Rohelise Puudraakoni aasta sisseõnnistamine

10. veebruaril kell 11-14.00 Tartus

Alustame juhitud meditatsiooniga, keskendume just nendele energiatele, mis meid uuel aastal kõige enam toetavad, väestavad ja juhivad – toetume oma Elupuule ja loome ühenduse oma lohega – isikliku draakoniga. Avame ennast vaimsest maailmast tulevale juhatusele, selgitame välja oma põhiülesande ning loome endale eduka, õnneliku uue aasta, mis on kooskõlas hingeteega.

Teeme taotlusi uueks aastaks. Õnnistame sisse ning programmeerime isikliku õnnetoova kristalli uueks aastaks. Meelepärase kristalli peaks igaüks ise kaasa võtma (sobivad rohelised, külluse, edu, jõukusega seotud kristallid, tuleeenergias kristallid, aga võib ka valida lihtsalt oma sisetundest lähtuvalt). Kaasa võiksid võtta ka tükikese puitu, kas mõne oksakese või mõne muu väikese puust eseme – talismani, kujukese, nööbi vms.

  • Teeme spetsiaalse rituaali uue aasta sisseõnnistamiseks
  • Teeme külluserituaali
  • Loome oma isikliku uue aasta mandala – unikaalse väestava ja tervendava mustri
  • Tervitame algavat uut aastat ühise pidusöögiga (igaüks võiks võtta kaasa midagi ühisele peolauale), küsime juhtnööre/märksõnu uueks aastaks inglikaartidelt ja ruunidelt, tarolt.
  • Huvilistele soovi korral individuaalne Taro kaartidega juhtnööride küsimine uueks aastaks (eraldi tasu eest 25 EUR 15-20-min seanss)

Kaasa on vaja võtta:

  • roheline küünal, roheline paber (A4), roheline pael, kirjutusvahend, soovikristall – uue aasta taotluste sisseõnnistamiseks + rogeline paber (võib soovi korral olla ka muud värvi A4) mandalaks + käärid
  • Külluse rituaaliks: 3 münti (1 või 2 EUR ideaalsed), roheline küünal, roheline pael, roheline paber (A5), kuivatatud basiilik (maitseainepuru sobib).
  • Riietuse värv – rohelised, puidutoonid või oma sisetunde järgi

Osalustasu 60 EUR (Sellest 40 EUR koha kinnituse ettemaksuna ja ülejäänud 20 kohapeal) Hinna sees on mp3-l meditatsioon “Elupuule toetumine ja Lohelga suhtlemine”, mille saad endale allalaadida ja korduvalt teha ka edaspidi.

Vajalik kindlasti eelregistreerumine (väike grupp) liina@vaimnemaailm.ee ja tagastamatu ettemaksu 40 EUR laekumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077. Grupp on väga väike, vaid 7-8 kohta!

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis, mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!

Juhendab Liina Kaumann

Numeroloogiliselt on tegu number 8 aastaga – karmaasjad, tasakaalustamine, raha, edu, tunnustus – TARO Tugevus/Jõud. See kaart tähistab jõudu, mis tuleneb enese täielikult omaksvõtmisest ja altsepteerimisest koos oma varjupoolega – enam ei peideta, suruta maha midagi, ei varjata, ei teeselda, et olla justkui parem ja teistele meelepärasem. Selle asemel on vaja julgust olla just niisugune nagu oled, olla endale toeks nii heas kui halvas, aktsepteerida nii oma jumalikkust ja väge kui ka inimlikku nõrkust ja vigu.

Draakon on müütiline olend, teda iseloomustavad suur jõud, tarkus ja üllameelsus. Hiina traditsiooni kohaselt kehastab Draakon keiserlikku võimu. Teda peetakse meheliku (yang) printsiibi kehastuseks, kes juhib aastat kindlakäeliselt ja isalikult, mööndusi ta ei tee.

