Kuldajastu loomine

9. detsembril kell 11-14.00 Tartus

Kuidas hakata elama Kuldajastu energias? Kuidas toimida Uues Maailmas? Kuidas elada oma igapäevaelu, teha valikuid, reageerida täiesti uutmoodi? Mida võtta asemele, kui vanad siiani harjumuspärased käitumismustrid, uskumused, elamisviisid, raamid (maatriks) üha rohkem kustutatud saavad?

Võimalik läbid ka veebikursusena – vt- siia: E- kursus “Kuldajastu loomine

Kõigil meil on oma ajalugu – sul on seljataga väga palju erinevaid elamiskogemusi eri ajastustest, eri parallelsetest reaalsustest, mis on kujundanud selle, kuidas oled iseennast määratlenud. Lisaks 3D maailma ajaloole, on sul aga ka Kuldajastu ajalugu – vahepealsele “pimedale ajastule” (mida oleme siiani inimkonna ainsa ajaloona õppinud), on sul ka elatud elusid mineviku Kuldajastu kõrgtsivilisatsioonides – Lemuurias, Hüperboreas, Atlantises ja muudes kohtades iidsetel aegadel enne maaima mandumist. Kursusel loome ühenduse nende kõrgete energiatega – sinu enda minevikuminadega, kes tegelikult teavad, kuidas elada tasakaalustatud Kuldajastu ühiskonnas, tervikliku iseendana, täielikus enesearmastuses, usalduses, kooskõlas univesumiga ja kõigega, mis olemas on.

Teeme 3 juhitud meditatsioonirännakut:

  1. “Pimeduse” ajastu õppetundide aktsepteerimiseks ja omandatud hingekogemuste integreerimiseks”
  2. Oma Kuldajastu minadega suhtlemiseks, juhatuse saamiseks ja häälestumiseks oma minevku ja tulevikuminadelt.
  3. Kosmilise Emaga ühenduse loomiseks, puhtasse algolekusse naasmiseks ja uuesisünniks kõrgemas teadlikkuses

Hind 75 EUR (hind sisaldab teoreetilist osa pdf failis, praktikumi väikeses grupis 9.12 Tartus ja mp3-l meditatsiooni “Kosmilise Emaga ühenduse loomiseks, puhtasse algolekusse naasmiseks ja uuesisünniks kõrgemas teadlikkuses”, mille saad endae allalaadida ja korduvalt kasutada)

Kursusel osalemiseks saada meil osalemissooviga liina@vaimnemaailm.ee. ja tasu Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077 tagastamatu ettemaks 40 EUR, misjärel saad kätte kursuse teoreetilise osa.

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata! 

Väike grupp!

Teoreetiline osa meilile! Kohapeal keskendume meditatsioonirännakutele ja jagamisringidele!

Juhendab Liina Kaumann