Kuldajastusse ühendumine – maatriksist välja

13.02. kell 15.30-18.30 Tallinnas Pesas, 6.03. kell 11-14.00 Tartus Teaduspargi 7

“Kuldajastusse ühendumine” Liina Kaumann 2021,

Kuidas hakata elama Kuldajastu energias? Kuidas toimida Uues Maailmas? Kuidas elada oma igapäevaelu, teha valikuid, reageerida täiesti uutmoodi? Mida võtta asemele, kui vanad siiani harjumuspärased käitumismustrid, uskumused, elamisviisid, raamid (maatriks) üha rohkem kustutatud saavad?

Kõigil meil on oma ajalugu – sul on seljataga väga palju erinevaid elamiskogemusi eri ajastustest, eri parallelsetest reaalsustest, mis on kujundanud selle, kuidas oled iseennast määratlenud. Lisaks 3D maailma ajaloole, on sul aga ka Kuldajastu ajalugu – vahepealsele “pimedale ajastule” (mida oleme siiani inimkonna ainsa ajaloona õppinud), on sul ka elatud elusid mineviku Kuldajastu kõrgtsivilisatsioonides – Lemuurias, Hüperboreas, Atlantises ja muudes kohtades iidsetel aegadel enne maaima mandumist. Kursusel loome ühenduse nende kõrgete energiatega – sinu enda minevikuminadega, kes tegelikult teavad, kuidas elada tasakaalustatud Kuldajastu ühiskonnas, tervikliku iseendana, täielikus enesearmastuses, usalduses, kooskõlas univesumiga ja kõigega, mis olemas on.

Teeme 2 juhitud meditatsiooni:

  1. “Pimeduse” ajastu lugude puhastamiseks ja lõpetamiseks ning Kuldajastu energiaga ühenduse loomiseks
  2. Oma Kuldajastu minadega suhtlemiseks, juhatuse saamiseks ja häälestumiseks

Hind 40 EUR

Vajalik eelregistreerumine ning tagastamatu ettemaksu 25 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077. Väike grupp!

Teoreetiline osa meilile! Kohapeal keskendume meditatsioonirännakutele ja jagamisringidele!

Juhendab Liina Kaumann