Kontakt/Meist

Vaimne Maailm OÜ (reg. 11912030), pangakonto EE662200221049242077, Tartu, Eesti

 Kontakt: liina@vaimnemaailm.ee, 55992477

Missioon:

VAIMNE MAAILM sai asutatud algselt selleks, et koondada ja ühendada uutmoodi mõtlevaid inimesi. Elame keerulises ja uuenevas maailmas, kus paljud on mõistnud, et elu vanamoodi kas ei toimi üldse, või lihtsalt ei paku enam midagi. Vastused, kuidas edasi, on peidus meis endis. Me ise oleme oma elu loojad. On suurepärane, et üha rohkem inimesi on selle tõe omaks võtnud ja harrastab juba teadlikku loomist. Paljud ärganud inimesed aga teavad, kui raske on käia sellel uuel teel ja teha läbi vajalik sisemine nihe, olukorras, kus meie ümber on pidevalt palju vanameelseid inimesi, neid kelle mõttemaailm on ikka veel väga tugevalt  läbiimbunud vanadest mustritest. Siin aitab teadlik distantseerumine “tavamaailmast” ja keskendumine kõrgematele energiatele, suhtlemine “oma tasandi” inimestega.

Vaimse Maailma eesmärk on muuta inimeste sisemine teekond iseendani kergemaks ja turvalisemaks – pakume vaimset kasvu, isiklikku arengut ja enesetervendamist soodustavaid kursusi, individuaalteraapiat ja nõustamist, ühismeditatsioone ja võimalust kohtuda ning vahetada mõtteid teiste sarnase ellusuhtumisega inimestega. Koos on kergem. Turvalisuse toob teadmine, et ma tõepoolest loon ise oma elu…Mina ise olengi see võti, mitte keegi teine…Ma olen endal alati olemas, ei kao kuhugi. Mina olen see, kes ma olen. Ma võin seda olla, mind aktsepteeritakse ja armastatakse sellena, kes ma olen. Olen nagu kaunis vesiroos, mis võrsub tiigi mudasest sügavikust, tõuseb läbi häguse vee, et õitseda pinnal päikesevalguses oma täiuslikus ilus. See on vaimne teekond – teadmatusest virgumise kirka meele juurde.


Liina Kaumann

Akadeemilise hariduse omandasin Tartu Ülikoolis Filosoofiateaduskonnas ajaloo erialal, kus minu lemmikuteks olid võrdlev religioonilugu, psühholoogia ja filosoofia. Esmakordselt puutusin meditatsiooniga kokku juba üliõpilaspäevil – 1990. aastal, mil läbisin transtsendentaalse meditatsiooni kursuse, kuid regulaarse mediteerimisega ma siis veel tegelema ei hakanud.

Umbes 15 aastat tagasi olin oma isikliku eluga mitmel alal tõsises kriisis ja hakkasin otsima oma probleemidele lahendusi. Algasid minu vaimsed eneseotsingud. Alusatsin dr. Luule Viilmaa raamatutega ja lugesin paari aasta jooksul läbi virnade viisi kõikvõimalikku vaimset kirjandust. Ma mitte ainult ei lugenud, vaid tõepoolest tegin ka läbi kõik, mida Luule Viilmaa soovitas. Esialgu ma sellesse isegi ei uskunud, kuid uppuja haarab ju õlekõrrestki ja nii mõtlesingi, et mis mul ikka kaotada. Muudkui andestasin, korrutasin tervendavaid afirmatsioone ja jäin… aina haigemaks. Nüüd tean, et olin läinud enesetervendamisega liiale – minu jaoks sai sellest põhitegevus päevas. Uskusin, et õige elu läheb lahti alles siis, kui oma sassis asjad korda saan. Ma ei mõistnud siis veel, et elu ongi käesolevas hetkes, siin ja praegu, ka see parajasti käsilolev enesetervendamine, kulgemine tasakaalu ja tervise poole.

Kuigi selline rabistamine tõi kaasa rohkem kannatusi, kui vaja oleks olnud, kandis ühel hetkel iseendaga tegelemine ometi vilja. Midagi juhtus, minus avanes miski, mis oli enne täielikult blokeeritud. Toimuvat on raske kirjeldada. Mu teadvuses avanesid justkui uued tasandid, hakkasin sügavamalt taipama asjade olemust. Avastasin iseendas peituva suure tarkuse. Olin parajasti lugenud läbi Luule Viilma kaks esimest raamatut. Kui kolmanda kallale asusin, siis avastasin üllatusega, et seda kõike tean juba isegi, pisut enne olid ka mulle enesele samad äratundmised ja teadmised tulnud. Nendesamade tõdede lugemine raamatust, andis mulle aga enesekindlust, et olen tõepoolest õigel teel. Tõde on universaalne ja see, mis tuleb infona ühele, võib tulla ka teisele ja kolmandale samamoodi iseenesest, kui oleme samas sagedusribas ja eriti kui meil juhtuvad olema samad vaimsed õpetajad ja teejuhid.

Siitpeale toimus kannapööre minu elus. Peagi jõudsin ka reiki juurde ja sain reiki pühitsused. Varsti hakkas minu juurde tulema abivajajaid – kes soovis reikit, kes niisama nõu, kes ennustamist Taro kaartidega. Inimesi muudkui tuli ja tuli. Nii sai minust kuidagi iseenesest reiki tervendaja ja nõustaja. Lugesin läbi kõikvõimalikke vaimseid raamatuid, tegelesin regulaarselt vaimsete praktikatega, tegin igapäevaselt 5 tiibeti harjutust, mediteerisin ja harrastasin aegajalt sütelkõndi.

2010. aastast alates olen juhendanud erinevaid meditatsioonikursusi, siis alustasin ka Vaimne Maailm OÜ-ga, mis tegeleb vaimsete koolituste, nõustamise ja alternatiivraviga. Minu kursused põhinevad suures osas juhitud meditatsioonil ja visualiseerimisel. Olen avastanud, et just juhitud meditatsioon on hämmastavalt tõhus meditatsioonitehnika elus positiivsete muutuste esilekutsumiseks. 2010. aastast alates olen pidevalt juhendanud ka meditatiivse maali kursusi erinevatel teemadel, 2016. aasta suvel ilmus Pilgrim kirjastuselt minu esikraamat „Tervendav maalimine”.

2013. aastast olen reiki meister ja õpetan reikit ka teistele.

Meie meditatsiooniruum: