Meditatsioonikursus “Üleminek kõrgemasse energiasse – maisuse ja vaimsuse ühendamine, Kuldajastu aktivatsioon”

21. aprillil kell 11-14.00 Tartus

Täitsa uus meditatsioonikursus, mis on loodud ajendatuna praegustest energiatest! Kursus sisaldab teoreetilist osa pdf-failis + praktikumi juhitud meditatsioonirännakutega. Võimalik läbida Tartus kohapeal väikeses grupis või endale sobival ajal ja kohas veebikursusena –vt- siia:

Meditatsioonid aitavad teha läbi vajalikke vaatenurgamuutusi, et saaksid hakata kogema oma igapäevaelu kõrgemas ja kergemas sageduses. Esmalt on sul vaja aga teha rahumeelne lõpp vana tasandiga – praegustes energiates ei ole isegi vaja enam midagi tervendada ega ümbermuuta – piisab lihtsalt olnu teadvustamisest ja iseenda ja oma kogemuste täielikust aktsepteerimisest, väärtustamisest. See tõstab maised kogemused nö. “taevastesse” kõrgustesse. Seejärel saad laadida alla uue kõrgema ehk “taevariigi” energia, mis hakkab looma täiesti uut puhast reaalsust – nn. Kuldajastut. Kuldajastu on aga vaja esmalt iseendas aktiveerida.

Teoreetiline osa pdf (18 lk) sisaldab: Universumi tsüklid – üleminek aastatel 2012-23, aastatel 2024-2032, milles see seisneb, vaimsed mõjud. Ülevaade senistest kuldajastutest Maal, sealt pärinevad tarkused. Iidsetest kuldajastutest pärinevad tervendusmeetodid ja praktikad, mida saame ka siin ja praegu edukalt kasutada. Sise-Maa – 7D sagedus. Kuidas sirutuda 7D sageduseni. Ülemineku tegemine koosõlas praeguste energiatega – maise tasandi aktsepteerimine, omandatud hingekogemustena. Teadvustasandi tõstmine, kõrgemasse sagedusribasse, uue olemisviisi leidmine. Puhta teadlikkuse energia (Taevariigi) allatoomine, väljakiirgamine, iseendas juba valgustunud olendi äratundmine ja kuldajastu aktiveerimine. Kuidas kogeda kuldajastut oma elus juba täna.

Teeme koos 3 juhitud meditatsioonirännakut:

  1. Pimeduse” ajastu (vana maailma) õppetundide aktsepteerimiseks ja omandatud hingekogemuste integreerimiseks – maise elu taevastesse kõrgustesse tõstmiseks. Maisuse ja vaimsuse ühendamine, uue energia esmane allatoomine
  2. Teadvustasandi tõstmiseks, kõrgema energia, puhta teadlikkuse kogemiseks ja allatoomiseks – Taevariigi maapeale toomiseks
  3. Ühenduse loomine oma valgustunud Minaga, iseendas valgustunud olendi äratundmine ja kuldajastu aktiveerimine
  4. Praktika, kuidas uuel tasandil lahendada elulisi probleeme ja väljakutseid

Väärtus 70 EUR (hind sisaldab teoreetilist osa pdf failis, praktikumi väikeses grupis Tartus ja mp3-l juhitud meditastsioonirännakut

“7D-sse sirutumine läbi Tähevärava ja Maatähe. Sise-Maaga, ülestõusnud tähtede ja planeetidega ühenduse loomine” (27 min), mille saad endae allalaadida ja korduvalt kasutada)

Kursusel osalemiseks saada meil osalemissooviga liina@vaimnemaailm.ee. ja tasu Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077 tagastamatu ettemaks 40 EUR, misjärel saad kätte kursuse teoreetilise osa.

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata! 

Väike grupp!

Teoreetiline osa meilile! Kohapeal keskendume meditatsioonirännakutele ja jagamisringidele!

Juhendab Liina Kaumann