Meditatsiooni lühikursus algajale “Tasakaal” – E-kursus

“Puhas teadlikkus” Liina Kaumann 2023

E-kursust saad läbida endale sobival aja ja kohas, see koosneb teoreetilisest osast (pdf) ja juhitud meditatsioonirännakutest (mp3), mille saad endale allalaadida ja kasutada korduvalt!

Kursus on Sulle, kui sooviksid praktiseerida mediteerimist kogenud juhendaja käe all, sisaldab lihtsaid juhitud meditatsioone, mis aitavad tulla välja igapäevaelu saginast, luua rahu ja tasakaalu iseendas, ühenduda kõrgete kosmilise energiatega, maandada ennast, luua kaitset oma energiaväljale ja niiviisi tõsta oma igapäevaelu kvaliteeti, võimet olukordadega kõrgemal moel toime tulla.

Kursus koosneb 2 osast:

1. Teoreetiline osa läbilugemiseks (18 lk )pdf failis: Sissejuhatus meditatsiooni. Sissejuhatus Vaimsesse Maailma, mis on meie kehastumise eesmärk? Eneseväärtustamisest, minevikust, kuidas suunata oma mõtlemist, tulla välja negatiivsusest, kuidas suhelda Inglite, teejuhtidega Vaimsest Maailmast, kuidas ennast energeetiliselt kaitsta.

2. Praktikum: 7 algajale sobivat juhitud meditatsioonirännakut, mis aitavad jõuda suuremasse enesearmastusse ja tasakaalu. Meditatsioonid on pikkustega 20-40 minutit, liigume tasapisi lihtsamatest sügavamate rännakuteni.

  1. Igapäevane meditatsioon – valgustelge joondumine (20 min)
  2. Rännak hingekoju – ühenduse loomine oma Kõrgema Minaga, eneseväärtustamine (30 min)
  3. Südametasandi tervendus, südame avamine, Kosmilise südamega ühenduse loomine (32 min)
  4. Mineviku vabastamine, oma varju vabastamine (35 min)
  5. Energeetiline kaitse – Allika- ja Sise-Maaga ühendumine, Peaingel Miikaeli ja Zadkieli kaitse loomine (28 min)
  6. Kaitseingliga kohtumine, rännak Suurde Nefriiditemplisse ennast tervendama (43 min)
  7. Peainglite kutsumine ja palumine (30 min)

Kursuse väärtus 77 EUR

Osalemiseks tasu 77 EUR Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077 ja saada meil osalemissooviga liina@vaimnemaailm.ee.

Juhitud meditatsioon (sisemine rännak) on üheks tõhusamaks meditatsioonitehnikaks, seda saavad kergesti praktiseerida ka algajad ja need, kes on väga stressis, ülekoormatud ja kellel on pidevalt peas liiga palju ekslevaid mõtteid, nii, et vaikselt istuda tundub võimatuna. See on väga hea ka kogenud mediteerijatele, kuna võimaldab väga sügavale enda sisse kaevuda, iseennast paremini tundma õppida, tasakaalustada ja tervendada.

Meditatsioon on parim vahend vanade negatiivsete mustrite vabastamiseks ja oma sageduse tõstmiseks. Sa võid õppida suunama oma mõtlemist, tasakaalustama tundeid. Positiivsed mõtted, sõnad, teod tõstavad võnkesagedust ja nii elu kogemise viisi. Igapäevane mediteerimine hoiab sind puhtana, rahulikuna, klammerdumisest ja negatiivsusest vabana, see aitab sul häälestuda ja luua selline tegelikkus, nagu seda ise soovid.

Juhendab Liina Kaumann

Meditatsioon võimaldab sul

1. vabaneda stressist kergelt ja loomulikult

2. tekitada sinus sisemise rahu ja vaikuse tunnet

3. tuua oma energiavälja rohkem valgust

4. vabaneda negatiivsetest mõttemustritest, emotsioonidest, mälestustest

5. tervendada ja uuendada rakke, luua tervist

6. luua oma energiavälja ümber kindel kaitse

7. tasakaalustada ja tervendada kõik oma tšakrad ja kõik kehad

8. leida iseendast vastused kõikidele oma küsimustele

9. paluda juhatust ja abi kui seda vajad

10. luua ise soovitud tegelikkust, tühistades vanu programme ja pannes toimima uued

11. leida oma eluülesanne

12. saada jälle teadlikuks sinus varjul olevast tõelisest tarkusest, teadmistest, oskustest, mida oled kogunud eelnevates kehastustes nii siin kui teistes maailmades

13. kogeda tingimusteta armastust, rõõmu, õndsust.