Ruunid – võimalus saada Kõrgemat juhatust ja soovitut luua (nädalavahetusel)

31. oktoobril ja 21. novembril kell 11-14.00 Tartus Teaduspargi 7

7. novembril ja 5. detsembril. kell 11-14.00 TALLINNAS Pesas

Ruunid väljendavad teadmisi kõigi universumi asjade kohta, nad väljendavad asjade tuuma. Mõistes ruune, õpime paremini tundma nii iseennast kui ka ümbrust. Kursusel teeme mitmeid ruunimeditatsioone, mis aitavad ruune paremini mõistma ja tunnetama hakata, valmistame isikliku ruunikomplekti ja maagilise ruunitalismani, õpime ruunide abil ennustama ja looma.

Ruunid väljendavad kosmoses ja loomisprotsessides peituvaid teadmisi, nad sümboliseerivad loodustarkusi. Ruune leidub ka kõikjal meie ümber looduses, me mõistame nende olemust siis, kui oleme loodusega kooskõlas. Ruune tundmaõppides avaneb meile samas looduse olemus. Ruunitähestik jutustab lugu asjade tekkimisest, omadustest ja olemusest.

Kuid ruunide ainus eesmärk pole maailma kirjeldamine, nendega saab ka  nõiduda, keskkonda mõjutada ning aidata tervendada inimesi, loomi, taimi ja emakest Maad. Ruunid aitavad astuda ühendusse kosmilise võrguga. Ruunid on maagilised tööristad, mis väljendavad śamanistlikele kultuuridele omast tarkust ja väge.

Kursuse I osa :

1. Meditatsioon valguskeha puhastamiseks

2. Ruunide joonistamine paberile, ruunide lausumine

3. Ruunide valmistamine savist

4. Ruunimonogrammi loomine ja ruunitalismani valmistamine

Kursuse II osa:

1.Ilmapuu meditatsioon

2. Ruunirituaal, ruunide lausumine, ruunide sisseõnnistamine ja aktiveerimine, ruunitalismani sisseõnnistamine.

3. Ruunide ladumine ridadesse ja maagilisse ringi. Päevaruuni võtmine.

4. Elupuuga ühinemine Algiz ruuni abil

5. Ruunimeditatsioon

6. Ruunimaagia, ruunide kasutamine tervendamiseks ja loomiseks, ruunide saatmine

7. Ruunirätikuga keerulisem ennustamine

Kursuse hind registreerudes enne 18. oktoobrit Tartus ja 25. oktoobrit Tallinnas 120 EUR, hiljem 135 EUR Väike grupp! (Sellest 60 koha kinnituse ettemaksuna ja ülejäänud kohapeal esimesel kohtumiskorral)

Hinna sees on töövahendid (savi) isikliku ruunikomplekti valmistamiseks, mille saab endale + teoreetilised materjalid (need saab enne kursust meilile ja tuleks eelnevalt läbi lugeda ja väljaprindituna kursusele tulles kaasa võtta).

Endal oleks vaja kaasa võtta lisaks meelepärased lisavahendid ruunitalismani loomiseks
seotav riidest kotike ruunikomplekti jaoks (umbes 10 x 15 cm suuruses)
valmistada ruunirätik (45×45 cm)

Vajalik eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee, kuna kursus toimub väikesele grupile, ning tagastamatu ettemaksu 60 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.

Kursust juhendab Liina Kaumann.