Meditatsioonikursus “Eluülesanne ja eneseteostus”

1. oktoobril  kell 11-13.00 Tartus

Saa teada, mis on Sinu unikaalne kingitus maailmale ning asu teostama oma eluülesannet!

Me sünnime siia maailma selleks, et olla vabad, areneda ja elada rõõmu ning rahuldustpakkuvat elu. See ongi meie elu eesmärk üldisemas plaanis. Samas on meil igalühel  kaasas ka oma eriline kingitus maailmale, so. mõni eriline anne või oskus, mida kasutades saame pakkuda inimkonnale ühel või teisel viisil teenistust – so. eluülesanne.

Eluülesanne ja elu eesmärk on omavahel seotud – arenedes ise, tõuseb meie võnkesagedus, hakkame kiirgama välja üha enam valgust ja see valgus on ühtlasi ka teiste teenistuses. Me mõjutame kogu tervikut sellega, mis võnget  me välja saadame. Samas toimib see ka vastupidi – teenides teisi, ehk tegutsedes oma eluülesande kallal, areneme ka ise jõudsasti.

Kursus koosneb 2 etapist:

E-kirja teel kodune lugemine

  1. “Eluülesanne ja eneseteostus” (24 lk lugemist + küsimustik eluülesande väljaselgitamiseks),
  2. Kõrgem Mina ja hing, vikerkaaresilla ehitamine,  kõrgemate maailmadega suhtlemine

Juhitud meditatsioonid:

  1. Hingega ühinemine. Oma Kõrgeima õpetajaga suhtlemine, temalt juhtnööride saamine
  2. Eluülesande avastamine – Akaśśi kroonikate saali külastamine ja oma eluraamatu lugemine, eluülesande sümboli energiseerimine.

Kursuse hind 40 EUR

Vajalik kindlasti eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee , koha kursusel tagab tagastamatu ettemaksu 25 EUR laekumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!

Juhendab Liina Kaumann