TARO intensiivkursus

3. ja 17. märtsil  kell 11-14.00 Tartus

Oleme kõik võimelised saama ühendust Kõrgema teadvusega, alati ei ole aga lihtne seda teha otse, vastuste kanaldamise teel oma Kõrgema Mina kaudu. Sel juhul on heaks abivahendiks TARO, ruunid või pendel – nii on lihtsam saada  ja tõlgendada enda jaoks vajalikku infot. Õpi mõistmaTaro keelt – sümbolitesse, piltidesse, numbritesse peidetud juhatust – valgustumise õpetust!

Kursus sobib hästi neile, kes soovivad õppida Taro kaarte mõistma,  tunnetama ja lugema, nii algajatele kui ka neile, kes juba üht-teist teavad, kuid soovivad lihvida oma kaardiladumise- ja lugemisoskust.

TARO kaartidesse on talletatud iidsed vaimsed teadmised kaugest minevikust, neil õnnestus säilida ja üle elada ka vahepealsed pimeduseajastud, mil valgustumisalaseid teadmisi  massiliselt hävitati, tänu sellele, et need olid peidetud piltidesse, numbritesse, sümbolitesse mängukaartidel. Kuigi, paljud on Taro suhtes vältivad,  seostades seda mitte kõige kõrgemate energiatega, isegi pimedusega, kuna tõesti  neid kaarte ei ole alati kasutatud õigel eesmärgil, ei ole hirmuks tegelikult põhjust, kui hoiad oma sageduse kõrge ja taotluse puhta. Taro on  suurepäraseks abiliseks, et paremini saada ühendust  iseenda sisemise teadlikkusega, mõista seda kuidas arengud toimuvad nii meie endi sees kui ka välises maailmas.   Suure Arkaani kaardid väljendavad eri olukordi/elusituatsioone,  mida me kõik kogeme  ja mis esinevad pea iga projekti teostamisel – so. inimese teekond teadmatusest valgustuse suunas – või eesmärgi tekkimisest selle realiseerumise suunas. Iga kaart sümboliseerib mingit konkreetset õppetundi või arengustaadiumi, mille inimene läbib. Hea on teada, kus parajasti oma teekonnal asud, siis saad teha soovi korral vajalikke muutusi, et kujundada oma elu teadlikult selles suunas, kuhu soovid liikuda.

Õnnistame sisse oma TARO-kaardid, õpime tegema ennustamisele eelnevat häälestavat ja kaitsvat rituaali, õpime mõistma kaartide tähendusi ning teostama lihtsamaid ladumisi. Teoreetilise osa saab iga osaleja eelnevalt endale meilile, mis tuleks kodus läbi lugeda ja väljaprindituna kursusele tulles kaasa võtta, Taro-kaardid tuleks soetada ise.

  1. Teeme häälestava sissejuhatava meditatsiooni ja Taro sisseõnnistamise rituaali
  2. Esimesel kohtumiskorral vaatleme lähemalt Suure Arkaani kaarte, annan näpunäiteid nende paremaks tunnetamiseks ja mõistmiseks, teeme nendega ladumisi, õpime neid lugema
  3. Vaatleme lähemalt Väikese Arkaani kaarte, 4 elementi, nende väljakutseid, teemasid, teeme ladumisi nendega endale, õpime neid tõlgendama
  4. Õpime erinevaid ladumisi kaardipakiga, kus on kasutusel nii Suure kui Väikese Arkaani kaardid segamini.

Hind 135 EUR

Teoreetilised materjalid  meilile kodus läbilugemiseks.

Endal oleks vaja soetada TARO kaardid (soovitavalt Rider Waite)

Vajalik eelregistreerumine ning tagastamatu ettemaksu 75 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077. Väike grupp!

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!

Juhendab Liina Kaumann