TARO lugemine – vastuvõtt Tartus või veebis

55 EUR – kuni 1 h kestev seanss (kas silmast silma kohtumine Tartus või veebi teel)

40 EUR – kuni 30 min

Otsime TARO kaartide abil vastuseid teid huvitavale küsimusele ja selgitame välja praegusel perioodil teie elu ja otsuseid kujundavad energiad.

Kuidas toimida kooskõlas kõrgema plaaniga?

Milline suund/valik oleks teie jaoks kõige soodsam?

Mida on oodata?

Tegemist pole klassikalise tulevikuennustamisega, pigem käsitleme TARO-t kui tarka nõuandjat. Kaardid juhivad tähelepanu neile energiate, mis on juba käivitunud ja varjatult kujundamas potentsiaalset tulevikku. Kui neid energiaid endale teadvustame, siis on võimalik soovi korral teha muutusi oma suhtumistes, valikutes, vabaneda piirangutest ja nii tulevikuväljavaateid korrigeerida.

TARO kaardid on kosmilise keele tähed, mis võimaldavad meil kontakteeruda Kõiksuse ja meie enda sisemise teadlikkusega, sest suured loodusseadused, mis valitsevad Kõiksuses, toimivad samamoodi ka meie endi sees. Mõistes TARO kaarte õpime paremini tundma nii iseennast kui ka ümbrust – Maad ja Kõiksust, välist ja sisemist, nähtavat ja varjatut, füüsilist ja vaimset.

Tegelikult oleme kõik võimelised saama ühendust Kõrgema teadvusega, alati ei ole aga lihtne seda teha otse, vastuste kanaldamise teel oma Kõrgemalt õpetajalt. Sel juhul on heaks abivahendiks TARO, ruunid või pendel – nii on lihtsam saada kätte enda jaoks vajalikku infot.

TARO nõustamine kohapeal või veebi teel 55 EUR (veebis eelduseks ettemaksu laekumine)

Meili teel 70 EUR

Võta ühendust: liina@vaimnemaailm.ee