Terviklik tervenemine – intensiivkursus

20. augustil kell 11-14.15 Tartus

Võimalik liituda viimase hetke soodushinnaga pühapäeval Tartus toimuva intensiivkursusega!

Ava oma võime tervendada ennst ise! Sinus eneses on kõik vastused ja võtmed, kuidas ennast aidata mistahes probleemide puhul – oled iseenda parim tervendaja! Tervendused ja teraapiad, mida viib sinuga läbi keegi teine on küll abiks ja võivad hädas olles tõhusad olla, kuid põhimõtteliselt sisaldavad need endas sõltuvuse energiat. Sellel kursusel õpid ise ennast aitama, kaasates tervenemisprotsessi samaaegsalt oma üliteadvuse, tavateadvuse ja alateadvuse – vaid nii leiab aset terviklik tervenemine. Kursust on võimalik läbida ka videokursusena
Kursusel osaledes saad näpunäited, kuidas lugeda oma “elu peeglit” ja võtmed, kuidas edaspidi ennast ise terviklikult tervendada.


Meil kõigil on võime leida enda seest juhatust ja selgust, kuidas ennast parimal moel aidata. Selleks on tarvis kuulata oma keha, oma tundeid, soove, eelistusi, vastupanu, häiritust jne, sest need näitavad, milles on probeem. Kui soovime tervendada füüsilist haigust või näiteks keerulist olukorda välises elus, peame alustama energeetilisest poolest, sest füüsiline maailm on ainult “peegel” sisemisele ebabalansile, blokeeringule.
Teoreetiline osa meilile. Kohapeal teeme praktilisi asju.

Teoreetiline osa sisaldab:

 1. 35-lk – Tervikliku tervenemise võtmed, energiameridiaanidel asuvad punktid, kuidas neid koputada eri probleemide puhul (hirmud, süütunded, uskumused, ´minevikutraumad, mõttemustrid, suhteprobleemid jne.) +juhtnöörid alateadvuse tasandi tervendamiseks
 2. 63-lk ülevaade erinevatest igaühele jõukohastest tervendamismeetoditest, oma füüslilise keha ja energiavälja tasakaalustamiseks:

1.     Keha kui kaart iseenda paremaks tundmaõppimiseks.

2.   Mis mõjutavad meie tervist? Millest alustada enesetervendamist?

 • Mõtted ja emotsioonid.
 • Enda eest hoolitsemine.
 • Karma.
 • Kõrgem tahe.

3.     Tśakrad.

4.     Erinevad meetodid enesetervendamiseks:

 • Enesetervendamine läbi juhitud meditatsiooni.
 • Enesetervendamine läbi visualiseerimisharjutuste – Egiptuse ravi. Tervendamine kuusnurkse tähega.
 • Reiki.
 • Kristallidega tervendamine (Eri kristallide raviomadused, kristalli programmeerimine, kraistallid ja tśakrad).
 • Inglid – kuidas paluda ja kaasata tervendusse.
 • Afirmatsioonid, taotlused.
 • Ravimtaimed (Ürdikotikese valmistamine, ürdileotised, eri taimede raviomadused, õlid ja lõhnaained).
 • Tervendamine värvide abil (Värvide vaimsed tähendused, kuidas tervendada värvide abil, 12-põhivärvi meditatsioon).

Praegu soodushinnaga kursus 70 EUR Tavakursuse hind 110 EUR

Vajalik eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee ning tagastamatu ettemaksu 50 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077. Väike grupp!

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata, kuid saad võimaluse läbida see videokursuse variandis!

Juhendab Liina Kaumann