Vaimsete Teadmiste Kool E-õpe

See on võimalus saada laiemat õpet ühtse programmina, ühe õpetaja käe all, soodsamalt kui iga huvipakkuvat kursust eraldi läbides ja seda mugavalt oma kodus endale sobivas rütmis! Lõpetajale tunnistus!

Kool on Sulle, kui oled arengufaasis, kus sooviksid süüvida vaimsesse maailma mitmekülgselt, otsides, avastades ja arendades endas eri vamseid andeid, leidmaks oma unikaalset hingeteed.

Õpe toimub :

 1. teoreetiline osa meilile pdf failides
 2. praktikumid heli- ja videovormis iseseisvalt omas rütmis läbimiseks + individuaalsed veebikohtumised õpetajaga

Õppekava sisaldab:

 1. Meditatsioon – erinevad juhitud meditatsioonirännakud on abiks sisemise tasakaalu loomisel, hingeteega joondumiseks, samas ka enda elu tervendamiseks ja isikliiku ülestõusu läbi tegemiseks – mp3
 2. Pendel – võimalus saada kõrgemat juhatust ja tervendada – videokursusena
 3. Energeetiline puhastus ja kaitse – videokursusena
 4. Terviklik tervenemine – eri tervendusmeetodid – videokursusena
 5. Reiki – iidne tervenduskunst ja vaimse arengu tee – pühitsus ja õpe individuaalse veebikohtumise teel (soovi korral võimalik asendada ka kohaletulekuga Tartus)
 6. Tarokursus – praktikum individuaalse veebikohtumisena
 7. Ruunid – võimalus mõista kosmilisi arenguprotsesse ja maagiliselt luua
 8. Kanaldamine – praktikum veebikohtumisega
 9. Akaśi kroonikate ümberkirjutamine, eelmised elud
 10. Esivanemate, ema- ja isaliini tervendus, suguvõsa karmalõpetamine
 11. Hingeülesanded, õppetunnid, eluülesanne, Hingesugulased, kaksikleegid, missioon

Kõikide teemade puhul (ka nende, mille puhul õppekava juba ei sisalda veebikohtumist) on vajaduse korral võimalik lisaks leppida indivdiduaalseid veebikohtumisi (1 h 55 EUR, 1,5h – 65 EUR, 2 h – 85 EUR lisatasu eest) Õppekavas toodud veebikohtumised (Reiki, Taro ja kanaldamine on aga juba hinna sisse arvestatud! (Soovi korral on võimalik veebikohtumine asendada mõnikord ka silmastsilma kohtumisega Tartus)

Teoreetiline osa sisaldab lisaks neile teemadele:

Sissejuhatus meditatsiooni. Eneseväärtustamine. Vaimsed Seadused. Mineviku tervendamine, Negatiivsusest väljatulek. 5 elementi. Tśakrad. Inglid. Vaimse kasvu kiirendamine. Mida tähendab joondumine? Sisemine laps. Emotsioonide tervendamine. Naisenergia ja meesenergia. Iseenda eri egoosade tundmaõppimine ja ühendamine. Kuidas lugeda oma elu “peeglit”. Kõrgem Mina ja Hing. Vikerkaaresilla ehitamine. Isikliku tahte kooskõlastamine Kõrgema tahtega, ego lahustamine. Illusioonidest vabanemine, illusioonimaailmast lahkumine. Tasakaal, terviklikkuse loomine, oma jõusse astumine, valgustumine. Kuidas luua rahu? Praktikad, mis aitavad jõuda 5D ühtsusteadvusesse. Kuidas juhtida elu oma valgusteljest – eluratta keskmest. Tasandivahetused vaimse arengu käigus. Minevikumustritest vabanemine – ema- ja isaliini puhastamine, suguvõsa karma lõpetamine, kuldajastu esivanematega ühenduse loomine. Karma. Vanad vanded, tõotused, kokkulepped. Akaśi kroonikad. Egregorid. Alateadvus. DNA ümberprogrammeerimine. Afirmatsioonid ja taotlused. Tõega ühtesulamine. Praegune aeg.

Lisaks temaatilised kursused: Pendlikursus, Energeetiline puhastus ja kaitse, Tarokursus, Ruunikursus, Kanaldamine, Reiki kursus, Terviklik tervendamine, Enesetervendamise meetodid, Hingekokkulepped, ülesanded, õppetunnid, hingesugulased, kaksikleegid, Eluülesanne.

Meditatsiooni mp3 failid allalaadimiseks ja korduvaks kasutamiseks kodus.

E-Kooli registreerumiseks saada meil liina@vaimnemaailm.ee ja tasu kas kogu 10-osalise kooliprogrammi eest ühe korraga 777 EUR või osade kaupa maksmise soovi korral 100 EUR Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077, mis on eelduseks 1. korra õppematerjalide saamisel. Igal järgneva õppeaterjali saamiseks tuleks tasuda uus 100 EUR – kokku 10-osaline koolitus 1000 EUR. See sisaldab lisaks pdf, mp3 ja videofailidele (mida kõiki saad kasutada korduvalt ja korduvalt) 2 tunnist individuaalset veebikohtumist reiki pühitsuse ja praktilise õppe saamiseks + 2 tunnist Taro praktikumi ja 1,5 tunnist kanaldamist individuaalselt.

Õpetaja Liina Kaumann