Musta/sinise vee-tiigri aasta sisseõnnistamine

30. jaanuaril kell 10.30 Tallinnas Pesas

1. veebruaril kell 18.00 Tartus

Hiina kalendri järgi algab 1 . veebruaril  musta või sinise Vee-Tiigri aasta.

Alustame juhitud meditatsiooniga, kus loome endale uue aasta uuel tasandil, kohtume oma juhendajatega vaimsest maailmast ja palume neilt juhatust ja nõuandeid uueks aastaks, selgitame välja oma põhiülesande.

Teeme taotlusi uueks aastaks. Õnnistame sisse ning programmeerime isikliku õnnetoova kristalli uueks aastaks. Meelepärase kristalli peaks igaüks ise kaasa võtma (sobivad sinine topaaź, safiir, kullisilm, tiigrisilm aga võib ka valida lihtsalt oma sisetundest lähtuvalt).

  • Teeme spetsiaalse rituaali uue aasta sisseõnnistamiseks
  • Teeme külluserituaali
  • Tervitame algavat uut aastat ühise pidusöögiga (igaüks võiks võtta kaasa midagi peolauale), küsime juhtnööre/märksõnu uueks aastaks inglikaartidelt ja ruunidelt, tarolt.
  • Huvilistele soovi korral individuaalne Taro kaartidega juhtnööride küsimine uueks aastaks (eraldi tasu eest 20 EUR 15-20-min seanss)

Kaasa on vaja võtta:

  • sinine või must küünal, sinine paber (A4), must või sinine pael, kirjutusvahend, soovikristall – uue aasta taotluste sisseõnnistamiseks.
  • Külluse rituaaliks: 3 münti (1 või 2 EUR ideaalsed), roheline küünal, roheline pael, roheline paber (A5), kuivatatud basiilik (maitseainepuru sobib).
  • Riietuse värv – sinised veetoonid, hallid, valged, mustad, hõbedased, tiigrimuster…

Osalustasu 35 EUR (Sellest 20 koha kinnituse ettemaksuna ja ülejäänud 15 kohapeal)

Vajalik kindlasti eelregistreerumine (väike grupp) liina@vaimnemaailm.ee ja tagastamatu ettemaksu 20 EUR laekumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077. Grupp on väga väike!

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis, mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!

Juhendab Liina Kaumann

Kuna tegemist on vee-tiigriga, siis 2022. aasta toob meile voolava, rahulikuma, aeglasema energia. Vesi on tervenemine, intuitsioon, puhastumine, tunded, rahunemine, naisenergia. See on suurepärane aasta tundeinimestele, loojatele ja visionäridele.

Numeroloogiliselt on aasta 2022 number 6 – taro “Armastajad” – südamega tehtud otsused ja valikud, samuti partnerlus, enda sisemise mees- ja naispoole tasakaalu viimine, romantika ja armastus, õige partneri leidmine.

6 on seotud eelmise elu, esivanemateliini puhastamise ja tervenemisega. Selle aasta õppetunniks on vabaneda korduvatest piiravatest või kahjustavatest mustritest. Number 6 energia soosib töötamist enda kallal, et vabastada end ise endale seatud raamide ja piirangute ahelatest ning õppida iseseisvalt tõstma end kõrgematesse sagedustesse. 6 seostub ka kindla vundamendi rajamisega.

1. veebruaril algab idamaade kalendri kohaselt Yang Vesi Tiigri aasta, Hiinas nimetatakse tiigrit Loomade Kuningaks. Tiiger on sündinud juhtima, on julge ja suurejooneline ja teised austavad teda, ta on kuninglik, muljetavaldav ja metsik olend. Tiiger on ka jõu, kurjuse väljaajamise ja vapruse sümbol. Vesi Tiiger hiilgab terve ja kõrge enesehinnanguga ning suurepärase õppimisvõimega. Tiigrile on omane püüe endast paljudeks aastateks midagi olulist maha jätta, aga tal on ka kalduvus impulsiivsusele, mässumeelsus ja äkkviha. Kui Tiiger jonnib, saavad tema viha tunda ka süütud kõrvalseisjad. Seetõttu võib Tiigri aastal tulla ka üsna äärmuslikke ja plahvatuslikke olukordi.

Must või Sinine Vesi Tiiger toetab neid, kes on vaprad ja kannatlikud. Impulsiivsus pole soovitav. Olukorrad võivad muutuda ootamatult ja äkiliselt, võivad lahvatada pinged ja draamad, kuid ka hullud unistused võivad ootamatult saada reaalsuseks. Väljakutse on leida kuldne kesktee. Õnn saadab Tiigri aastal neid, kes oskavad oma energiat kontrollida, panustavad seda arengusse ega andu kiusatustele. Tiiger ei talu midagi võltsi ning oma aja ära elanud suhted peavad nüüd lõppema, et mõlemal partneril oleks võimalus leida uus armastus. Esikohal on Tiigri aastal ausus ning oskus teineteist raskustes toetada.

Vesi on võimas loodusjõud, mille olemuseks on tuua vältimatult muutusi ja liikumist. See on tugevaim element, isegi tugevam kui tuli, sest võib ületada kõik takistused oma teel kaotamata oma olemust. Vesi on seotud tunnete ja tundeeluga ning enesele kindlaks jäämisega. Vee energia peab voolama. Vesi Tiiger on diskreetne ega soovi liigselt silma paista, aga usaldab alati oma vaistu. See võib kujuneda väga tugevate, isegi pööraste emotsioonide aastaks, mis toob võimsaid vabanemisi ja tervenemist just tundetasandi sügavuste puhastamise kaudu. Mõnikord võivad aga emotsionaalsed äärmused tuua kaose, Vee-elemendiga kaasnevad negatiivsed omadused võivad olla hirm ja otsustusvõimetus. Julgetele riskijatele toob selle aasta energia aga kasu nii finantsilises kui ka romantilises plaanis.

Aasta algus, jaanuar, veebruar ja märts on soodus aeg vahetada töökohta ja alustada uute projektidega. 2022 esimese poolaasta läbivad teemad on suhted, armastus ja raha. Aprill, mai ja november on eriti soodsad armuelu edendamiseks, kaaslase leidmiseks ja olemasolevate suhete arendamiseks. Aprill on täidetud erilise romantika ja maagiaga. Juuni, juuli ja august pakuvad soodsaid võimalusi kõikvõimaliku loomingu täiustamiseks, abiellumiseks, maja ehitamiseks või kosutavaks puhkuseks.

Aasta teine pool võib tunduda elektriliselt laetum ja hajusam. See on aeg, mil võime tunda suuremat soovi raputada endalt kõik piiravad uskumused või hoiakud ning liikuda suurema vabaduse ja sõltumatuse poole. Kindel on see, et 2022 toob olulisi muutusi ja arenguid ning juhib meid tagasi oma autentse väe ja olemuse juurde, eemaldab mitmeid blokeeringuid ja viib meid nii indiviidide kui ka kollektiivina arenguteel tublisti edasi.