Kaksikleegiga ühinemine

3. detsembril kell 11-14.00 Tartus

Sellel kursusel teeme väikeses grupis juhitud meditatsioone, ühinemaks oma kaksikleegi energiaga.

Kaksikhingede kontseptsiooni järgi alustame me oma teekonda mateeriasse ühe valguskiirena, mis seejärel kaheks jaguneb – mehelikuks ja naiselikuks, positiivseks ja negatiivseks, edasi me otsekui „kukume“ läbi valgusspektri, et siseneda maisele tasandile.

Varem või hiljem jõuame kõik oma valgustumisteekonnal sellesse punkti, kus ühineme tervikuks oma kaksikleegiga, ilma selleta me ei saa valgustuda, seepärast praegusel erilisel ülestõusuajal aktiveerub varasemaga võrreldes üha rohkem kaksikleeke.

Sinu kaksikleek kannab sinuga ühte hingeenergiat aga ta on sinu vastandpolaarsus, temaga ühinemine tähendab vastandide kokkutoomist ja tervikuks ühendamist. See aga tähendab, et teie mõlema väed ühendatakse ja te hakkate koos looma, Kaksikleekidel on tihti ühine missioon. See võib eeldada füüslises maailmas kokkutulemist aga kõigil ei pea ilmtingimata nii olema, võib piisata ka telepaatilisest, energeetilisest ühinemisest ja liidust. Mõlemal juhul tähendab kaksilkleegiga ühinemine tervikuks saamist ja väe kasvamist.

Teoreetiline osa sisaldab näpunäiteid mõlemaks puhuks, kui su ellu on kaksikleek füüsilise isiku kujul juba ilmunud või ka siis kui seda veel juhtunud pole aga sooviksid sellegipoolest temaga ühendust luua: Kaksikleegiga füüsilises reaalsuses ühinemine, kaksikleegi aktivatsioon, protsess, mis tuleb läbida, võtmed kuidas toimida. Kaksikleek kui täisulik peegel. Varjutöö, hülgamishirm, tõrjumishirm. Kaksikleegiga ühinemine energeetiliselt-telepaatiliselt. Mis aitab jõuda sisemisse terviklikkusesse. Näited reaalsest kakslikleegiprotessist.

Kohapeal teeme järgmisi juhitud meditatsioone:

  1. „Kaksikleegi energia leidmine eri aegadest, Universumist ja temaga ühendumine – oma hinge kahe vastandpolaarsuse kokkutoomine”
  2. “Sisemine häälestus – naiseliku ja meheliku energia vaatlemine, aktiivsuse/passiivsuse, sisemise/välimise energia ühendamine koosloomisesse”
  3. „Kaksikleegiga ühinemine tśakrate kaupa”

Hind 75 EUR (hind sisaldab teoreetilist osa pdf failis, praktikumi väikeses grupis 3.12 Tartus ja mp3-l kahte kaksikleegimeditatsiooni , mille saad endale allalaadida ja korduvalt kasutada)

Kursusel osalemiseks saada meil osalemissooviga liina@vaimnemaailm.ee. ja tasu Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077 tagastamatu ettemaks 40 EUR, misjärel saad kätte kursuse teoreetilise osa.

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata! 

Väike grupp! Võimalik osaleda ka E-kursuse variandis!

Teoreetiline osa meilile! Kohapeal keskendume meditatsioonirännakutele ja jagamisringidele!

Juhendab Liina Kaumann