E-kursus “Üleminek kõrgemasse energiasse, maisuse ja vaimsuse ühendamine, Kuldajastu aktivatsioon”

UUS – tuleb välja aprillis 2024!

Kursus sisalab teoreetilist osa pdf-failis + juhitud meditatsioonirännakuid mp3 failis, mille saad endale allalaadida! E-kursust saad läbida oma kodus, endale sobival ajal ja korduvalt!

Meditatsioonid aitavad teha läbi vajalikke vaatenurgamuutusi, et saaksid hakata kogema oma igapäevaelu kõrgemas ja kergemas sageduses. Esmalt on sul vaja aga teha rahumeelne lõpp vana tasandiga – praegustes energiates ei ole isegi vaja enam midagi tervendada ega ümbermuuta – piisab lihtsalt olnu teadvustamisest ja iseenda ja oma kogemuste täielikust aktsepteerimisest, väärtustamisest. See tõstab maised kogemused nö. “taevastesse” kõrgustesse. Seejärel saad laadida alla uue kõrgema ehk “taevariigi” energia, mis hakkab looma täiesti uut puhast reaalsust – nn. Kuldajastut. Kuldajastu on aga vaja esmalt iseendas aktiveerida.

Juhitud meditatsioonirännakud mp3:

  1. Pimeduse” ajastu (vana maailma) õppetundide aktsepteerimiseks ja omandatud hingekogemuste integreerimiseks – maise elu taevastesse kõrgustesse tõstmiseks. Maisuse ja vaimsuse ühendamine, uue energia esmane allatoomine (32 min)
  2. Kosmilise Emaga ühendumine – puhtasse algolekusse tagasiminek (46 min)
  3. Teadvustasandi tõstmiseks, kõrgema energia, puhta teadlikkuse kogemiseks ja allatoomiseks – Taevariigi maapeale toomiseks (44 min)
  4. Ühenduse loomine oma valgustunud Minaga, iseendas valgustunud olendi äratundmine ja kuldajastu aktiveerimine (44 min)

Hind 60 EUR 

Kursuse koostas Liina Kaumann