Pendel – võimalus saada kõrgemat juhatust ja tervendada

25. novembril kell 11-14.00 Tartus

Kursusel osaledes saad teada ka oma hinge vanuse, käesoleva elu õppetunnid, komistuskivid, ülesanded!

Pendli abil võime saada vastuseid oma alateadvusest, nendele küsimustele, mille puhul ratsionaalne lähenemine ei aita või võtaks ülemäära palju aega. Enamuse inimeste käes pendel hakkab tööle, kuid ometi on ka neid, kelle puhul see ei tööta. Töö pendliga on tegelikult töö intuitsiooniga, seega on pendel ka tõhus oma intuitsiooni arendamiseks.

Meie maailmas on üldiselt ikka veel valitsevaks ratsionaalne mõtlemine – meil domineerib vasem ajupool (ratsionaalsed, analüütilised, lineaarsed võimed), meesenergia. Parem ajupool (naisenergia) valitseb intuitiivset mõtlemist, seda oleks meil kasulik endas juurde arendada. Pendlit kasutades aktiviseerime oma aju selle osa, mis on võimeline toimima vahetult, ilma mõtteprotsessi vahetalituseta. Nii on võimalik saada vastuseid paljudele küsimustele. Vastuste saamine pendlilt tähendab seda, et oled ühenduses üldise infoväljaga, kus on hologrammi kujul kõik sees.

Kursusel teeme:

  1. oma isikliku pendli sisseõnnistamine/programmeerimine
  2. vastuste saamine pendlilt (jaa, ei, võibolla)
  3. töö pendlikaartidega
  4. tśakrate diagnoosimine ja puhastamine
  5. iseenda (ja ka teiste) energiavälja puhastamine needustest, negatiivsetest energiatest, piirangutest, vanadest mustritest jms.
  6. karmiliste probleemide, suhete tervendamine

Kursuse teoreetilise osa saab iga osaleja meilile kodus läbitöötamiseks. Kohapeal keskendume praktilistele harjutustele.

Kohapeal on võimalik osta endale kaitsemärkidega pendel (10 EUR)

Osalustasu: 60 EUR

Vajalik kindlasti eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee (grupp on väike), koha kursusel tagab tagastamatu ettemaksu (30 EUR) laekumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!

Kursust viib läbi Liina Kaumann