain reiki pühitsused. Varsti hakkas minu juurde tulema abivajajaid – kes soovis reikit, kes niisama nõu, kes ennustamist Taro kaartidega. Inimesi muudkui tuli ja tuli. Nii sai minust kuidagi iseenesest reiki tervendaja ja nõustaja. Lugesin läbi kõikvõimalikke vaimseid raamatuid, tegelesin regulaarselt vaimsete praktikatega, tegin igapäevaselt 5 tiibeti harjutust, mediteerisin ja harrastasin aegajalt sütelkõndi.

2013. aastast olen reiki meister ja õpetan reikit ka teistele.

2010. aastast alates olen juhendanud erinevaid meditatsioonikursusi, siis alustasin ka Vaimne Maailm OÜ-ga, mis tegeleb vaimsete koolituste, nõustamise ja alternatiivraviga. Minu kursused põhinevad suures osas juhitud meditatsioonil ja visualiseerimisel. Olen avastanud, et just juhitud meditatsioon on hämmastavalt tõhus meditatsioonitehnika elus positiivsete muutuste esilekutsumiseks. Paralleelselt olen tegelenud kogu aeg kaTaro, pendli ja ruunidega, maalinud ja juhendanud energiamaali kursusi erinevatel teemadel, 2016. aasta suvel ilmus Pilgrim kirjastuselt minu raamat „Tervendav maalimine”.  Minu energiamaale saab näha siin kodulehel “Maalide” rubriigis ja soovi korral on neid ka võimalik osta või tellida hoopis endale isiklik tervendav maal.

Praeguseks (2024) on minust saanud pigem “ülestõusu õpetaja” – teejuht ja laternahoidja – jagan seda infot, mis on tulnud mulle minu isiklikku ülestõusuprotsessi läbides ja mis on toiminud, toonud kaasa taipamisi, teadvuse avardumisi, olulisi nihkeid ja vaatenurgamuutusi –  tasandivahetusi. Olen kohalolus, tunnetades, mis just praeguses hetke energias kõige paremini toimiks, mis kannaks, tooks kõige kergemat, rõõmsmat arengut ja üleminekut. Seda hetkel aktuaalset infot jagan ka oma vastuvõtul ja oma uutel kursustel, mida pidevalt juurde loon ja täiendan.

Tunnen, et minu ülesanne ei ole tegeleda korraga paljude erinevate inimestega ega massidega, pigem on minu lähenemine sügav ja suunatud väiksemale spetsiifilisemale ringile, nendele, kes jõuavad kuidagi minuni, nendele, kes tunnevad minuga sünkroonsust, on lähedased hinged ja kellele just mina olen õige õpetaja.     Seepärast eelistan töötada inimestega üks-ühele või  siis juhendada väikesi gruppe.

Võtan vastu Tartus või veebis.

Meie meditatsiooniruum:

2022. aastal

2023/24. aastal

Draakoniaasta sisseõnistamine 2024. 10.02