Meditatsioonist

Meditatsioon on iidne praktika, mida on tuhandeid aastaid kasutatud füüsilise keha lõdvestamiseks, emotsioonide rahustamiseks, meele vaigistamiseks ja enda avamiseks vaimsele maailmale ja kõrgemale mõistmisele.

Iga Maale kehastunud hinge eesmärk on ülestõusmine ehk valgustumine – st. võnkesageduse tõstmist tasandile, kus kogeme end puhta valgusena, kus oleme saavutanud kõigi maiste õppetundide sügava mõistmise. Et võnkesagedust tõsta on vaja puhastada oma mõtted, kõrvaldada kõik vanad uskumused, piiravad arusaamad, tasakaalustada oma emotsioonid ja lahendada vanad probleemid. Sinu ülesanne on saada jälle teadlikuks oma tõelisest olemusest ja luua püsiv ühendus oma sisemise õpetajaga – oma Kõrgema Minaga. Kehastudes siia planeedile, elades 3. dimensiooni tihedates energiates, oleme kaotanud jumaliku loovuse, manifesteerimisoskuse, oskuse kuulata oma sisemist juhtimist, mis annab märku meie hingeteest.

Meditatsioon on parim vahend energiaväljade võnkesageduse tõstmiseks ja vanade negatiivsete mustrite vabastamiseks. Sa võid õppida suunama oma mõtlemist, tasakaalustama tundeid. Positiivsed mõtted, sõnad, teod tõstavad võnkesagedust ja nii elu kogemise viisi. Igapäevane mediteerimine hoiab sind puhtana, klammerdumisest ja negatiivsusest vabana, see aitab sul häälestuda ja luua selline tegelikkus, nagu seda ise soovid.

Üheks tõhusamaks meditatsioonitehnikaks on grupis tehtav juhitud meditatsioon. See sobib eriti hästi ka algajatele ja neile, kes on ülekoormatud, stressis ja kel on pidevalt liiga palju mõtted peas, nii, et vaikuses istumine tundub võimatuna.

Meditatsiooni, palve ja vaimsete praktikate abil saad ehitada silla füüsilisest maailmast vaimsetesse maailmadesse, leida juurdepääsu kõrgemale tarkusele ja tõelisele teadmisele. Seda vikerkaaresilda ehitatakse paljude elude jooksul ja see seob sind kõikide vaimse hierarhia tasandite kaudu Kõige Elava Allika ja Loojaga.

Enamikul inimestest jahvatab pea pidevalt, meditatsiooni eesmärk on selle vada katkestamine mõneks ajaks. Palve on püüd küünituda Loojani, teha end kuuldavaks, meditatsioon aga on ruumi tegemine Allikale, meele vaigistamine, sageduse tõstmine selleks, et ta saaks meile vastata. Meditatsioonihetkedel oled avatud inspiratsioonile, oma küsimustele antavatele vastustele.

Meditatsiooni puhul on väga oluline igapäevane reeglipärasus aja ja koha mõttes. Tuleks kindlasti mediteerida iga päev ja kui võimalik siis samal ajal ja samas kohas. Ruumi sageduse tõstmiseks on hea põletada küülaid ja lõhnapirde, mängida vaikset lõõgastavat muusikat. Tuleks kindlasti lülitada välja telefon ja teavitada teisi pereliikmeid, et vältida segamist keset meditatsiooni.

Meditatsioon võimaldab sul

1. vabaneda stressist kergelt ja loomulikult

2. tekitada sinus sisemise rahu ja vaikuse tunnet

3. tuua oma energiavälja rohkem valgust

4. vabaneda negatiivsetest mõttemustritest, emotsioonidest, mälestustest

5. tervendada ja uuendada rakke, luua tervist

6. luua oma energiavälja ümber kindel kaitse

7. tasakaalustada ja tervendada kõik oma tšakrad ja kõik kehad

8. leida iseendast vastused kõikidele oma küsimustele

9. paluda juhatust ja abi kui seda vajad

10. luua ise soovitud tegelikkust, tühistades vanu programme ja pannes toimima uued

11.leida oma eluülesanne

12.saada jälle teadlikuks sinus varjul olevast tõelisest tarkusest, teadmistest, oskustest, mida oled kogunud eelnevates kehasustes nii siin kui teistes maailmades

13. kogeda tingimusteta armastust, rõõmu, õndsust.