Draakon tõmbab oma suure võimsa sabaga üle maailma, puhastades teed, lõhkudes kaitsevalle ja seejärel pakub inimkonnale võimaluse hakata „puhastatud maale“ midagi looma. Uut algust maailma luua saab see, kes käib oma Teel. Meil tuleb õppida olema vastutustundlikud oma sõnade ja tegude ees, sest on TEGUDE aasta.

Draakoniaasta energiad muutuvad kiireks, need, kes eelnevatel aastatel oma õppetunnid omandasid, saavad aastaga väga hästi hakkama, kes aga viimased 20 aastat niisama lulli lõid, satuvad nüüd erilise pinge alla.

Traditsiooniliselt on Draakon seotud aga külluse ja jõukusega. Seega on meid kõiki ees ootamas hea aasta, mis peaks kaasa tooma kõik vahendid, et parandada oma majanduslikku järge. Draakoniaasta peaks tegema paljusid rikkamaks. 

Ent Draakoniaasta ei too kaasa ainult häid võimalusi, sest Draakon tahab muuta meid vastupidavamateks ja sihikindlamateks, et saada üle võimalikest takistustest. 

Tuleb palju häid võimalusi, samuti ootamatuid vahejuhtumeid ning sündmuste lahenemisi. 

Hiina astroloogia järgi muudab Draakon meid julgemateks ja ettevõtlikumateks, aidates meil oma plaane ja eesmärke ellu viia ning haarata headest võimalustest kinni.  

Puu element aga aitab meil säilitada rahu ka kõige stressirohkemates olukordades. Puu on seotud rahu, empaatia ja headusega. 

Draakoni aastal on tavaliselt palju muutusi ja eredaid sündmusi. Astroloogid ütlevad, et Draakon on õnne ja õnne sümbol, mis kannab heaolu ja heaolu. Seetõttu peavad inimesed olema valmis muutusteks ja uuteks võimalusteks.

Rohelise Puudraakoni aasta soosib neid, kes on uudishimulikud ja kes soovivad oma teadmisi ja oskusi pidevalt täiendada.

Edu saavutamine 2024. aastal nõuab inimestelt, et nad oleksid oma valdkonnas väga pädevad. Nad peaksid olema valmis töötama kõvasti ja keskenduma oma eesmärkide saavutamisele. Rohelise Puudraakoni aasta soosib neid, kes on pühendunud oma tööle ja kes suudavad keskenduda oma eesmärkide saavutamisele.

Kokkuvõttes on Rohelise Puudraakoni aasta aeg, mil inimesed saavad oma karjääri ja elukutsega seotud muutuste ja edusammude jaoks palju võimalusi. Juhtidele ja spetsialistidele pakub see aasta võimalust oma oskusi ja teadmisi täiendada ning edu saavutamiseks tuleb olla väga pädev ja pühendunud oma tööle.

Armastuse ja suhete osas on 2024. aasta hea aeg oma suhete tugevdamiseks ja uute suhete loomiseks. Roheline Puudraakon sümboliseerib armastust ja pühendumust ning seetõttu on see aasta hea aeg romantiliste suhete loomiseks.

Rahu ja tasakaalu osas on 2024. aasta hea aeg oma vaimse tervise ja heaolu eest hoolitsemiseks. Roheline värv ja Roheline Puudraakon sümboliseerivad rahu ja tasakaalu ning seetõttu on see aasta hea aeg oma elu tasakaalustamiseks ja stressi vähendamiseks.

Kokkuvõttes on 2024. aasta rahulik ja stabiilne aasta, kus on võimalus oma eesmärkide saavutamiseks ja uute alguste tegemiseks. Roheline värv ja Roheline Puudraakon sümboliseerivad rahu, tasakaalu, jõudu, õnne ja armastust ning seetõttu on see aasta hea aeg oma elu erinevate aspektide parandamiseks ja täiustamiseks.