Meditatsioonikursus “Hingeteega joondumine – ülesanded, kokkulepped, hingepere, hingesugulased, kaksikleegid, koosöö, missioon.”

16.09. 2023 kell 11-14.00 Tartus

Hingeperekond
“Hingeperekonna tervendus” Liina Kaumann, 2020, akrüül lõuendil

Mis on sinu käesoleva elu Kõrgem Plaan? Milliseid hingekokkuleppeid oled sõlminud, ülesandeid oled tulnud täitma, õppetunde omandama? Kes on sinu hingeperekond, hingesugulased, ülesandekaaslased, kaksikleek? Milline võiks olla sinu unikaalne ülesanne hingepere ühises missioonis? Kuidas saaksid käia oma hingeteed parimal moel?

Kõik suhted meie elus tekivad vastavalt erinevatele kokkulepetele, mille oleme sõlminud enne kehastumist, viibides hinge tasandil, kus teeme plaane, valime endale ülesandeid ja väljakutseid, niisamuti valime endale kaaslasi eri eluperioodideks, eri ülesannete täitmiseks, valime endale vanemad, sugulased, partnerid armastuseks, pere loomiseks, koos kasvamiseks… Samas meil on vaba tahte planeet, meil on ka valikuvabadus oma kokkulepetest taganeda, selleks puhuks oleme sõlminud tagavarakokkulepped, mis aktiveeruvad sel juhul, kui esimese ringi kokkulepped tühistatakse.

Maise elu eesmärk laiemas mõttes on meil kõigil üks: kogeda, areneda, valgustuda ja oma valgust siia maailma kanda. Samas on meil kõigil ka oma unikaalne ja isiklik elueesmärk, mõni eriline anne või oskus, mida kasutades saame täita oma osa suurest terviklikust valgusmustrist. Enne maale kehastumist, eludevahelisel perioodil hingetasandil viibides, valib hing endale suuremad ja väiksemad ülesanded, õppetunnid, väljakutsed, eesmärgid tulevaseks eluks. Ühe hingepere liikmetel on enamasti sarnast tüüpi väljakutsed ja ülesanded, ühine missioon. Hingepere liikmed on lähedased hinged, kellel on sarnane energia ja kes on omavahel tihedalt seotud. Hingeperekond liigub valgustumise suunas koos, pere edasijõudnumad liikmed ootavad järgi ja abistavad energeetiliselt mahajäänumaid, seega sul on võimalik paluda endale taotluse teel appi sinu hingepere arenenumaid liikmed, et nad juhendaksid sind sinu isiklikus valgustumisprotsessis.

Meil mitmeid hingesugulasi – osad on lähedasemad, osad veidi vähem lähedased. Ühte hingeperesse kuuluvad hinged on sarnase energiaga ja omavahel tihedamas ühenduses.

Luues teadliku ühenduse oma hingeperekonnaga, saate valgustumisteekonnal üksteist toetada, nii pääsed ligi nende hingede tarkusele ja väele, kes on sinust eespool ja nad on sinu jaoks nagu laternahoidjad, kes juhivad su teekonda vaimsest maailmast, samuti hakkad ligi tõmbama ka kehastunud hingesugulasi oma füüsilisse reaalsusse, et jagada oma kasvuprotsessi.

Kursus koosneb 2 osast:

1. teoreetiline osa “Hing ja hinge kokkulepped, ülesanded, hingesugulased, üestõusupartnerid. kaksiklleegid ,” meilile kodus läbitöötamiseks

2. kohapeal teeme juhitud meditatsioone ja jagamisringe: “

  1. Hingega joondumine, rännak kehastumiseelsesse perioodi, ülesandekaaslaste, hingesugulaste, juhendajatega kohtumine, hingekokkulepetest teadlikuks saamine.
  2. Hingeperekonna ringi ühendumine, hinge tervendamine ja hingeperekonna ühise ülesande vastuvõtmine”
  3. Kaksikleegi energiaga ühinemine -oma hinge 2 vastandpolaarsuse kokkutoomine

 Kursuse hind 70 EUR (hinna sees on mp3 fail ühe meditatsioonirännakuga nendest, mida kursusel teeme ja mille saad endala allalaadida ja kasutada korduvalt. Soovitud rännaku saad valida ise”

Väike grupp!

Kursusel osalemiseks saada meil osalemissooviga liina@vaimnemaailm.ee. ja tasu Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077  tagastamatu ettemaks 40 EUR, misjärel saad kätte kursuse teoreetilise osa.

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!