Vaimsete Teadmiste Kool 6 – Ruunikursus + 5 elemendi ja enda sisemiste energiate tasakaalustamine

2 osaline kursus 11.02 ja 10.03 kell 11-17.30 Tartus

Seekord õpime tundma ruune, tegeleme ka 5 elemendi ja enda sisemiste energiate – naisenergia, meesenergia ja sisemise lapse tasakaalustamisega. Teeme mitmeid ruunimeditatsioone, mis aitavad ruune paremini mõistma ja tunnetama hakata, valmistame isikliku ruunikomplekti ja maagilise ruunitalismani, õpime ruunide abil ennustama ja looma.

Ruunid väljendavad kosmoses ja loomisprotsessides peituvaid teadmisi, nad sümboliseerivad loodustarkusi. Ruune leidub ka kõikjal meie ümber looduses, me mõistame nende olemust siis, kui oleme loodusega kooskõlas. Ruune tundmaõppides avaneb meile samas looduse olemus. Ruunitähestik jutustab lugu asjade tekkimisest, omadustest ja olemusest. Mõistes ruune, õpime paremini tundma nii iseennast kui ka ümbrust.

Kuid ruunide ainus eesmärk pole maailma kirjeldamine, nendega saab ka loitsida, keskkonda mõjutada ning aidata tervendada inimesi, loomi, taimi ja emakest Maad. Ruunid aitavad astuda ühendusse kosmilise võrguga. Ruunid on maagilised tööristad, mis väljendavad śamanistlikele kultuuridele omast tarkust ja väge.

Kursus kestab mõlemal kohtumiskorral 11-14.00, siis lõunapaus ja 15.30-17.30

Kursuse I osa :

Meditatsioon “5 elemendi (maa, õhk, tuli, vesi, vaim) aktiveerimine”
Ruunikursus, Ruunimeditatsioonid
Lõunapaus 14-15.30
15.30 – Ruunide ja talismani valmistamine

Kursuse II osa:

Meditatsioon “Ilmapuu”
Ruunirituaal, ruunidede ja talismani sisseõnnistamine, tervendamine ruunidega, ennustamine
Lõunapaus 14-15.30
15.30 -“Meditatsioonid: “Sisemise nais- ja meespoole tervendus” ja “Sisemise lapse tervendus “

2- osalise kursuse hind 200 EUR (100 EUR 1 kohtumiskord) Sellest 70 koha kinnituse ettemaksuna ja ülejäänud kohapeal esimesel kohtumiskorral.

Hinna sees on töövahendid (savi) isikliku ruunikomplekti valmistamiseks, mille saab endale + mahukad teoreetilised materjalid koos piltidega (need saab enne kursust meilile ja tuleks eelnevalt läbi lugeda ja väljaprindituna kursusele tulles kaasa võtta).

Endal oleks vaja kaasa võtta lisaks meelepärased lisavahendid ruunitalismani loomiseks
seotav riidest kotike ruunikomplekti jaoks (umbes 10 x 15 cm suuruses)
valmistada ruunirätik (45×45 cm) Täpsem info kursuse käigus.

Vajalik eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee, kuna kursus toimub väikesele grupile, ning tagastamatu ettemaksu 70 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!

Kursust juhendab Liina Kaumann