Südame energiate korrastamine – tasakaalus “Mina” pilt

15. oktoobril kell 11-14.00 Tartus

Me kõik soovime tunda ennast tõeliselt hästi – lõdvestununa, armastatuna, väärtustatuna, aktsepteerituna, toetatuna ja omaksvõetuna kõigil tasanditel, tulla edukalt toime kõigi elu väljakutsetega, suuta jääda tasakaalukaks ja arukaks ka keerulistes ja emotsionaalsetes situatsioonides. Et välises maailmas seda kogeda, on vaja  luua kõigepealt tasakaalus “Mina” pilt iseenda sees – oma südames. 

Vaata korraks oma südamesse ja mõtle, kuidas paiknevad seal erinevad energiad: sisemine mees, sisemine naine, sisemine laps, subpersonalsused, sinu jumalik mina, samuti sinu kaaslane/partner, lapsed, sinu bioloogilised vanemad, sõbrad, ja teised kallid inimesed. Kes täpselt kuskohas asub, kes on kõige olulisem, kellel kõige tugevam, domineerivam energia? Et suudaksid olla tasakaalustatud suhtes, klammerdumata, ennast ärakaotamata ja tulla kenasti toime kõigi olukordadega elus, peab see sisemine pilt paigas olema, igal nendest energiatest on oma õige koht, kui keegi võtab sisse vale koha, siis asjad lähevad hoobilt tasakaalust välja. See on sama nagu võib juhtuda välises maailmas – näiteks, kui isa jätab pere maha ja läheb ära, siis tihti võtab pere vanim laps üle perepea rolli, samamoodi võib olla nihkes sinu sisemise perekonna pilt. Kes on kõige tähtsam tegelane sinu sisepildis, kelle ümber kõik koondub? Sa võid mõistuse tasandil teada, mis on õige aga kui meditatsioonis asju lähemalt vaadata, võib tulla ilmsiks üllatavaid asju. Neid pilte on vaja usaldada ja vajaduse korral need tegelased, kes on võtnud sisse vale koha, oma õigele kohale tagasi suunata. Alles siis, kui sisemine pilt on korras, saab toimuda vajalik muutus ka välises maaimas.

Kursusel tegeleme juhitud meditatsioonide abil oma südame-pildi tasakaalustamisega, vahepeal jagamisringid ja arutelu.

Teoreetiline osa ja kodune sissejuhatav ülesanne meilile, kursuse hinna sees on ka mp3 fail juhitud meditatsiooniga “Südame energiate tasakaalustamine” (41 min) mille saad endale allalaadida ja kasutada korduvalt.

Hind 50 EUR

Vajalik kindlasti eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee (väike grupp), koha kursusel tagab tagastamatu ettemaksu (25 EUR) laekumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata,!

Juhendab Liina Kaumann