Individuaalne pendlikursus

Kestus 1,5 kuni 2 tundi  hind 65-75 EUR

Kursusel osaledes saad teada ka oma hinge vanuse, käesoleva elu õppetunnid, komistuskivid, ülesanded!

Pendli abil võime saada vastuseid oma alateadvusest, nendele küsimustele, mille puhul ratsionaalne lähenemine ei aita või võtaks ülemäära palju aega. Enamuse inimeste käes pendel hakkab tööle, kuid ometi on ka neid, kelle puhul see ei tööta. Töö pendliga on tegelikult töö intuitsiooniga, seega on pendel ka tõhus oma intuitsiooni arendamiseks.

Meie maailmas on üldiselt ikka veel valitsevaks ratsionaalne mõtlemine – meil domineerib vasem ajupool (ratsionaalsed, analüütilised, lineaarsed võimed), meesenergia. Parem ajupool (naisenergia) valitseb intuitiivset mõtlemist, seda oleks meil kasulik endas juurde arendada. Pendlit kasutades aktiviseerime oma aju selle osa, mis on võimeline toimima vahetult, ilma mõtteprotsessi vahetalituseta. Nii on võimalik saada vastuseid paljudele küsimustele. Vastuste saamine pendlilt tähendab seda, et oled ühenduses üldise infoväljaga, kus on hologrammi kujul kõik sees.

Kursusel teeme:

  1. oma isikliku pendli sisseõnnistamine/programmeerimine
  2. vastuste saamine pendlilt (jaa, ei, võibolla)
  3. töö pendlikaartidega
  4. tśakrate diagnoosimine ja puhastamine
  5. iseenda (ja ka teiste) energiavälja puhastamine needustest, negatiivsetest energiatest, piirangutest, vanadest mustritest jms.
  6. karmiliste probleemide, suhete tervendamine

Kursuse teoreetilise osa saad meilile kodus läbitöötamiseks peale ettemaksu 30 EUR laekumist Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077 . Koos keskendume praktilistele harjutustele.

Võta ühendust liina@vaimnemaailm.ee