TARO kaartidega elusuundade vaatamine veebi teel

Otsime TARO kaartide abil vastuseid Sind huvitavatele küsimustele või selgitame välja praegusel perioodil Sinu elu ja otsuseid kujundavad energiad, et neid soovi korral muuta saaksid.

Seanssi on võimalik läbi viia nii Skype´is kui Messingeris.

Kuidas toimida kooskõlas Kõrgema plaaniga?

Milline suund/valik oleks Sinu jaoks kõige soodsam? Mis võiks juhtuda, kui toimida ühel või teisel viisil?

Mida on oodata?

Tegemist pole klassikalise tulevikuennustamisega, pigem käsitleme TARO-t kui tarka nõuandjat. Kaardid juhivad tähelepanu neile energiatele, mis on juba käivitunud ja varjatult kujundamas potentsiaalset tulevikku. Kui neid energiaid endale teadvustame, siis on võimalik soovi korral teha muutusi oma suhtumistes, valikutes ja tulevikuväljavaateid korrigeerida.

TARO kaardid aitavad astuda ühendusse Sinu enda sisemise teadlikkusega, mõistes TARO kaarte õpid paremini tundma nii iseennast kui ka ümbrust – Maad ja Kõiksust, välist ja sisemist, nähtavat ja varjatut, füüsilist ja vaimset.

55 EUR kuni 1 tunnine seanss

40 EUR  kuni 30 min seanss

(eelduseks on ettemaksu laekumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077)

Võta ühendust: liina@vaimnemaailm.ee

Lepime kokku aja seansiks veebis.

Ühe 55 EUR seansi sisse mahub:

  • 1 põhjalik ladumine ühel teemal (suhted, tervis, karjäär, kodu/pere, mingi projekt…) + täpsustav, lühem lisaladumine muul teemal või samal teemal.
  • 3-5 lühemat ladumist samal teemal eri nurkade alt küsides (suhete teemal küsides näiteks: Kuidas areneb minu suhe X-ga? Kuidas Y-ga? Kas on oodata kedagi uut mu ellu? Mis juhtub, kui lõpetan praeguse suhte või kui püüan jätkata kooselu? Mis üldse armastuse vallas minu elus toimub lähema 6 kuu jooksul?)
  • 2-4 lühemat ladumist eri teemadel (suhted, tervis, karjäär, kodu/pere, mingi projekt jne.)

Kuidas küsida?

  • Kui soovid konkreetsemaid vastuseid, on vaja esitada kaartidele konkreetsemaid, mitte liiga üldisi küsimusi (N: Milliseid arenguid on oodata minu suhtes X-ga 3 kuu jooksul? Mis juhtub, kui lahkun praeguselt töökohalt ja võtan vastu uue pakkumise? Kuidas peaksin toimima olukorras X järgneva nädala jooksul?). Üldiste küsimuste puhul (N: kuidas mul läheb?) on vastused samuti üldised.
  • Tavaliselt ei ole mõtet küsida väga kauge tuleviku kohta, maksimaalne põhjaliku ladumise adekvaatsuse aeg võiks olla 2-3 aastat aga seegi oleneb küsimusest.  Tavaliselt on mõtekas vaadata arenguid 3 või 6 kuu kaugusele või aasta peale. Mida kaugemale tulevikku vaadata püüame, seda tõenäolisem on, et asjad jõuavad vahepeal muutuda ja tulevik kujuneb teiseks – elame praegu väga kiiresti muutuvas ajas ja energias.

Seanssi on võimalik teha ka meili teel – siis üks nõustamissseanss 70 EUR hinnaga

Saada oma konkreetsed küsimused, oma ees- ja perekonnanimi, täpne sünniaeg (kuupäev, kuu ja aasta) ja üks foto endast ja anna teada, kui oled makse teinud, siis saad vastused kiiremini. Enamasti saad vastused meilile  päeva või paari jooksul peale ettemaksu laekumist.