E-kursus “Kanaldamine- endale vajaliku info ja juhatuse saamine otse Kõrgemast Allikast”

E-kursust saad läbida endale sobival ajal ja kohas ning kasvõi korduvalt!

Kõigil meil on käia siin maapeal oma unikaalne hingetee, oma ülesanne. Kui alles otsime iseenast ja oma teed, kogume endasse erinevaid teadmisi, teooriad, käsitlusviise, katsetame eri praktikaid, kuulame eri õpetusi ja siis juhtub ühel hetkel, et oleme oma teadvuse nii ülekuhjanud, et ei suuda enam eristada. Millist õpetust on kõige õigem järgida, mida uskuda? Selles ülekoormatuses tekib selguse asemel segadus, mis aina kasvab. Me otsime veel rohkem juhatust väljastpoolt, kuhjame juurde veel suurema hunniku väliste õpetajate arvamusi, ja kuuleme üha vähem omaenda kõrgema mina sisemist juhatust.

Selleks, et käia omaenda teed, teha just seda, mis on sinu jaoks õige, just endalesobival parimal viisil, on hädavajalik ühel hetkel õppida usaldama iseennast, vaid seda infot, mis tuleb sinu enda läbi, sinu enda otseühendusest puhta teadlikkusega, mitte aga läbi kellegi teise filtri. Et selleni jõuda, on vaja alguses tühendada oma teadvus, oma süda kõigist segajatest – heita kõrvale uskumused, arvamused, õpetused, dogmad, loogline analüüs, ootused, kahtlused, hirmud. Kanaldamine õnnestub seda paremini, mida tühjem ja vabam on sinu meel.

Kursusel õpid tõstma oma teadvustasandit, et luua ise ühendus puhta teadlikkusega ja saada sealt vastuseid oma küsimustele. Õpid ka seda infot tõlgendama ja kasutama. Kuna kanaldame läbi omaenda Kõrgema Mina /Jumaliku Mina, siis on see meetod ohutu!

E- kursus sisaldab:

  1. Teoreetiline osa koos juhtnööridega praktikaks pdf failina
  2. 4 juhitud meditatsioonirännakut :
    1. Mõttetasandi puhastamine (30 min),
    2. “Ettevalmistus hingega ühinemiseks -alateadvuse, mõttetasandi ja südametasandi puhastamine” (55 min)
    3. “Eelhäälestus kanaldamisele, Jumaliku Mina seisundisse minek” (32 min) ja “Kanaldamisseisundisse minek” (13 min) mp3 failidena.

Koostas Liina Kaumann.

Hind: 50 EUR

Telli siit E-kursus:

1. Tellimiseks tee ülekanne:

Kellele: Vaimne Maailm OÜ
Pangakonto: EE662200221049242077
Summa: 50 EUR
Selgitus: E- kursus “Kanaldamine” (lisa juurde ka enda nimi)

2. Pärast seda saada meil oma tellimussooviga ja kinnitusega, et makse on tehtud, aadressile liina@vaimnemaailm.ee. Seejärel saadame Sulle e-mailile ligipääsud e-kursusele. Kõige hiljemalt järgmiseks tööpäevaks.