TARO – võimalus saada kõrgemat juhatust ja oma elusaatust kujundada (intensiivkursus)

26. septembril kell 11-14.00 Tartus

2. oktoobril kell 17-20.00Tallinnas Pesas 

Väike grupp! Sobib algajale aga ka neile, kes juba üht-teist teavad, erinevate ladumiste ja tõlgendamise harjutamiseks!

TARO kaardid on suurepäraseks abiliseks, et paremini saada ühendust  iseenda sisemise teadlikkusega, mõista seda kuidas arengud toimuvad nii meie endi sees kui ka välises maailmas.  Suure Arkaani kaardid väljendavad eri olukordi/elusituatsioone,  mida me kõik kogeme  ja mis esinevad pea iga projekti teostamisel – so. inimese teekond teadmatusest valgustuse suunas – või eesmärgi tekkimisest selle realiseerumise suunas. Iga kaart sümboliseerib mingit konkreetset õppetundi või arengustaadiumi, mille inimene läbib. Hea on teada, kus parajasti oma teekonnal asud, siis saad teha soovi korral vajalikke muutusi, et kujundada oma elu teadlikult selles suunas, kuhu soovid liikuda.

Oleme kõik võimelised saama ühendust Kõrgema teadvusega, alati ei ole aga lihtne seda teha otse, vastuste kanaldamise teel oma Kõrgemalt õpetajalt. Sel juhul on heaks abivahendiks TARO, ruunid või pendel – nii on lihtsam saada kätte enda jaoks vajalikku infot.

See kursus annab juhtnöörid, kuidas laduda ja tõlgendada TARO kaarte oma elusuundade väljaselgitamiseks. Õnnistame sisse oma TARO-kaardid, õpime tegema ennustamisele eelnevat häälestavat ja tumedate jõudude eest kaitsvat rituaali, õpime mõistma kaartide tähendusi ning teostama lihtsamaid ladumisi. Teoreetilise osa saab iga osaleja eelnevalt endale meilile, mis tuleks kodus läbi lugeda ja väljaprindituna kursusele tulles kaasa võtta, Taro-kaardid tuleks muretseda ise, need aga häälestame kohapeal vastava rituaali käigus.

  1. Teeme häälestava sissejuhatava meditatsiooni ja Taro sisseõnnistamise rituaali
  2. Vaatleme lähemalt Suure Arkaani kaarte, teeme nendega mõned ladumised, õpime neid tõlgendama
  3. Vaatleme lähemalt Väikese Arkaani kaarte, teeme mõne ladumise nendega endale, õpime neid tõlgendama
  4. Õpime erinevaid ladumisi kaardipakiga, kus on kasutusel nii Suure kui Väikese Arkaani kaardid segamini.

Hind 60 EUR

Hinna sees on mahukad teoreetilised materjalid TARO tõlgendamiseks (need saab mõni päev enne kursust meilile ja tuleks väljaprindituna kursusele tulles kaasa võtta).

Endal oleks vaja soetada TARO kaardid (soovitavalt Rider Waite)

Vajalik eelregistreerumine ning tagastamatu ettemaksu 40 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077. Väike grupp!

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!

Juhendab Liina Kaumann