MP3 Alateadvuse muutmine

Loe kindlasti altpoolt, kuidas neid faile kasutada!

MP3 failid erinevatel teemadel Alateadvust ümberprogrammmeerivate kinnitustega:

1 faili hind 11 EUR

TŚAKRATEPÕHINE TERVENDUS

 1. Maatähe ja Juurtśakra häälestamine/probleemide tervendamine
 2. Sakraaltśakra häälestamine/probleemide tervendamine
 3. Päikesepõimikutśakra häälestamine/probleemide tervendamine
 4. Südametśakra häälestamine/probleemide tervendamine
 5. Kurgutśakra häälestamine/probleemide tervendamine
 6. 3. silma tśakra häälestamine/probleemide tervendamine
 7. Kroontśakra häälestamine/probleemide tervendamine
 8. Kõigi 7 tśakra häälestamine

MUUD TEEMAD

 1. Keskmesse/hingega joondunuks jäämine – elu juhtimine iseenda keskmest lähtuvalt, egoringist oma energia äratõmbamine
 2. Tõde – tõde/vale, õiglus/ebaõiglus, ausus/valetamine, duaalsus/ühtsus, Jumalik tõde ja selles olemine
 3. Usaldamine – kahtlemisest, hirmust, kontrollimisest väljatulek, Universumi usaldamine, abi ja juhatuse vastuvõtmine
 4. Armastus – valikulisest armastusest tingimusteta armastusse liikumine, vastuvõtlikkusse jõudmine
 5. Muutused– valmisolek, seisakust väljatulek, elus õiges suunas edasiliikumine
 6. Naisenergia tervendus – Jumaliku Naisenergia aktiveerimine
 7. Meesenergia tervendus – Jumaliku Meesenergia aktiveerimine
 8. Püha Suhe – vanadest armastusssuhte mustrtest vabanemine, ego eelistustest loobimine, uute vundamentide loomine, jumaliku naiselikkuse ja jumaliku mehelikkuse ühendamine
 9. Koostöö – iseenda eri osade/eri energiate vahel, toimiv partnerlus enda sisemise nais- ja meespoole vahel =toimiv koostöö välises maailmas
 10. Lojaalsus – lojaalsus iseendale, oma tõele, hingeteele, eneseaktsepteerimine = lojaalsus sulle välises maailmas

Tellimiseks: palun tee makse  Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077 ja kui see tehtud, saada meil liina@vaimnemaailm.ee oma tellimusega, juhised failide allalaadimiseks saad meilile!

Selleks, et saaksime tõesti hakata toimima püsivalt 5D-s, uuel tasandil, ega kukuks enam tagasi vanasse, on vaja järjepidevalt kinnistada uued mõtted, uskumused, käitumisviisid ka oma alateadvusesse. See on asi, mille kipume kuidagi ära unustama, ometi ei saa me püsivalt edasi liikuda, tõstes ainult oma sagedust, mediteerides, taotlusi tehes, sest alateadvuse tasand ise ei muutu, kui temaga ekstra ei tegele. Ja siis juhtub, et alateadvus hakkab saboteerima arengut.

Tõhusa edasiliikumise võti on see, et niipea, kui tõstame oma tasandit ja teeme mingi vaimse läbimurde, peaks selle ka kohe kinnistama alateadvuse tasandile. Meditatsioonis muutusi tehes ja uut infot/energiat allatuues tegeleme üliteadvuse tasandiga, tavateadvuse tasandil kasutame oma isiklikku väge ja tahet, tehes taotlusi, ümberkorraldusi välises elus. Aga tõeliseks igatasandiliseks muutuseks on vaja alati tegeleda ka alateadvusega!

Meie alateadvusesse on vanad uskumused väga tugevalt kinnistunud – me tallame sisse kindlad rajad niiviisi, et meil on mingi uskumus, mille järgi me tavapäraselt toimime ja nii toimimisest saab harjumus- automaatkäitumine, mida me ise ei märka, sest see on meile nii omane ja rutiinne. Et alateadvust tõhusalt muuta, on vaja kinnistada uued uskumused ja siis nende baasilt tekitada uued käitumisviisid. Siin sisuliselt on vaja tekitada uus parem harjumus vana asemele – ehk siis tallata sisse „uued rajad”.

Selleks olen loonud

MP3 failid erinevatel teemadel Alateadvust ümberprogrammmeerivate kinnitustega (valiku nägemiseks liigu hiirega palun üles tagasi)

Need väited/kinnitused eri teemadel on loetud helifailiks katkematu OM mantra peale. Mantrat om suurimaks kõikidest mantratest ja kõikide mantrate seemneks (sanskriti keeles bīja), mis sisaldab kõige algust ja lõppu.

Kuidas neid faile kasutada?

Et jõuda päriselt alateadvuse tasandi muutusteni, on vaja anda esmalt tegevust oma tavateadvusele, muidu teeme ikka muutusi vaid tavateadvuse pinnal. Näieks, kui kordame afirmatsioone, siis mõistuse tasand tegeleb selle info läbitöötamisega – on kas nõus või vaidleb vastu (juhul kui on vanadele uskumustele väga vastandlikud väited). Nüüd kogu see energia ringlebki sellel tasandil.

Alateadvuseni jõuame alles siis, kui anname tavateadvusele nö. mingi muu „kondi hambusse” – siis on teadlik meel hõivatud ja alles nüüd afirmatsioonid jõuavad alateadvuse tasandini. Hea meetod on leida endale mingi tegevus, mis kaasab teadliku meele (siin võiks vaadata ka milline on sinu esmane keskendumine: liikuv, intellektuaalne, emotsionaalne, seksuaalne…) Olles keskendunud mingile muule tegevusele, panna taustal mängima helifail just nende uute tõdedega, mida soovid oma alateadvusesse kinnistada ja las see siis aina kordab ja kordab… või siis las see mängib sinu uneajal kordusega.

Teen ka individuaalnõustamist, et leida just sinu alateadvuse jaoks vajalikud kinnitused ja koostan isikliku MP3 faili!

Hind 55 EUR kuni 1 tunnine seanss sinu uskumuste väljaselgitamiseks + mp3 fail

65 EUR – 1,5 tunnine seanss veebis või Tartus, kus teeme ka rännaku Akaśi kroonikatesse või alateadvusesse ja muudame vanad uskumustemustrid + isiklik MP3 fail)

Vt. siia: Individuaalseanss “Alateadvuse muutmine