“Kuidas end kaitsta energiavampiiride eest” – Ajakiri “Müstilised lood”, juuli 2015

Autor: Liina Kaumann

Küllap on igaüks millalgi kogenud äkilist ja arusaamatul põhjusel tekkinud jõuetust, kurnatust, tühjusetunnet, ahastust, seletamatut meeleolulangust, jalgade altniitmise tunnet või isegi ootamatut nutupuhangut, millele vastu lihtsalt ei saa. Kui selline asi aset leiab, siis vahel ei jää üle enam niigipalju jõudu või tarkust, et eneselt küsida, mis siis ikkagi toimus? Miks tunnen ennast nii pahasti? Kui muidu normaalsele, tasakaalukale ja positiivsele olemisele järgneb äkiline  muutus enesetundes või meeleolus, on põhjuseks enamasti energiavampiiri rünnak. Rünnakuid võib olla väga mitmesuguseid.

Olenevalt inimesest, võivad  kaebused enesetundes olla erinevad – enamasti rünnatakse meie kõige nõrgemat kohta – mõnel on selleks füüsiline tervis, mõnel madal enesehinnang, mõnel paanikahäired, rahamured, mõnel suhteprobleemid, võimalusi on palju.

Kes on energiavampiirid? Minu arusaamist mööda on energiavampiirid need inimesed, kes peavad selleks, et toimida ja ennast hästi tunda, kasutama kellegi teise energiat. Need inimesed vaevlevad  energiapuuduses, kuna energiaringe nende endi kehas ja auras on takistatud ning nad ei saa mingil põhjusel ise kätte energiat Universumist – Kõige Elava Allikast, Maa seest, loodusest. Selleks võib olla mitmeid põhjusi, näiteks halb karma, raske haigus, ajutine kriisiperiood jne. On tahtlikke ja tahtmatuid vampiire. Tasub teada, et energiavampiirid on rohkemal või vähemal määral ka kõik need, kes on parajasti haiged, tasakaalust väljas, kriisis või muidu häiritud, kuid seda ajutiselt. Tavaliselt, kui probleem laheneb, siis kaob ka vajadus vampiiritseda, sest inimene saab taas ise Universumist talle vajamineva energia kätte.

Samas on ka neid, kes läbi elu jäävadki vampiirideks (siin on tavaliselt põhjuseks karma) ning vajavad pidevalt teiste inimeste energiat, et toimida ja ellujääda. Sellised vampiirid saavad ohvrit tühjaks tõmmates küll rahulduse, aga seda ainult ajutiselt – süües kasvab isu ning peagi vajab ta uut annust.  Osavad vampiirid on ohvritega telepaatilises ühenduses, kui ohver ei oska ennast kaitsta, siis võivad sellisel pideval tühjakstõmbamisel olla katastroofilised tagajärjed.

On ka selliseid vampiire, kes ei tõmba energiat teadlikult ja mitte enda jaoks, vaid on sattunud mingi võimsama grupeeringu või oskusliku maagi tööriistadeks, sel juhul toimivad nad nagu energiajuhtmed, kes lihtsalt suunavad tõmmatud energia endast edasi, toites sellega suuremat süsteemi. Selliseid vampiire on väga palju.

Vampiiridel on tavaliselt mitmeid taktikaid:

1.     kurtmine, hädaldamine, kaastunde lunimine

2.     pikk ja väsitav, lõputu heietamine/lobisemine mingil teemal

3.     ohvri väljavihastamine

4.     ohvri üllatamine

Osav vampiir võib tõmmata tühjaks väga kiiresti ja ootamatult, vaid mõne hetkega, nii et ohver ise arugi ei pruugi saada mis juhtus. See juhtub siis, kui ohver laseb ennast emotsionaalselt mõjutada või tasakaalust välja lüüa (vihastamise, ootamatuse, üllatuse, kaastundega). Vampiirid on tavaliselt oma eluga hädas, nad on pinges ja nende pingesolek mõjutab ka teisi.

Olen ise läbinud palju aastaid kestva kooselu energiavampiiriga, ning see võimaldas mul probleemi igakülgselt tundma õppida. Võin öelda, et tegemist oli äärmiselt laastava kogemusega. Kuna veetsin oma vampiiriga 24 h ööpäevas koos, siis olin lõpuks nii tühjakstõmmatud, et kaotasin igasuguse eneseusu, elujõu, lootuse ja tahtmise olemas olla. Mu lähedased olid mures ja kommenteerisid, et olen selles suhtes olles nii väikeseks ja läbipaistvaks muutunud, et mind nagu polekski enam olemas, kui ma ruttu midagi ei muuda, siis lihtsalt haihtun. Täpselt nii ma ka ennast tundsin. Ma veel siiski toimisin kuidagi füüsilisel tasandil, aga tundus, et tegelikult mind polegi enam olemas, on vaid hall vari.

