E-kursus “Tegutsemine uues energias – ümberlülitus inimmina üliaktiivsusest (egost) kantusesse – Universumiga koosloomisesse”

See kursus vaatleb lähemalt meelemuutusi ja sisemisi ümberlülitusi, mida sul tuleks teha oma senistes suhtumistes ellu, tegutsemisse, teistesse inimestesse ja iseendasse kui valid uue energiaga kaasa voolata. Kuidas tegutseda uues energias? Mis on kiire elu õppetund? Kuidas liikuda kantusesse – kus sa lõdvestud ja lased elul ennast kanda. Siiani kandsid sina elu oma turjal ja see oli oi kui väsitav.

E-kursust saad läbida endale sobival ajal ja rütmis, kasvõi mitu korda!

Kursus koosneb 2 osast:

1. teoreetiline osa (17 lk), mille saad meilile kodus läbitöötamiseks sisaldab: Muutused-Kõrgem Juhatus. Mida tähendab tegelikult kui elu on kiire? Miks me loome kiire elu, kuidas kiire elu mustrist välja tulla? Millest tekivad motivatsioonipuudus ja depressioon, kuidas välja tulla? Muutused uues energias – kuidas tulla välja elu enda turjal kandmisest ja liikuda kantusesse – kus elu kannab mind? Ego transformatsioon – meelemuutused tśakrate kaupa. Eri tśakrate tasandilt lähtuv elu.

2. juhitud meditatsioonid ja tervendusseanss mp3 failis, mille saad endale allalaadida ja korduvalt kasutada

  1. Sisemise nais- ja meespoole tervendus (41 min)
  2. Tegutsemise tasakaalustamine – aktiivsuse ja passiivsuse, inim-mina ja hingemina, meheliku ja naiseliku ühendamine sisemisse koosloomisesse. (47 min)
  3. Nihe kantusesse – Universumiga koosloomisesse (48 min)
  4. Pikem juhitud tervendusseanss “Ego transformatsiooon – meelemuutused tśakrate kaupa” (62 min)

E- kursuse hind 60 EUR (sisaldab 4 MP3 faili, mille saad endale allalaadida ja kasutada korduvalt + teoreetilist osa)

Kursuse koostas Liina Kaumann

Kursusel osalemiseks tasu Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077  60 EUR ja saada seejärel meil koos maksekorralduse koopiaga liina@vaimnemaailm.ee.