Hinge vanuse ja elu õppetundide väljaselgitamine

Avatud on uus teenus veebi teel!

Selgitame välja Sinu hinge vanuse, rolli ja praeguses elus aktuaalsed ülesanded: mis on sinu siht, mil viisil sa selle suunas liigud, kuidas sa elule vaatad, kuidas kipud reageerima, kuidas kõige kegemini ennast tasakaalu saaksid, millised on sinu põhilised komistuskivid, hirmud, millest peaksid vabanema. Kas oled positiivses arenguvoos, täitmas oma ülesandeid või mitte ja peaksid seda korrigeerima.

Teades neid asju enda ja oma lähedaste kohta, mõistad, kellega ja mis tasandil on sul sünkroonsus, sobivus, kellga mitte, kus tekivad vastuolud ja mittemõistmised, mida saaksid muuta, et suhtlus inimestega oleks tulemuslik ja võimalikult sujuv ning mida peaksid lihtsalt aktsepteerima.

Kasutan pendlit ja Chelsea Quinn Yarbo raamatus “Michaeli sõnumid” toodud süsteemi.

Väärtus 25 EUR

Tellimiseks tee ülekanne 25 EUR Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077  ja saada meil  liina@vaimnemaailm.ee, kuhu lisa selle inimese nimi, kelle kohta soovid vastuseid, tema foto või täpne sünniaeg.

NB! Enda kohta võid alati küsida ja ka oma pere kohta, kaugemate tuttavate puhul aga võid esmalt saata sissejuhatava meili infoga huvipakkuva inimese kohta ning kõigepealt küsin, kas mul on ligipääs ja luba neid asju vaadata.

Vastuse saad meili teel ja see sisaldab lisaks tulemustele ka 8 lk selgitavat infot Michaeli süsteemi kohta pdf failis, et saaksid sealt uurida, mida saadud tulemused tähendavad ning kuidas neid kasutada.