Tervendavate piltide maalimine

Energiamaalide tegemine on tõhus ja lõbus meetod, mis aitab pääseda ligi väga olulisele ja isiklikule infole, lahendada ära palju minevikuprobleeme, ennast tasakaalustada ja tervendada,  õppida isegi kutsuma oma ellu soovitut. Lisaks aitab see õppida ennast aktsepteerima koos oma ebatäiuslikkusega.

Selleks, et teha energiamaale, pole vaja perfektseid tehnilisi oskusi ja võtteid, pigem on oluline olla avatud, tundlik ja loominguline. Tervendavat maali ei saa teha tavateadvuse tasandil, see tuleb ülevaltpoolt, kanaldusena, või räägib läbi selle alateadvus, aidates maalijal lahendada vanu, allasurutud, kuid vabastamistvajavaid probleeme. Seepärast on eriti tõhus just oma isikliku tervendava maali tegemine, kuna ainult niisugusel juhul on võimalik pääseda ligi omaenda spetsiifilistele probleemidele. Maalimisoskus pole seejuures oluline, mida vabamaks oma kriitikameel kunstilise taseme osas lasta suudetakse, mida loomingulisem ollakse, seda parem tulemus.

Protsess koosneb mitmest võrdselt oluliselt etapist:

  1. eelhäälestus/taotlus
  2. maalimine ise
  3. maali vaatamine/mediteerimine maaliga ning sellest info ammutamine ja selle abil tervenemine.

Kursus koosneb 2 osast:

  1. Teoreetiline osa kodus läbitöötamiseks meilile
  2. praktikum grupitööna (maalimine akrüülvärvidega + arutelu):

Valik teemasid:

  1. Tśakrate tasakaalustamine energiamaali abil
  2. 5 elemendi tasakaalustamine
  3. Isikliku tervendava pildi kanaldamine
  4. Iseenda tundmaõppimine, eri isiksuseosade tasakaalustamine maalides
  5. Oma eluülesande avastamine

Alustame häälestava meditatsiooniga, sellele järgneb maalimine ning peale seda ühine maalide vaatamine ja arutelu. Kursus annab ka juhtnöörid, kuidas valminud maale  „lugema õppida” – kuidas lahtimõtestada värve, sümboleid, arve, pintslitõmbeid. Iga osaleja saab oma maalid endale!

Juhendab Liina Kaumann