Meditatsiooni lühikursus algajale. Sissejuhatus Vaimsesse Maailma.

18. märtsil kell 11-13.30 Tartus

“Hingega ühinemine” Liina Kaumann 2019

Kursus on sulle, kui sind huvitab vaimne maailm, tahaksid sellest rohkem teada saada ning sooviksid praktiseerida mediteerimist kogenud juhendaja käe all.

Kursusel teeme lihtsaid juhitud meditatsioone, mis aitavad tulla välja igapäevaelu saginast, luua rahu ja tasakaalu iseendas, ühenduda kõrgete kosmilise energiatega, maandada ennast, luua kaitset oma energiaväljale ja niiviisi tõsta oma igapäevaelu kvaliteeti, võimet olukordadega kõrgemal moel toime tulla.

Kursuse teoreetiline osa, mille saad enne kursust meilile, sisaldab sissejuhatust vaimsesse maailma: “Mis on meie kehastumise eesmärk, kuidas elada kooskõlas Vaimsete Seadustega ja täita oma hinge ülesandeid” (35 lk)

Kohapeal teeme meditatsioone ja jagamisringe.

  1. Igapäevane meditatsioon – valgustelge joondumine
  2. Meditatsioon eneseväärtustamiseks – rännak hingetasandile, Kõrgema Minaga ühinemine
  3. Kaitseingliga suhtlemine

Grupis tehtav juhitud meditatsioon (sisemine rännak) on üheks tõhusamaks meditatsioonitehnikaks, seda saavad kergesti praktiseerida ka algajad ja need, kes on väga stressis, ülekoormatud ja kellel on pidevalt peas liiga palju ekslevaid mõtteid, nii, et vaikselt istuda tundub võimatuna. See on väga hea ka kogenud mediteerijatele, kuna võimaldab väga sügavale enda sisse kaevuda, iseennast paremini tundma õppida, tasakaalustada ja tervendada.

Meditatsioon on parim vahend vanade negatiivsete mustrite vabastamiseks ja oma sageduse tõstmiseks. Sa võid õppida suunama oma mõtlemist, tasakaalustama tundeid. Positiivsed mõtted, sõnad, teod tõstavad võnkesagedust ja nii elu kogemise viisi. Igapäevane mediteerimine hoiab sind puhtana, rahulikuna, klammerdumisest ja negatiivsusest vabana, see aitab sul häälestuda ja luua selline tegelikkus, nagu seda ise soovid.

Meditatsioon võimaldab sul

1. vabaneda stressist kergelt ja loomulikult

2. tekitada sinus sisemise rahu ja vaikuse tunnet

3. tuua oma energiavälja rohkem valgust

4. vabaneda negatiivsetest mõttemustritest, emotsioonidest, mälestustest

5. tervendada ja uuendada rakke, luua tervist

6. luua oma energiavälja ümber kindel kaitse

7. tasakaalustada ja tervendada kõik oma tšakrad ja kõik kehad

8. leida iseendast vastused kõikidele oma küsimustele

9. paluda juhatust ja abi kui seda vajad

10. luua ise soovitud tegelikkust, tühistades vanu programme ja pannes toimima uued

11. leida oma eluülesanne

12. saada jälle teadlikuks sinus varjul olevast tõelisest tarkusest, teadmistest, oskustest, mida oled kogunud eelnevates kehastustes nii siin kui teistes maailmades

13. kogeda tingimusteta armastust, rõõmu, õndsust.

Kursuse hind : 55 EUR (sisaldab ka 2  juhitud meditatsioonirännakut MP3 failidena (“Igapäevane meditatsioon – valgustelge joondumine” ja “Peainglite Miikaeli ja Zadkieli kaitse loomine”), mida saad iseseisvalt kodus korduvalt kasutada + teoreetilist osa.

Juhendab Liina Kaumann

Kursusel osalemiseks saada meil osalemissooviga liina@vaimnemaailm.ee. ja tasu Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077  tagastamatu ettemaks 30 EUR, misjärel saad kätte kursuse teoreetilise osa.

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!