Pendli videokursus

Ruunimärkidega savipendlid (Liina Kaumann, käsitöö)

Seda kursust saad läbida endale sobiva ajal ja kasvõi mitu korda!

Kursus koosneb teoreetilisest materjalist ja pendlikaartidest pdf failina (25 lk) + praktikumist 4 videona (kokku mahus 77 min).

Kursusel sisaldab:

  1. oma isikliku pendli sisseõnnistamine/programmeerimine
  2. vastuste saamine pendlilt (jaa, ei, võibolla)
  3. töö pendlikaartidega
  4. meetod, kuidas saada egovabu vastuseid
  5. tśakrate diagnoosimine ja puhastamine
  6. iseenda (ja ka teiste) energiavälja puhastamine needustest, negatiivsetest energiatest, piirangutest, vanadest mustritest jms.
  7. karmiliste probleemide, suhete tervendamine
  8. hinge vanuse ja elu õppetundide väljaselgitamine pendliga

Pendli abil võime saada vastuseid oma alateadvusest, nendele küsimustele, mille puhul ratsionaalne lähenemine ei aita või võtaks ülemäära palju aega. Enamuse inimeste käes pendel hakkab tööle, kuid ometi on ka neid, kelle puhul see ei tööta. Töö pendliga on tegelikult töö intuitsiooniga, seega on pendel ka tõhus oma intuitsiooni arendamiseks.

Meie maailmas on üldiselt ikka veel valitsevaks ratsionaalne mõtlemine – meil domineerib vasem ajupool (ratsionaalsed, analüütilised, lineaarsed võimed), meesenergia. Parem ajupool (naisenergia) valitseb intuitiivset mõtlemist, seda oleks meil kasulik endas juurde arendada. Pendlit kasutades aktiviseerime oma aju selle osa, mis on võimeline toimima vahetult, ilma mõtteprotsessi vahetalituseta. Nii on võimalik saada vastuseid paljudele küsimustele. Vastuste saamine pendlilt tähendab seda, et oled ühenduses üldise infoväljaga, kus on hologrammi kujul kõik sees.

Koostas Liina Kaumann.

Hind: 60 EUR

Telli siit videokursus:

1. Tellimiseks tee ülekanne:

Kellele: Vaimne Maailm OÜ
Pangakonto: EE662200221049242077
Summa: 60 EUR
Selgitus: Pendli videokursus (lisa juurde ka enda nimi)

2. Pärast seda saada meil oma tellimussooviga ja kinnitusega, et makse on tehtud, aadressile liina@vaimnemaailm.ee. Seejärel saadame Sulle e-mailile kursuse teoreetilise osa pdf failis + ligipääsud videotele.