Küllusteadvuse aktiveerimine

27. mail kell 11-14.00 Tartus UUS!

Kuidas teha ümberlülitus puudusteadvuselt küllusteadvusele ja avada oma küllusvoog? Vana 3D maailm on toiminud puudusteadvuse põhiselt. Puudusteadvuse mõttelaadi puhul me kogu aeg püüdleme millegi suunas, millest meil on puudus. Me kõik tahame midagi, vajame midagi, et olla õnnelikum, elada paremat, kvaliteetsemat elu, tunda ennast paremini, aga praegu meil seda olulist ei ole. Tundub, et see on küll olemas, aga kusagil mujal, kellegi teise käes, mingis muus võimaluses, muus olukorras, teises kohas, mitte siin ja praegu ja mitte minul…

Kursus koosneb teoreetilisest osast ülesannetega ja praktikumist, kus teeme mitmeid juhitud meditatsioone küllusteadvusele ümberlülitumiseks, küllusvoo avamiseks, puhastamiseks ja vastuvõtmiseks eri valdkondade kaupa ning ka lihtsa külluserituaali sobiva kuuseisu ajal.

  1. Teoreetiline osa (24 lk): Mis on küllus tegelkult? Puudusteadvus ja küllusteadvus. Kuidas teha kiiresti ümberlülitus puudusteadvusest välja ja aktiveerida küllusteadvus? Kuidas küllusvoog jaguneb eri eluvaldkondade kaupa ja kuidas seda taskaalustada? Mis on kompenseerimine? Küllus kui armastusuhe Universumiga. Universumi rütmid, eri energiad, elemendid ja nende koostöö. Võrdne andmine ja saamine. Tõus eneseküllasusse. Pühasse Loomismüsteeriumisse sisenemine – Maagiks saamine.

2. Praktikum: Juhitud meditatsioonid, jagamisringid ja külluserituaal

  1. „Joondumine, hingeühenduse loomine. Küllusvoo avamine ja puhastamine
  2. Ümberlülitus puudusteadvuselt küllusteadvusele”
  3. Küllusvoo avamine ja tasakaalustamine eri eluvaldkondade kaupa

Kursuse hind 65 EUR (hinna sees on 2 mp3 faili meditatsioonirännakutega mille saad endala allalaadida ja kasutada korduvalt: “Küllusvoo avamine ja puhastamine” (21 min) + “Kõrgema Mina seisundisse minek, tema vastused ja nõuaded külluse osas” (20 min)

Väike grupp!

Kursusel osalemiseks saada meil osalemissooviga liina@vaimnemaailm.ee. ja tasu Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077  tagastamatu ettemaks 40 EUR, misjärel saad kätte kursuse teoreetilise osa.

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!