Tegutsemine uues energias –ümberlülitus inim-mina üliaktiivsususest ja kontrollist (egost) kantusesse – Universumiga koosloomisesse

2.märtsil kell 11-14.00 Tartus

Kuidas liikuda kantusesse – kus sa lõdvestud ja lased elul ennast kanda? Siiani kandsid sina elu oma turjal ja see oli oi kui väsitav. See kursus vaatleb lähemalt meelemuutusi ja sisemisi ümberlülitusi, mida sul tuleks teha oma senistes suhtumistes ellu, tegutsemisse, teistesse inimestesse ja iseendasse kui valid uue energiaga kaasa voolata. Kuidas tegutseda uues energias? Mis on kiire elu õppetund?
Võiimalik läbida ka E-kursusena:

Kursus koosneb 2 osast:

1. teoreetiline osa (17 lk), mille saad meilile kodus läbitöötamiseks sisaldab: Muutused-Kõrgem Juhatus. Mida tähendab tegelikult kui elu on kiire? Miks me loome kiire elu, kuidas kiire elu mustrist välja tulla? Millest tekivad motivatsioonipuudus ja depressioon, kuidas välja tulla? Muutused uues energias – kuidas tulla välja elu enda turjal kandmisest ja liikuda kantusesse – kus elu kannab mind? Ego transformatsioon – meelemuutused tśakrate kaupa. Eri tśakrate tasandilt lähtuv elu.

2. kohapeal teeme juhitud meditatsioone ja jagamisringe:

Tegutsemise tasakaalustamine – aktiivsuse ja passiivsuse, inim-mina ja hingemina ühendamine sisemisse koosloomisesse. Ego transformatsiooon – meelemuutused tśakrate kaupa.Nihe kantusesse

 Kursuse hind 70 EUR (hinna sees on mp3 fail ühe meditatsioonirännakuga nendest, mida kursusel teeme ja mille saad endala allalaadida ja kasutada korduvalt. Soovitud rännaku saad valida ise”

Väike grupp!

Kursusel osalemiseks saada meil osalemissooviga liina@vaimnemaailm.ee. ja tasu Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077  tagastamatu ettemaks 40 EUR, misjärel saad kätte kursuse teoreetilise osa.

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!

Kursust on võimalik läbida ka E-kursusena: “Tegutsemine uues energias – ümberlülitus inimmina üliaktiivsusest (egost) kantusesse – Universumiga koosloomisesse”