Reiki I ja II astme intensiivkursus

22/23. oktoobril kell 11-14.00 Tartus

Reiki on iidne tervendamiskunst ja samas ka vaimse arengu tee. Tervendamine on midagi rohkemat kui lihtsalt keha ravi. Me ise loome oma mõtlemisega seda, mida kogeme – kõik olukorrad, sündmused, suhted, haiguse või tervise, rikkuse või vaesuse. Kui meis on viha, süütunne, väärtusetusetunne, kui oleme klammerdunud mineviku, inimeste, asjade, vanade arusaamade külge, siis peegeldub see meie elus, sealhulgas ka meie tervises. Võti tervise juurde on seega harmoonia ja tasakaalu loomine oma mõttemaailmas.

Sõna „reiki” tähendab universaalset elujõu energiat. „Rei” so. jaapani keeles universaalne, kõrgem vaimne teadvus, Jumala kõiketeadev, kõikjalviibiv vägi, mis suudab tungida iga probleemi algpõhjuseni, see taastab harmoonia, tõstes meie sagedust. „Ki” on vitaalne elujõuenergia, mis voolab läbi kõikide elavate olendite.

Reiki toimib harmoniseerivalt nii energiakehade (aura) kui füüsilise keha tasandil tagades emotsionaalse tasakaalu, tugevdades heaolutunnet, suurendades meeleselgust ja enesemõistmist, aitab vabastada negatiivseid mõtteid ja tugevdada ühendust omaenda Kõrgema Minaga. Seega on reiki terviklik ravimissüsteem.

Et saada reiki kanaliks tuleb läbi teha reiki pühitsus – st. taasühinemist universaalse eluväe energiaga. Selle poolest erineb reiki teistest tervendamismeetoditest. Pühitsuse viib läbi reiki meister, kes häälestab inimese kõrgemale sagedusribale, kasutades selleks salajasi reiki sümboleid ja mantraid.

Reiki on elav õpetus, st, et teadmised ja sügavam mõistmine tulevad seestpoolt igapäevaselt reikit praktiseerides. Reiki I aste tähendab 4 pühitsust. Pühitsus tähendab avanemist tervendavale energiale kanaliks olemisele, see ravib pühitsuse saajat juba iseenesest, ka võib pühitsuse saaja hakata kohe ravima kätega ennast ja teisi. Reiki I kursusel teeme pühitsuse ja  õpime tegema reikit, näitame põhilisi käteasendeid, teoreetiline osa, kodus läbilugemiseks meilile, igale osalejale tunnistus Reiki I astme läbimisest.

Reiki II pühitsus tähendab tervendamist sõltumata aja ja ruumi piirangutest, see lisab veelgi ravivõimet, kuna hakatakse kasutama kolme reiki sümbolit, õpetatakse, kuidas saata reikit eemalasuvale vastuvõtjale. Reiki II pühitsus teravdab ettekujutusvõimet ja intuitsiooni, mida on vaja kaugraviks ja mentaalseks raviks. Vibratsioonide sagedus suureneb mitu korda rohkem kui reiki I astme pühitsuse puhul. Reiki II astme kursusel on sobiv osaleda mõni kuu peale I astme kursuse läbimist, kui on juba omandatud mõningad kogemused ja soovitakse veelgi rohkem süveneda tervendamisse. Jaapani keeles nimetatakse reiki II astet „oku den” – st. „sügavamat teadmist”. II pühitsus stimuleerib peamiselt kolmanda silma tśakrat, arendades intuitiivseid võimeid. Reiki II astme pühtsust on tark taotleda alles siis, kui tunned end selleks valmis olevat.

Kursuse I astme hind 150 EUR, II astme 175 EUR,  Kursused toimuvad väga väikeses grupis (2-3, maksimaalselt 4 inimest) või individuaalselt.

Reiki pühitsused on kallid, hinda põhjendatakse sellega, et tasuta või odavalt saadut inimesed ei hinda ja see ei toimi. Vastavalt universumis toimivatele vaimsetele seadustele peavad andmine ja saamine olema tasakaalus. Inimesel on vaja midagi tagasi anda selle eest, mis ta saab, muidu tundub elu väärtusetuna. Vaja on võrdset energiavahetust, et lasta uuel oma ellu voolata, tuleb millestki loobuda.

Registreerumiseks palun saada meil liina@vaimnemaailm.ee  ning tasu koha kinnitusena tagastamatu ettemaks 50 EUR Vaimne Maailm OÜ pangakontole  EE662200221049242077.
Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha  kursusel+ saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!
Reiki meister Liina Kaumann