Individuaalne juhitud meelerännak koos nõustamisega

Kestus 1,5 tundi 65 EUR

Tegemist on isikliku juhitud meditatsiooniga (Näiteks sisemise lapse tervendamine, Akaśśi kroonikate saali külastus, eluülesande väljaselgitamine, regressioon eelmisesse ellu, karma korrigeerimine, kanaldamine jne).

Erinevus individuaalsest meditatsioonikursusest seisneb selles, et individuaalsel juhitud meelerännakul klient räägib juhendajale meditatsiooni ajal, mida ta näeb, tunneb või tajub ning vastavalt sellele toimub edasine juhendamine. Niimoodi on võimalik ette võtta väga isiklik ja veelgi tõhusam rännak, mis vastab just konkreetse kliendi vajadustele ja probleemidele.  Juhitud meditatsiooni ajal aga on klient passiivne ning juhendajaga verbaalset suhtlust ei toimu. Meditatsioon kulgeb rohkem etteantud kava järgi.

Meelerännaku abil saab tervendada vanu allasurutud emotsioone, vabastada jäiku mõttemustreid, oma aja äraelanud olukordi, võime korrigeerida oma karmat, tervendada suhteid, avastada oma eluülesannet, külastada minevikku, oma eelmisi elusid ja teha seal korrektuure, aga ka käia tulevikus, teistes dimensioonides, suhelda inglite ja kõrgete valgusolenditega, oma juhendajatega, saada neilt juhtnööre ja lõpuks saame selliste rännakute käigus ka luua endale visualiseerimise abil sellise tegelikkuse nagu soovime, teha oma unistused teoks.

Keerulisemate ja spetsiifilisemate probleemide puhul tasuks kindlasti eelistada individuaalset juhitud meelerännakut.

Näiteid teemadest:

 1. Akaśi kroonikate lugemine ja ümberprogrammeerimine
 2. Alateadvuse korrastamine ja ümbrprogrammeerimine
 3. Vanadest mustritest vabanemine ja vaimse DNA ümberprogrammeerimine
 4. Hingeteega joondumine, ego vabastamine
 5. Kanaldamine
 6. Kaksikleegiga ühenduse loomine
 7. Tervikuks ühinemine, iseeenda kaotsilinud osade ühendamine
 8. Eneseväärtustamine
 9. Minevikumustritest vabanemine, ema- ja isaliini puhastamine, suguvõsa karma vabastamine.
 10. Sisemise perekonna tervendamine
 11. Regressioon eelmistesse eludesse

Võta ühendust liina@vaimnemaailm.ee