Reiki tervendus

Reiki on suurepärane tervendamisvahend ja teda saab hästi kombineerida teiste alternatiivraviteraapiate ja tavameditsiiniga, eriti hästi mõjub krooniliste haiguste, depressiooni, stressi puhul. Samas ei tohi teda mingil juhul kasutada arstiabi ja arstirohtude aseainena, pigem aitab reiki kaasa loomulikule paranemisele ja tugevdab igasuguste teraapiate mõju. Reiki vähendab ravimite toksilist mõju, kiirendab ka paranemist peale operatsiooni, vaigistab valu. Kuna reiki suurendab teadlikkust, on ta suureks abiks alkoholist ja suitsetamisest loobumisel, samuti kehakaalu probleemide puhul.

Täielik raviseanss kestab 50 min -1 tund, krooniliste haiguste puhul on vajalik ravi pikema aja vältel. Et aidata kehal avaneda energeetilisel tasandil ja et toksiinid vabaneksid tõhusamalt, oleks vajalik alguses teha mitu reikiseanssi. Enne raviseanssi tuleks võtta ära pitsitavad rihmad, vööd, ka metallesemed, mis takistavad energia vaba liikumist. Reiki vastuvõtja on tavaliselt pikali, täies riides, saateks mängitakse lõdvestavat meditatiivset muusikat. Tervendaja paneb käed eri asendites kehale või keha kohale ja hoiab iga asendit mõne minuti, kuni kogu keha on läbi käidud.

Tavaliselt hakkab energia kiiresti voolama ja patsient tunneb sügavat lõdvestust, samas on iga raviseanss isemoodi ja ka inimeste kogemused varieeruvad. Paljud jäävad magama, mõnel võivad pinnale tõusta vanad emotsioonid, võib ilmneda selgeid nägemusi või leida ootamatuid lahendusi probleemidele. Vahel võib kogeda ka kerget ebamugavustunnet kui kehasse kogunenud jääkained hakkavad vabanema. Peale reikiseanssi on vajalik juua ära klaas vett ja tarbida üldse rohkem vedelikku, et aidata toklsiinidel vabaneda.

REIKI TERVENDUS hind 60 EUR kuni 1 tunnine seanss,

4 korrast koosnev ravikuur korraga ettemakstes – 195 EUR

Tervendav pühitsus – 60 EUR (tõhusus = ca 3 reiki tervendusseansi tegemine)

Kaugreiki seanss – 25 EUR

Kaugreiki seansid 5 järjestikusel päeval – 100 EUR