Terviklik tervenemine

5. märtsil kell 11-14.00 ja 15.30-18.00 Tallinnas Pesas

Tervenemise reeglid on niisugused, et tervenemine ja püsivad muutused füüsilisel tasandil, kehas ja välises füüsilises elus, leiavad aset alles siis, kui on toimunud vaimne ja energeetiline tervenemine.

Mõjusaks ja täielikuks vaimseks ja energeetiliseks tervenemiseks on vaja kaasata tervenemisprotsessi korraga oma üliteadvus, tavateadvus ja alateadvus. Ehk siis võti terviklikuks tervenemiseks on mistahes probleemide puhul üks – vaja on alustada vaimsest/energeetilisest poolest ja teha seda mõjusalt.

Sellel kursusel õpetan tõhusa meetodi, kuidas erinevate probleemide puhul ühendada tervenemisprotsessi üliteadvus, tavateadvus ja alateadvus. Kasutame meditatsiooni, meridiaanipunktidele koputamist ja alateadvuse muutmise tehnikaid.

Meil kõigil on võime leida enda seest juhatust ja selgust, kuidas ennast parimal moel aidata. Selleks on tarvis kuulata oma keha, oma tundeid, soove, eelistusi, vastupanu… Alati tuleks alustada tervendamist sellest olukorrast, emotsioonist, sümptomist, hirmust jne, mis on parajasti aktiveeritud ja kõige enam häirib. Kursusel tuvastame esmalt probleemi/mõttemustri/hirmu/jne, millega on vaja tegelema hakata, tegeleme sellega meditatsioonis ja koputamistehnikat kasutades, seejärel viime muutused alateadvuse tasandile ja kinnistame. Kurusel osaledes saad võtmed, kuidas edaspidi ennast ise terviklikult tervendada.

Teoreetiline osa meilile. Kohapeal teeme praktilisi asju.

Teoreetiline osa sisaldab:

 1. 35-lk – Tervikliku tervenemise võtmed, energiameridiaanidel asuvad punktid, kuidas neid koputada eri probleemide puhul (hirmud, süütunded, uskumused, ´minevikutraumad, mõttemustrid, suhteprobleemid jne.) +juhtnöörid alateadvuse tasandi tervendamiseks
 2. 63-lk ülevaade erinevatest igaühele jõukohastest tervendamismeetoditest, oma füüslilise keha ja energiavälja tasakaalustamiseks:

1.     Keha kui kaart iseenda paremaks tundmaõppimiseks.

2.   Mis mõjutavad meie tervist? Millest alustada enesetervendamist?

 • Mõtted ja emotsioonid.
 • Enda eest hoolitsemine.
 • Karma.
 • Kõrgem tahe.

3.     Tśakrad.

4.     Erinevad meetodid enesetervendamiseks:

 • Enesetervendamine läbi juhitud meditatsiooni.
 • Enesetervendamine läbi visualiseerimisharjutuste – Egiptuse ravi. Tervendamine kuusnurkse tähega.
 • Reiki.
 • Kristallidega tervendamine (Eri kristallide raviomadused, kristalli programmeerimine, kraistallid ja tśakrad).
 • Inglid – kuidas paluda ja kaasata tervendusse.
 • Afirmatsioonid, taotlused.
 • Ravimtaimed (Ürdikotikese valmistamine, ürdileotised, eri taimede raviomadused, õlid ja lõhnaained).
 • Tervendamine värvide abil (Värvide vaimsed tähendused, kuidas tervendada värvide abil, 12-põhivärvi meditatsioon).

Kursuse Hind 95 EUR

Vajalik eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee ning tagastamatu ettemaksu 45 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077. Väike grupp!

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – mahuka teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!

Juhendab Liina Kaumann