Kõrged hingesidemed/Püha Suhe – lähisuhe uues maailmas

“Teekond pühasse hingeliitu” Liina Kaumann, 2020

16. ja 30. jaanuaril ning 6. ja 20. veebruaril kell 11-14.00 Teaduspargi 7 Uus grupp!

5.12, 9.01, 13.02 ja 13.03 kell 11-14.00 Tallinnas Pesas

Praegusel erilisel ajal, mil toimuvad suured muutused ja ümberhäälestused meie sees ja ka väline maailma hakkab ennast tasapisi ümberkorraldama, on kokkukukkumas ka vanatüüpi lähisuhtemudelid, senised suhted ei toimi enam ega too ka rahuldust. Mida enam sagedus tõuseb, seda rohkem aktiveerub lähedasi hingesidemeid ja kaksikhingesid, kuid enamusel meist pole mittemingisugust aimugi, mida tähendab kõrge hingeside, mis on selle eesmärk ning kuidas selles edasi liikuda.

Kursus on Sulle, kui oled arusaamatus, segadustttekitavas, keerulises aga väga lähedases sidemes/suhtes, mis Sind tugevalt mõjutab aga ei saa kuidagi edasi ega sealt ka välja, kui oled jõudnud äratundmiseni, et vanatüüpi lähisuhe enam ei toimi ega rahulda sind, hing ihkab midagi enamat, tõelist igakülgset lähedust – nii hingelist kui ka füüsilist, kui soovid jõuda suuremasse enesearmastusse, sisemisse tasakaalu ja rahulollu iseendaga, avastada iseenda terviklikkus.

Milline on erinevus 3D ja uue aja kõrge hingesideme vahel? Kuidas liikuda ka suhetes 3D hirmutasandilt- lahusteadvusest ühtsusesse – tingimusteta armastusse, õppida püsima külluse ja armastuse voolus? Mis on tegelikult armastus, mis klammerdumine?

Kursusel õpid tegema nihet vanast 3D lähisuhte ja armastuse mustrist 5D lähisuhtesse, vabaned vanadest kinnistunud arusaamadest, suhtemustritest, ootustest, illusioonidest, klammerdumistest, vastupanust, survestamisest, põhihirmudest jne, saad teadlikuks oma tõelistest põhivajadustest, asud tõelise ja täieliku enesearmastuse teekonnale, õpid liikuma välja vana maailma haigetsaanud nais- ja meesenergiast jumaliku naisenergia ja jumaliku meesenergia seisundisse, käima oma teel iseenda sisemisest tarkusest juhituna. Kursusel teeme hingamisharjutusi, visualiseerimisharjutusi, meditatsioone ning kogemuste jagamisringe.

1. Teoreetiline osa kodus läbilugemiseks meilile: Uue aja lähisuhted, kõrged hingesidemed, kaksikleegid. Püha suhe. Südame energiate tasakaalustamine, sisemise mees- ja naisenergia ühendamine, meessoo ja naissoo põhihirmude eemaldamine, nihe lahusteadvusest ühtsusteadvusesse, terviklikkuse loomine. Sakraaltśakra puhastamine, vanade suhteegregoride, ahelate ja programmeeringute katkestamine, selguse loomine oma tegelike soovide osas. Ego lahustamine, puhastumine, sisemise ümberlülituse tegemine.

2. Kohapeal teeme juhitud meditatsioone, hingamisharjutusi, visualiseerimisharjutusi.

4-osalise kursuse hind 155 EUR, tasudes ettemaksu 60 EUR 3. jaanuariks (Tartus)/21. novembriks (Tallinnas) ülejäänud 95 EUR esimesel kokkusaamisel. Hiljem tasudes kogu 4-osalise kursuse hind 170 EUR, iga kord eraldi tasudes 60 EUR 1. kord (siis saab kogu kursuse teoreetilise osa) + 50+40+35

Kursuse hinna sees on ka omal valikul 2 juhitud meditatsiooni mp3 failina, mida saab endale allalaadida ja kasutada korduvalt + 3 mp3 faili hingamis- ja visualiseerimisharjutustega keha energiate tõstmiseks ja valguskeha laadimiseks.

Vajalik kindlasti eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee ja tagastamatu ettemaksu 60 EUR tasumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077, mis on eelduseks teoreetilise osa kättesaamisel!

Juhendab Liina Kaumann