E-kursus “Üleminek kõrgemasse energiasse, maisuse ja vaimsuse ühendamine, Kuldajastu aktivatsioon”

Kursus sisalab teoreetilist osa pdf-failis + juhitud meditatsioonirännakuid mp3 failis, mille saad endale allalaadida! E-kursust saad läbida oma kodus, endale sobival ajal ja korduvalt!

Meditatsioonid aitavad teha läbi vajalikke vaatenurgamuutusi, et saaksid hakata kogema oma igapäevaelu kõrgemas ja kergemas sageduses. Esmalt on sul vaja aga teha rahumeelne lõpp vana tasandiga – praegustes energiates ei ole isegi vaja enam midagi tervendada ega ümbermuuta – piisab lihtsalt olnu teadvustamisest ja iseenda ja oma kogemuste täielikust aktsepteerimisest, väärtustamisest. See tõstab maised kogemused nö. “taevastesse” kõrgustesse. Seejärel saad laadida alla uue kõrgema ehk “taevariigi” energia, mis hakkab looma täiesti uut puhast reaalsust – nn. Kuldajastut. Kuldajastu on aga vaja esmalt iseendas aktiveerida.

Teoreetiline osa pdf (18 lk) sisaldab: Universumi tsüklid – üleminek aastatel 2012-23, aastatel 2024-2032, milles see seisneb, vaimsed mõjud. Ülevaade senistest kuldajastutest Maal, sealt pärinevad tarkused. Iidsetest kuldajastutest pärinevad tervendusmeetodid ja praktikad, mida saame ka siin ja praegu edukalt kasutada. Sise-Maa – 7D sagedus. Kuidas sirutuda 7D sageduseni. Ülemineku tegemine koosõlas praeguste energiatega – maise tasandi aktsepteerimine, omandatud hingekogemustena. Teadvustasandi tõstmine, kõrgemasse sagedusribasse, uue olemisviisi leidmine. Puhta teadlikkuse energia (Taevariigi) allatoomine, väljakiirgamine, iseendas juba valgustunud olendi äratundmine ja kuldajastu aktiveerimine. Kuidas kogeda kuldajastut oma elus juba täna.

8 juhitud meditatsioonirännakut mp3:

  1. Pimeduse” ajastu (vana maailma) õppetundide aktsepteerimiseks ja omandatud hingekogemuste integreerimiseks – maise elu taevastesse kõrgustesse tõstmiseks. Maisuse ja vaimsuse ühendamine, uue energia esmane allatoomine (32 min)
  2. Kosmilise Emaga ühendumine – puhtasse algolekusse tagasiminek (46 min)
  3. Teadvustasandi tõstmiseks, kõrgema energia, puhta teadlikkuse kogemiseks ja allatoomiseks – Taevariigi maapeale toomiseks (44 min)
  4. Ühenduse loomine oma valgustunud Minaga, iseendas valgustunud olendi äratundmine ja kuldajastu aktiveerimine (44 min)
  5. “Valgusmaailma sagedusele häälestumine, 5D tśakrate allalaadimine” (48 min)
  6. 7D-sse sirutumine läbi Tähevärava ja Maatähe. Sise-Maaga, ülestõusnud tähtede ja planeetidega ühenduse loomine (27 min)
  7. Mahatma energia- valguskeha ülesehitamine, ülestõusu kiirendamine, keha noorendamine, probleemide lahendamine (35 min)
  8. Kuldse Jumalannaga ühendumine – valgusmustritega tervendamine (22 min)

Väärtus 99 EUR 

Kursuse koostas Liina Kaumann

Osalemiseks tasu Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077  99 EUR ja saada meil kinnitusega, et makse on teostatud liina@vaimnemaailm.ee