Vaimsete Teadmiste Kool

Kool on Sulle, kui oled arengufaasis, kus sooviksid süüvida vaimsesse maailma mitmekülgselt, otsides, avastades ja arendades endas eri vamseid andeid, leidmaks oma unikaalset hingeteed. Võimalus valida grupikoolitus või individuaallõpe !

See on võimalus saada laiemat õpet ühtse programmina, ühe õpetaja käe all, samas õppegrupis ja soodsamalt kui iga huvipakkuvat kursust eraldi läbides! Soovijatele tunnistus!

Õpe toimub kaugõppe korras :

 1. teoreetiline osa kodus läbitöötamiseks meilile pdf failides, heli- ja videovormis
 2. praktikumid Tartus nädalavahetusel keskmiselt 1 kord kuus septembrist-juunini

Õppekava sisaldab:

 1. Meditatsioon – erinevad juhitud meditatsioonirännakud on abiks sisemise tasakaalu loomisel, hingeteega joondumiseks, samas ka enda elu tervendamiseks ja isikliiku ülestõusu läbi tegemiseks
 2. Pendel – võimalus saada kõrgemat juhatust ja tervendada
 3. Energeetiline puhastus ja kaitse
 4. Terviklik tervenemine – eri tervendusmeetodid
 5. Reiki – iidne tervenduskunst ja vaimse arengu tee
 6. Tarokursus
 7. Ruunid – võimalus mõista kosmilisi arenguprotsesse ja maagiliselt luua
 8. Kanaldamine
 9. Akaśi kroonikate ümberkirjutamine, eelmised elud
 10. Esivanemate, ema- ja isaliini tervendus, suguvõsa karmalõpetamine
 11. Hingeülesanded, õpptunnid, eluülesanne, Hingesugulased, kaksikleegid, missioon

Teoreetiline osa sisaldab lisaks neile teemadele:

Sissejuhatus meditatsiooni. Eneseväärtustamine. Vaimsed Seadused. Mineviku tervendamine, Negatiivsusest väljatulek. 5 elementi. Tśakrad. Inglid. Vaimse kasvu kiirendamine. Mida tähendab joondumine? Sisemine laps. Emotsioonide tervendamine. Naisenergia ja meesenergia. Iseenda eri egoosade tundmaõppimine ja ühendamine. Kuidas lugeda oma elu “peeglit”. Kõrgem Mina ja Hing. Vikerkaaresilla ehitamine. Isikliku tahte kooskõlastamine Kõrgema tahtega, ego lahustamine. Illusioonidest vabanemine, illusioonimaailmast lahkumine. Tasakaal, terviklikkuse loomine, oma jõusse astumine, valgustumine. Kuidas luua rahu? Praktikad, mis aitavad jõuda 5D ühtsusteadvusesse. Kuidas juhtida elu oma valgusteljest – eluratta keskmest. Tasandivahetused vaimse arengu käigus. Minevikumustritest vabanemine – ema- ja isaliini puhastamine, suguvõsa karma lõpetamine, kuldajastu esivanematega ühenduse loomine. Karma. Vanad vanded, tõotused, kokkulepped. Akaśi kroonikad. Egregorid. Alateadvus. DNA ümberprogrammeerimine. Afirmatsioonid ja taotlused. Tõega ühtesulamine. Praegune aeg.

Puudutud praktikatunnid on võmalus järgi teha ka iseseisvalt oma kodus video- või helifailide abil!

Iga praktikum Tartus kestab 11- ca 17.30 – (vahepeal lõuanapaus 1,5 tundi) ja sisaldab meditatsioonikursust + mõnda teemakursust (pendel, taro, reiki, kanaldamine jne.)

Võimalik ka personaalõpe sinu omas rütmis ja individuaalseid vajadusi arvesades! Võta ühendust liina@vaimnemaailm.ee!

Õppekava 2023/2024 Vt. siit:

Kooli registreerumiseks saada meil liina@vaimnemaailm.ee ja tasu koha kinnituseks ettemaks 100 EUR Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!

10-kuu jooksul aset leidva õppeaasta kogumaksumus ette tasudes 900 EUR

Enne 11. septembrit ettemaksu 100 EUR tasujatele 850 EUR õppeaasta

Hind sisaldab:

 1. 10 praktikumi Tartus
 2. teoreetilist osa,
 3. 9 meditatsioon mp3 failidel
 4. Reiki 1. või 2. astme pühitust või tervendavat pühitsust, juhul kui sul Reiki pühitsus juba on
 5. 1 pendlit
 6. savi ruunide ja maagilise ruunitalismani valmistamiseks

2 osas (5 kuu eest korraga) tasudes 490+490 EUR kokku 980 EUR õppeaasta, enne 11. septembrit ettemaksu 100 EUR tasudes 480+480 EUR kahes osas kokku 960 EUR

Iga kord eraldi tasudes 1 kord 100 EUR, nii et 100 EUR registreerumise ettemaks jääb järgmiseks korraks ette, see tasaarveldub viimase juunikuise korra eest tasudes. Kokku 1000 EUR õppeaasta maksumus.