Akaśi kroonikate lugemine – elu ülesanded, väljakutsed

13.04. kell 11-13.30 Tartus kohapeal väikeses grupis või  E-kursusena!

Akaśi kroonikad on vibreeriv infoväli, kus peitub igavikuline informatsioon absoluutselt kõige kohta – nii meie isiklike elude, karma, vaimse kasvu ja elueesmärkide kohta kui ka laiemalt Universumi toimimise kohta. Neis peituv info võib aidata meil mõista miks asjad elus juhtuvad just nii nagu juhtuvad, kuidas muuta oma elu õnnelikumaks, saavutada kõike seda, mida tõeliselt soovid, kuidas tervendada ennast ja oma elu, suhteid, rahaasju jne. Muutes oma minevikukroonikaid, muudame oma olevikku ja tulevikku.

Kroonikad vibreerivad kõikjal meie ümber, isegi meie sees, igas hinges, rakus, igavikulises meeles ja neid võib avada igal ajal. Ka suured avastused, eneseväljendus, looming, kunst sünnivad ühendusest selle võimsa infoväljaga (puhta teadlikkusega), vaja on vaid avada ennast Akaśi kroonikates peituvae suurele tarkusele. Me salvestame igal hetkel oma kroonikaid, kas siis teadlikult või vaikimisi, õppides oma mõtteid, tegusid, kavatsusi teadlikult salvestama, kooskõlastad ja lood uued Tuleviku Kroonikad ja tõstad oma elu tõelist kvaliteeti. Akaśi kroonikaid võib nimetada ka sinu hinge kaardiks, sest need näitavad täpselt, kust sa tuled, kus asub praegu ja kuhu oled teel. Vaadates oma eelmiste elude salvestisi, õppetunde, mõistad paremini mida teha käesolevas hetkes, et luua rõõmsam ja külluslikum tulevik.

Kursusel loome juhitud meditatsiooni abil ühenduse Akaśi kroonikate infoväljaga, loeme oma eluraamatust oma õppetundide, väljakutsete, eluülesannete kohta. Võimalik läbida ka E-kursusena:

Teoreetiline osa eelnevalt läbilugemiseks meilile: Akaśi kroonikad. Eluülesanne. Näpunäiteid ja juhtnöörid, mis aitavad mõista oma selle elu väljakutseid ja ülesandeid.

Väärtus 65 EUR

Vajalik eelregistreerumine ning tagastamatu ettemaksu 40 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077. Väike grupp! Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!

Juhendab Liina Kaumann