Meditatsioonikursus algajatele 1. – “Eneseväärtustamine/enesetervendamine”

Alustab uus pikem meditatsioonikursuste sari “Oma väesse astumine – elu uuel tasandil”, mis koosneb 3 osast:

 1. Eneseväärtustamine/enesetervendamine 
 2. Joondumine – terviklikuks saamine. Sisemise perekonna, enda eri osade tervendus ja kokkutoomine 
 3. Tasandivahetus – vanade lugude lõpetamine, uue loomine

6-27. sept 1. osa –  “Eneseväärtustmine/enesetervendamine”

1 kord nädalas kolmapäeviti (kokku 4 korda)

Kursus on heaks abiliseks nendele, kes tahaksid tegeleda mediteerimisega, aga tunnevad, et vajavad selleks vähemalt alguses juhatust ja abi.

Kursus koosneb 2 osast:

1. Teoreetiline osa läbilugemiseks pdf failis, mis on ühtlasi heaks sissejuhatuseks vaimsesse maailma.

2. koos teeme 8 algajale sobivat juhitud meditatsioonirännakut, mis aitavad jõuda suuremasse eneseväärtustamisse ja tasakaalu. Meditatsioonid on pikkustega 20-40 minutit, liigume tasapisi lihtsamatest sügavamate rännakuteni. Just juhitud meditatsioon on algajatele väga sobiv meditatsioonivorm, kuna keskendudes juhendaja tekstile on lihtsam eemalduda argimõtetest ja jõuda meditatiivsesse seisundisse.

Lisaks saab juhitud meditatsiooni abil kergesti tervendada vanu allasurutud emotsioone, vabastada jäiku mõttemustreid, oma aja äraelanud olukordi, korrigeerida oma karmat, tervendada suhteid, avastada oma eluülesannet, külastada minevikku, oma eelmisi elusid ja teha seal korrektuure, aga ka käia tulevikus, teistes dimensioonides, suhelda inglite ja kõrgete valgusolenditega, oma juhendajatega, saada neilt juhtnööre ja lõpuks saame rännakute käigus ka luua endale visualiseerimise abil soovitud tegelikkust, teha oma unistused teoks.

Kursus sisaldab:

Teoreetiline osa (46 lk): Sissejuhatus meditatsiooni. Eneseväärtustamine. Vaimsed Seadused. Mineviku tervendamine, Negatiivsusest väljatulek. 5 elementi. Tśakrad. Inglid. Vaimse kasvu kiirendamine.

Tegemisele tulevad meditatsioonid :

 1. Igapäevane meditatsioon – valgustelge joondumine
 2. Eneseväärtustamine ja ühenduse loomine oma Kõrgema Minaga
 3. 5 elemendi (maa, õhk, tuli, vesi, vaim) aktiveerimine
 4. Tśakrate tervendamine
 5. Mineviku tervendamine, oma varju vabastamine
 6. Oma vanast kastist/piirangutest väljatulek
 7. Mõttetasandi puhastamine
 8. Meditatsioon vaimse kasvu kiirendamiseks ja soovitud reaalsuse loomiseks

Kursuse hind registreerudes enne 26. augustit 140 EUR (sisaldab ka 2  juhitud meditatsioonirännakut MP3 failidena, mida saad iseseisvalt kodus korduvalt kasutada, 46 lk. teoreetilist osa ja ülesandeid) Hiljem 150 EUR.

Juhendab Liina Kaumann

Kursusel osalemiseks saada meil osalemissooviga liina@vaimnemaailm.ee. ja tasu Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077  tagastamatu ettemaks 60 EUR, misjärel saad kätte kursuse teoreetilise osa. Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!

Peale 1. astme kursuse läbimist on soovi korral võimalik edasi minna 2. ja 3. astme meditatsioonikursustega:

 „Joondumine – terviklikuks saamine. Sisemise perekonna, enda eri osade tervendus ja kokkutoomine” 4-25.10. ja “Tasandivahetus – vanade lugude lõpetamine, uue loomine” 8-29.11. Kui  soovid läbida kõik osad, siis registreerudes kohe tervele kursusele “Oma väesse astumine – elu uuel tasandil”, on hind 400 EUR kõigi etappide eest, tasudes registreerudes ettemaksu 100 EUR. 2-l etapil osalemise soovi puhul hind 277 EUR, aegsasti registreerudes mõlemale korraga.

Meditatsioon on parim vahend vanade negatiivsete mustrite vabastamiseks ja oma sageduse tõstmiseks. Sa võid õppida suunama oma mõtlemist, tasakaalustama tundeid. Positiivsed mõtted, sõnad, teod tõstavad võnkesagedust ja nii elu kogemise viisi. Igapäevane mediteerimine hoiab sind puhtana, klammerdumisest ja negatiivsusest vabana, see aitab sul häälestuda ja luua selline tegelikkus, nagu seda ise soovid.

Meditatsioon võimaldab sul

1. vabaneda stressist kergelt ja loomulikult

2. tekitada sinus sisemise rahu ja vaikuse tunnet

3. tuua oma energiavälja rohkem valgust

4. vabaneda negatiivsetest mõttemustritest, emotsioonidest, mälestustest

5. tervendada ja uuendada rakke, luua tervist

6. luua oma energiavälja ümber kindel kaitse

7. tasakaalustada ja tervendada kõik oma tšakrad ja kõik kehad

8. leida iseendast vastused kõikidele oma küsimustele

9. paluda juhatust ja abi kui seda vajad

10. luua ise soovitud tegelikkust, tühistades vanu programme ja pannes toimima uued

11. leida oma eluülesanne

12. saada jälle teadlikuks sinus varjul olevast tõelisest tarkusest, teadmistest, oskustest, mida oled kogunud eelnevates kehastustes nii siin kui teistes maailmades

13. kogeda tingimusteta armastust, rõõmu, õndsust.