Kui oled vampiiriga suhtes, siis on seda esialgu väga raske endale tunnistada, kuna ei tahaks ju uskuda midagi niisugust inimesest, keda pead kalliks ja armastad.  Kuid ühel hetkel ma ometi pidin tõele näkkuvaatama, et ellujääda. Kõigepealt õppisin tegema kaitseid ja see aitas tasapisi oma jõu jälle tagasi saada, ehkki muutused toimusid väga aeglaselt ja konarlikult. Lähedase pereliikme puhul pole võimalik päevapealt ka temaga suhtlemist lõpetada, seega tuli õppida elama 24 h  kestva kaitsega ja olla valmis pidevateks rünnakuteks. Alguses läks kõik ladusalt ja mu jõud taastus silmanähtavalt, minu vampiir seevastu aga muutus üha vihasemaks ning läks päev-päevalt üha enam pingesse, kuna minu energiat ta enam nii lihtsalt kätte ei saanud. Kuid ka tema arenes selles olukorras ja muutus aina osavamaks, õppides mind üllatama just siis, kui olin kaitsetu ja enda arvates kindlasti väljaspool ohtu. Ta õppis mind ka telepaatiliselt ründama ning ühel hetkel tundsin, et mu senistest kaitsetest pole ikkagi kasu. Pidin neid pidevalt tõhustama. Asjad arenesid tasapisi aja jooksul minu jaoks küll tõusujoones, kuid lõplikult sain oma endise jõu ja energia tagasi ikkagi alles siis, kui lahku läksime. Alles mitu kuud peale lahkuminekut, sain kogeda, mis tunne on toimida taas täisvõimsuselt. Olin selle nendel doonori-aastatel täiesti unustanud.

Kuidas ennast kaitsta?

1.     Tee igal hommikul endale kindlasti kaitse peale. Selleks võid näiteks paluda peaingel Miikaeli, et ta laotaks su õlgadele oma sügavsinise kaitsva valgusmantli, mis kaitseks sind kõigi ebakõlaliste energiate eest, energiavampiiride ja rünnakute eest, et ainult kõige kõrgem ja puhtam valgus võiks su aurasse siseneda.

2.     Kaitseks võib ka kujutleda enda ümber kuld ja hõbevioletsest leegist keerise, taotlusega, et selles lahustuks kõik ebakõlalised energiad.

3.     Võib ka kasutada peeglite kujutlemist enda ja problemaatilise inimese vahele.

4.     Kui vestled inimesega, kelles kahtlustad vampiiri, siis vädi otsest silmsidet, pigem vaata 3. silma, hoia kas näpud, jalad või käed risti, või aseta käed endale päikesepõimikule ning kujutle teie vahele peegel.

5.     Võimalusel väldi üldse, või vähenda selliste inimestega suhtlemist, kes on raskesti haiged, pinges, tasakaalust väljas ning kipuvad kurtma, hädaldama, klammerduma, heietama ja pikalt rääkima. Kui nendega siiski suhtlema pead, siis hoidu kaasaelamast, ära muutu emotsionaalseks, vaid kujutle ennast läbipaistvaks, või „sõelaks”, millest kõik halb lihtsalt läbivalgub jälge jätmata. Teadlikkus ja tähelepanelikuks jäämine on suureks abiks.

6.     Kui tunned, et ikkagi oled kuidagimoodi tühjaks tõmmatud ja kahtlustad telepaatilist sidet, siis kujutle oma päikesepõimikusse paigaldatud energiajuhet, mis viib vampiiri päiksespõimikusse (mida mööda ta energiat tõmbab) ja kujutluse teel raiu see läbi, pane aukudele punnid ette ning siis kujutle, et ehitad enda ja vampiiri vahele tugeva seina või müüri. Lausu: ” sina oled sealpool ja mina siinpool, sa ei saa minuni. Minu energia jääb mulle, ma ei anna seda mitte kellelegi”. Seejärel oleks sul vaja kiiresti energia tagasi saada. Soovitan kasutada kristalle (mäekristall ja lemuuria täheseemnekristall on näiteks head hoida enda ligi veidi aega) või teha midagi muud, mis sul aitaks kiiresti energiataset taastada (reiki on väga hea).

Kokkuvõtteks võib öelda, et iga katsumus, kuitahes raske see siis ka poleks, on ikkagi selleks, et me läbi selle areneks ja tugevamaks saaks. Kui oled kimpus energiavampiiriga, siis sinu ülesanne on õppida ennast kaitsma ja hoidma, mitte raiskama seda vampiiride peale. Kui selle oskuse omandad, saad tugevamaks kui kunagi varem.