Meditatsioonikursus “Tasandivahetus uude maailma, vanadest “lugudest” puhastumine, teadlik loomine”

“Külluse loomine” 2020, Liina Kaumann

Kursus sobib hästi nii algajatele, kes soovivad saada juhatust ja meditatsiooikogemust, kui ka neile, kes on meditatsiooniga juba kokkupuutunud.

Nendel juhitud meditatsioonirännakutel keskendume eeskätt enda vabastamisele “vanadest lugudest”, mis takistavad liikumist uude etappi/kõrgemasse sagedusse – puhastame ema- ja isaliini, puhstume vanadest mõttemustritest, uskumustest, programmidest DNA tasandil, võtame ühendust Akaśi kroonikate vibrtsioonilise väljaga ning muudame ära eelmistest eludest kaasa tulnud programmid/kordumised, tegeleme oma tuumhaavade ja põhihirmudega, piirangutega, vabaneme erinevate egregoride mõjust, mis ei lase olla täiesti vabad ja suunavad meisse teatud tüüpmõtlemist/käitumist, puhastame oma alateadvust, mõttetasandit ja õpime liikuma peast südametasandile, avame südant, sest loomine toimub läbi avatud südame.

Grupis tehtav juhitud meditatsioon (sisemine rännak) on üheks tõhusamaks meditatsioonitehnikaks, seda saavad kergesti praktiseerida ka algajad ja need, kes on väga stressis, ülekoormatud ja kellel on pidevalt peas liiga palju ekslevaid mõtteid, nii, et vaikselt istuda tundub võimatuna. Samas on see väga hea ka kogenud mediteerijatele, kuna võimaldab väga sügavale enda sisse kaevuda ja viia oma ellu sisse positiivseid muutusi.

I osa:

  1. Meditatsioon „Alateadvuse korrastamiseks ja ümberprogrammeerimiseks”
  2. Meditatsioon “Mõttetasandi puhastamiseks ja korrastamiseks”

II osa:

  1. “Egregoride mõjusfäärist vabanemine”
  2. „Rakumällu minek, vanade programmide kustutamine DNA tasandil”

III osa:

Meditatsioon “Ema ja isaliini puhastamiseks – kudajastu esivanematega ühenduse loomiseks, suguvõsa karma tühustamiseks”

IV osa:

“Akaśi kroonikate lugemine ja ümberkirjutamine”

V osa:

  1. Vanade vannete tühistamine
  2. “Joondumine – üliteadvuse (vaimu), tavateadvuse ja alateadvuse liitmine üheks tervikuks, oma energia koondamine käesolevasse hetkesse”

VI osa:

  1. Südametasandi tervendamine, südame avamine
  2. Külluse loomine

Teoreetiline osa meilile:

Vaimsed seadused, koostöö tegemine Vaimse maaimaga vastavalt jumalikele seadustele. Akaśi kroonikad. Meie erinevad osad ja erinevad tasandid: Kõrgem Mina, Hing, Vaim, vikerkaaresild Allikasse, eri dimensioonid. Ema- ja isaliini puhastamine. Kuidas kiirendada ja kergendada oma arengut jõudes usalduse ja rõõmu seisundisse, alateadvuse ja DNA ümberprogrammeerimine, külluse loomine uuel 5D tasandil.

Kogu 6-osalise kursuse hind 4. jaanuariks registreerujatele 155 EUR, hiljem 170 EUR, hinna sees on 2 meditatsiooni mp3 failina omal valikul, allalaadimiseks ja korduvaks kasutamiseks.

Vajalik kindlasti eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee ja tagastamatu ettemaksu 60 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077, mis on eelduseks teoreetilise osa kättesaamisel!

Juhendab Liina Kaumann