Teadlik unenägemine

5.03, 19.03 ja 2.04 kell 11-14.00 Tartus

Kuidas saada aktiivseks ja teadlikuks unenägijaks, õppida oma unenägudes püsima, neid mõistma, seletama ja nende abil ennast ja oma elu tervendama?

Unenäod viivad meid kontakti meie endi sees peituva sügava vaimse allikaga, läbi nende saame kõrgemat juhatust, saame rännata eri reaalsustesse, kogeda palju huvitavat aga ka leida vastuseid, lahendusi olulistele küsimustele, tervendada ennast ja erinevaid olukordi elus.

Kursus sisaldab:

  • teoreetiline osa ja kodused harjutused meilile (teadlik unenägemine, kuidas unesid meelde jätta, tõlgendada, analüüsida, kuidas taassiseneda unenäkku ja seda tervendada, unenäomina tervendamine, kośmaarsed unenäod, śamanistlik unenägemine)
  • kohapeal – juhitud meditatsioonid, unenägude jagamine, nende arutelu ja lahtimõtestamine, unenäkku taassisenemine ja tervendamine, alateadvuse korrastamine, üliteadvuse, tavateaduse ja alateadvuse ühendamine.

Hind 155 EUR

Vajalik eelregistreerumine ning tagastamatu ettemaksu 70 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077. Väike grupp!

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese –teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!

Juhendab Liina Kaumann