E-kursus “Akaśi kroonikate lugemine ja ümberkirjutamine”

Töö Akaśi infoväljaga on üks väga tõhus viise tervendada mistahes olukordi elus või lihtsalt olulist infot saada. Vaadates oma eelmiste elude salvestisi, õppetunde, mõistad paremini mida teha käesolevas hetkes, et luua rõõmsam ja külluslikum tulevik.

E- kursus sisaldab:

  1. Teoreetiline osa pdf failina
  2. 2 juhitud meditatsioonirännakut Akaśi kroonikatesse: “Akaśi kroonikate lugemine ja ümberkirjutamine (eelmised elud)” (60 min) ja “Akaśi kroonikate lugemine – eluülesanne ja õppetunnid” (48 min)
  3. mp3 fail muudatuste kinnistamiseks alateadvuse tasandile – näidis, mille põhjal saad teha endale parajasti vajaminevad muudatused (“Usaldamine”)

Meditatsioonifailide abil saad luua ühenduse Akaśi kroonikate infoväljaga, lugeda oma eluraamatust õppetundide, väljakutsete, eluülesande ja korduvate mustrite kohta ning muuta ära vanad aegunud mustrid, blokeeringud, mis hoiavad sind enda kütkes ega lase minna vabana tulevikku, mida tõeliselt kogeda sooviksid.

Koostas Liina Kaumann.

Hind: 40 EUR

Telli siit E-kursus:

1. Tellimiseks tee ülekanne:

Kellele: Vaimne Maailm OÜ
Pangakonto: EE662200221049242077
Summa: 40 EUR
Selgitus: E- kursus “Akaśi kroonikate lugemine” (lisa juurde ka enda nimi)

2. Pärast seda saada meil oma tellimussooviga ja kinnitusega, et makse on tehtud, aadressile liina@vaimnemaailm.ee. Seejärel saadame Sulle e-mailile ligipääsud e-kursusele. Kõige hiljemalt järgmiseks tööpäevaks.

Akaśi kroonikad on vibreeriv infoväli, kus peitub igavikuline informatsioon absoluutselt kõige kohta – nii meie isiklike elude, karma, vaimse kasvu ja elueesmärkide kohta kui ka laiemalt Universumi toimimise kohta. Neis peituv info võib aidata meil mõista miks asjad elus juhtuvad just nii nagu juhtuvad, kuidas muuta oma elu õnnelikumaks, saavutada kõike seda, mida tõeliselt soovid, kuidas tervendada ennast ja oma elu, suhteid, rahaasju jne. Muutes oma minevikukroonikaid, muudame oma olevikku ja tulevikku.

Kroonikad vibreerivad kõikjal meie ümber, isegi meie sees, igas hinges, rakus, igavikulises meeles ja neid võib avada igal ajal. Ka suured avastused, eneseväljendus, looming, kunst sünnivad ühendusest selle võimsa infoväljaga (puhta teadlikkusega), vaja on vaid avada ennast Akaśi kroonikates peituvae suurele tarkusele. Me salvestame igal hetkel oma kroonikaid, kas siis teadlikult või vaikimisi, õppides oma mõtteid, tegusid, kavatsusi teadlikult salvestama, kooskõlastad ja lood uued Tuleviku Kroonikad ja tõstad oma elu tõelist kvaliteeti. Akaśi kroonikaid võib nimetada ka sinu hinge kaardiks, sest need näitavad täpselt, kust sa tuled, kus asub praegu ja kuhu oled teel.

On kolme tüüpi mõjutusi, mis vajavad Akaśi kroonikates ümberkirjutamist:

1. Tugeva emotsionaalse laenguga sündmused -pole oluline, kas sündmus oli positiivne või negatiivne, mida suurem emotsionaalne laeng, seda suurem mõju on sellel sulle.

2. Terviseprobleemid ja füüsilised traumad – paljud väljakutsed võivad tulla mineviku kroonikatest.

3. Suhtemustrid

Meie hing soovib, et keskenduksime praeguse elu mustritele, kui aga ebaterved olukorrad ja reaktsioonid elus püsivad, peame vabastama eelmistest eludest pärit negatiivsed tsüklid, muidu jääme karmat aina kordama.