Meditatsioonikursus “Kuidas luua ja valitseda oma elu eluratta keskmest lähtuvalt – väljuda egoringist”

31. oktoobril kell 12-14.00 Tartus

6. novembril kell 11-13.00 Tallinnas Pesas

Kuidas liikuda üha enam keskmesse/joondumusse ja jääda sinna püsima? Kuidas tulla välja egoringist – hologrammist, kus allume/reageerime provokatsioonidele, peibutustele, käivititele, soovidele, tahtmistele ja hakata hoopis juhtima oma elu iseenda keskemest – teljest lähtuvalt?

Kogu meie valgustumisprotsessi ja ülestõusu läbitegemise põhiline nihe seisnebki selles samas muutuses. Seda me õpime elust elusse, kihtkihilt, vastavalt oma parajasti käsil olevale tasandile erineval viisil. Vanasti võttis see kõik väga palju aega ja elusid, oli vaja palju aastaid keerulisi vaimseid praktikaid teha, treenida oma meele meisterlikkust, praegustes kõrgemates energiates on põhimõtteliselt võimalik need muutused palju-palju kiiremini läbi teha. Ja asjad on läinud lihtsamaks.

Mõni aeg tagasi anti mulle meditatsioonis väga selge seletus ja juhtnöör, kuidas liikuda üha enam keskmesse ja jääda sinna püsima. Minu kogemused on näidanud, et ainuüksi see praktika annab kiire ja märkimisväärse tulemuse, kus päev-päevalt jõuadki üha rohkem ühtsusteadvusesse ja hakkad looma ja valitsema oma elu iseenda eluratta keskmest lähtuvalt.

Kursusel jagan seda infot ja teeme ühekoos ka läbi pikema juhitud meditatsioonirännaku sel teemal.

Kursuse hind 40 EUR Väike grupp!

(Kursuse hinna sees on mp3 fail alateadvust ümberprogrammeeriva praktikaga, mille saad endale allalaadida ja siis korduvalt teha!)

Vajalik kindlasti eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee (kohti on piiratud hulgal), koha kursusel tagab tagastamatu ettemaksu (25 EUR) laekumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!

Juhendab Liina Kaumann