Vaimsete Teadmiste Kool 2: “Sageduse tõstmine ja hoidmine. Joondumine. Energeetiline puhtus”

17.02 kell 11-17.30 Tartus

Sellel korral keskendume sagedusele -teadvustasandile/sinu valguse astmele. Õpid seda mõõtma, hoidma ja tõstma, ennast ja oma ruumi energeetiliselt puhtana hoidma. Õpid ka kasutama Vaimse Maailma, inglite ja ülestõusnud meistrite toetust ja abi oma teekonnal.

Kõik on energia: mõtted ja emotsioonid samuti. Igaüks meist vibreerib teataval sagedusel. Sinu sagedus määrab millised inimesed su ellu tulevad, mida sa ligi tõmbad, kui kerge või raske on sinu elu, samuti kas ja milliseid kaitseid võiksid tõenäoliselt vajada, et mitte oma energiat raisata viisil, mis pole kooskõlas kõrgema plaaniga.

Tegemist on Vaimsete Teadmiste Kooli 2. kohtumiskorraga, liituda saab nii selle ühe koolitusega kui ka kõigi ülejäänud kordadega. Vt. kooli õppekava siit: https://vaimnemaailm.ee/…/vaimsete-teadmiste-kooli…/

1 koolituskorra hind 100 EUR,
Osalemiseks saada meil osalemissooviga liina@vaimnemaailm.ee. ja tasu Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077 tagastamatu ettemaks 60 EUR, misjärel saad kätte kursuse teoreetilise osa.
Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata! Puudumise puhul on võimalik läbida kursus video- ja helifailide formaadis iseseisvalt!

Vaimsete Teadmiste Kooli on Sulle, kui oled arengufaasis, kus sooviksid süüvida vaimsesse maailma mitmekülgselt, otsides, avastades ja arendades endas eri vaimseid andeid, leidmaks oma unikaalset hingeteed. Võimalus valida grupikoolitus või individuaallõpe !

See on võimalus saada laiemat õpet ühtse programmina, ühe õpetaja käe all, samas õppegrupis ja soodsamalt kui iga huvipakkuvat kursust eraldi läbides! Soovijatele tunnistus!

Õpe toimub kaugõppe korras :

teoreetiline osa kodus läbitöötamiseks meilile pdf failides, heli- ja videovormis
praktikumid Tartus nädalavahetusel keskmiselt 1 kord kuus septembrist-juunini

Õppekava sisaldab:

Meditatsioon – erinevad juhitud meditatsioonirännakud on abiks sisemise tasakaalu loomisel, hingeteega joondumiseks, samas ka enda elu tervendamiseks ja isikliiku ülestõusu läbi tegemiseks
Pendel – võimalus saada kõrgemat juhatust ja tervendada
Energeetiline puhastus ja kaitse
Terviklik tervenemine – eri tervendusmeetodid
Reiki – iidne tervenduskunst ja vaimse arengu tee
Tarokursus
Ruunid – võimalus mõista kosmilisi arenguprotsesse ja maagiliselt luua
Kanaldamine
Akaśi kroonikate ümberkirjutamine, eelmised elud
Esivanemate, ema- ja isaliini tervendus, suguvõsa karmalõpetamine
Hingeülesanded, õpptunnid, eluülesanne, Hingesugulased, kaksikleegid, missioon
Teoreetiline osa sisaldab lisaks neile teemadele:

Sissejuhatus meditatsiooni. Eneseväärtustamine. Vaimsed Seadused. Mineviku tervendamine, Negatiivsusest väljatulek. 5 elementi. Tśakrad. Inglid. Vaimse kasvu kiirendamine. Mida tähendab joondumine? Sisemine laps. Emotsioonide tervendamine. Naisenergia ja meesenergia. Iseenda eri egoosade tundmaõppimine ja ühendamine. Kuidas lugeda oma elu “peeglit”. Kõrgem Mina ja Hing. Vikerkaaresilla ehitamine. Isikliku tahte kooskõlastamine Kõrgema tahtega, ego lahustamine. Illusioonidest vabanemine, illusioonimaailmast lahkumine. Tasakaal, terviklikkuse loomine, oma jõusse astumine, valgustumine. Kuidas luua rahu? Praktikad, mis aitavad jõuda 5D ühtsusteadvusesse. Kuidas juhtida elu oma valgusteljest – eluratta keskmest. Tasandivahetused vaimse arengu käigus. Minevikumustritest vabanemine – ema- ja isaliini puhastamine, suguvõsa karma lõpetamine, kuldajastu esivanematega ühenduse loomine. Karma. Vanad vanded, tõotused, kokkulepped. Akaśi kroonikad. Egregorid. Alateadvus. DNA ümberprogrammeerimine. Afirmatsioonid ja taotlused. Tõega ühtesulamine. Praegune aeg.

Puudutud praktikatunnid on võmalus järgi teha ka iseseisvalt oma kodus video- või helifailide abil!

Iga praktikum Tartus kestab 11- ca 17.30 – (vahepeal lõuanapaus 1,5 tundi) ja sisaldab meditatsioonikursust + mõnda teemakursust (pendel, taro, reiki, kanaldamine jne.)

Võimalik ka personaalõpe sinu omas rütmis ja individuaalseid vajadusi arvesades! Võta ühendust liina@vaimnemaailm.ee!

Loe edasi siit: https://vaimnemaailm.ee/www/vaimsete-teadmiste-kool/