Vaimsete Teadmiste Kool

Avatud on vastuvõtt 2024. septembris alustavasse gruppi!

Kool on Sulle, kui oled arengufaasis, kus sooviksid süüvida vaimsesse maailma mitmekülgselt, otsides, avastades ja arendades endas eri vamseid andeid, leidmaks oma unikaalset hingeteed. Võimalus valida grupikoolitus, E-kool või individuaallõpe !

See on võimalus saada laiemat õpet ühtse programmina, ühe õpetaja käe all, samas õppegrupis ja soodsamalt kui iga huvipakkuvat kursust eraldi läbides! Soovijatele tunnistus!

Õpe toimub kaugõppe korras :

 1. teoreetiline osa kodus läbitöötamiseks meilile pdf failides, heli- ja videovormis
 2. praktikumid Tartus nädalavahetusel keskmiselt 1 kord kuus jaanuarist detsembrini (juuli-august vaheaeg)

Õppekava sisaldab:

 1. Meditatsioon – erinevad juhitud meditatsioonirännakud on abiks sisemise tasakaalu loomisel, hingeteega joondumiseks, samas ka enda elu tervendamiseks ja isikliiku ülestõusu läbi tegemiseks
 2. Pendel – võimalus saada kõrgemat juhatust ja tervendada
 3. Energeetiline puhastus ja kaitse
 4. Terviklik tervenemine – eri tervendusmeetodid
 5. Reiki – iidne tervenduskunst ja vaimse arengu tee
 6. Tarokursus
 7. Ruunid – võimalus mõista kosmilisi arenguprotsesse ja maagiliselt luua
 8. Kanaldamine
 9. Akaśi kroonikate ümberkirjutamine, eelmised elud
 10. Esivanemate, ema- ja isaliini tervendus, suguvõsa karmalõpetamine
 11. Hingeülesanded, õpptunnid, eluülesanne, Hingesugulased, kaksikleegid, missioon

Teoreetiline osa sisaldab lisaks neile teemadele:

Sissejuhatus meditatsiooni. Eneseväärtustamine. Vaimsed Seadused. Mineviku tervendamine, Negatiivsusest väljatulek. 5 elementi. Tśakrad. Inglid. Vaimse kasvu kiirendamine. Mida tähendab joondumine? Sisemine laps. Emotsioonide tervendamine. Naisenergia ja meesenergia. Iseenda eri egoosade tundmaõppimine ja ühendamine. Kuidas lugeda oma elu “peeglit”. Kõrgem Mina ja Hing. Vikerkaaresilla ehitamine. Isikliku tahte kooskõlastamine Kõrgema tahtega, ego lahustamine. Illusioonidest vabanemine, illusioonimaailmast lahkumine. Tasakaal, terviklikkuse loomine, oma jõusse astumine, valgustumine. Kuidas luua rahu? Praktikad, mis aitavad jõuda 5D ühtsusteadvusesse. Kuidas juhtida elu oma valgusteljest – eluratta keskmest. Tasandivahetused vaimse arengu käigus. Minevikumustritest vabanemine – ema- ja isaliini puhastamine, suguvõsa karma lõpetamine, kuldajastu esivanematega ühenduse loomine. Karma. Vanad vanded, tõotused, kokkulepped. Akaśi kroonikad. Egregorid. Alateadvus. DNA ümberprogrammeerimine. Afirmatsioonid ja taotlused. Tõega ühtesulamine. Praegune aeg.

Lisaks temaatilised kursused: Pendlikursus, Energeetiline puhastus ja kaitse, Tarokursus, Ruunikursus, Kanaldamine, Reiki kursus, Terviklik tervendamine, Enesetervendamise meetodid, Hingekokkulepped, ülesanded, õppetunnid, hingesugulased, kaksikleegid, Eluülesanne.

Meditatsiooni mp3 failid allalaadimiseks ja korduvaks kasutamiseks kodus.

Iga praktikum Tartus kestab 11- ca 17.30 – (vahepeal lõuanapaus 1,5 tundi) ja sisaldab meditatsioonikursust + mõnda teemakursust (pendel, taro, reiki, kanaldamine jne.)

Võimalik ka personaalõpe sinu omas rütmis ja individuaalseid vajadusi arvesades! Võta ühendust liina@vaimnemaailm.ee!

Õppekava 2024/25 Vt. siit:

Õppekava 2023/24 vt. siit:

Kooli registreerumiseks saada meil liina@vaimnemaailm.ee ja tasu koha kinnituseks ettemaks 110 EUR Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077, mis on eelduseks õppematerjalide saamisel.

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata! Puudutud praktikatunnid on võmalus järgi teha ka iseseisvalt oma kodus video- või helifailide abil või individuaalkohtumise teel.

10-kuu jooksul aset leidva õppeaasta kogumaksumus ette tasudes 1010 EUR

Juunikuus ettemaksu 110 EUR tasujatele hinasoodustus 910 EUR õppeaasta, tasudes kogu õppeaasta eest ette 22. septembriks (1. kohtumiskorral)

Hind sisaldab:

 1. 10 praktikumi Tartus
 2. teoreetilist osa,
 3. meditatsioone mp3 failidel
 4. Reiki 1. või 2. astme pühitust või tervendavat pühitsust, juhul kui sul Reiki pühitsus juba on
 5. 1 pendlit
 6. savi ruunide ja maagilise ruunitalismani valmistamiseks

Iga kord eraldi tasudes 1 kord 110 EUR, nii et 110 EUR registreerumise ettemaks jääb järgmiseks korraks ette, see tasaarveldub viimase korraga juunis. Kokku 1100 EUR õppeaasta maksumus.

Juunikuus regstreerujatele ja  ettemaksu 110 EUR tasujatele, iga kord eraldi tasudes hinnasoodustus 105 EUR kord!, õppeaasta maksumus kokku 1055 EUR.

Õpetaja Liina Kaumann