Kanaldamine – endale vajaliku juhatuse ja vastuste saamine otse kõrgemast allikast

20.04.24. kell 11-14.00 Tartus kohapeal väikeses grupis või E-kursusena!

Kõigil meil on käia siin maapeal oma unikaalne hingetee, oma ülesanne. Kui alles otsime iseenast ja oma teed, kogume endasse erinevaid teadmisi, teooriad, käsitlusviise, katsetame eri praktikaid, kuulame eri õpetusi ja siis juhtub ühel hetkel, et oleme oma teadvuse nii ülekuhjanud, et ei suuda enam eristada. Millist õpetust on kõige õigem järgida, mida uskuda? Selles ülekoormatuses tekib selguse asemel segadus, mis aina kasvab. Me otsime veel rohkem juhatust väljastpoolt, kuhjame juurde veel suurema hunniku väliste õpetajate arvamusi, ja kuuleme üha vähem omaenda kõrgema mina sisemist juhatust.

Selleks, et käia omaenda teed, teha just seda, mis on sinu jaoks õige, just endalesobival parimal viisil, on hädavajalik ühel hetkel õppida usaldama iseennast, vaid seda infot, mis tuleb sinu enda läbi, sinu enda otseühendusest puhta teadlikkusega, mitte aga läbi kellegi teise filtri. Et selleni jõuda, on vaja alguses tühendada oma teadvus, oma süda kõigist segajatest – heita kõrvale uskumused, arvamused, õpetused, dogmad, loogline analüüs, ootused, kahtlused, hirmud. Kanaldamine õnnestub seda paremini, mida tühjem ja vabam on sinu meel.

Kursusel õpime tõstma oma teadvustasandit, et luua ise ühendus puhta teadlikkusega ja saada sealt vastuseid oma küsimustele. Õpime ka seda infot tõlgendama ja kasutama. Kuna kanaldame läbi omaenda Kõrgema Mina /Jumaliku Mina, siis on see meetod ohutu!

Kursuse hind 65 EUR

Vajalik eelregistreerumine ning tagastamatu ettemaksu 40 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077. Väike grupp!

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!

Juhendab Liina Kaumann