Individuaalkursus “Kanaldamine”

Kestus 1,5 tundi kohapeal Tartus või veebis.

Hind 65 EUR, selle sees ka kursuse teoreetiline osa, mille saad eelnevalt meilile.

Meil kõigil on olemas võime luua teadlikult otseühendust vaimse maailmaga ja saada sealt endale vajaminevat informatsiooni – see ongi kanaldamine.

Kursusel õpime kanaldamist – kuidas luua ühendust puhta teadlikkusega, lõpmatu avarusega, kus on vibratsioonina olemas informatsioon absoluutselt kõige kohta.

Me võime luua ühenduse oma kõrgema õpetajaga, ülestõusnud meistritega, inglitega, samuti kuulsate teadlaste, kunstnikute, poeetide, filosoofide, poliitikute ja juhtidega läbi ajaloo, pääseda ligi nende teadmistele, kanaldades endale parajasti vajalikku infot nende käest otse või siis küsida vastuseid omaenda Hingelt või Allikaminalt.

Kõigil meil on käia siin maapeal oma unikaalne hingetee, oma ülesanne. Kui alles otsime iseenast ja oma teed, kogume endasse erinevaid teadmisi, teooriad, käsitlusviise, katsetame eri praktikaid, kuulame eri õpetusi ja siis juhtub ühel hetkel, et oleme oma teadvuse nii ülekuhjanud, et ei suuda enam eristada. Millist õpetust on kõige õigem järgida, mida uskuda? Selles ülekoormatuses tekib selguse asemel segadus, mis aina kasvab. Me otsime veel rohkem juhatust väljastpoolt, kuhjame juurde veel suurema hunniku väliste õpetajate arvamusi, ja kuuleme üha vähem omaenda kõrgema mina sisemist juhatust.

Selleks, et käia omaenda teed, teha just seda, mis on sinu jaoks õige, just endalesobival parimal viisil, on hädavajalik ühel hetkel õppida usaldama iseennast, vaid seda infot, mis tuleb sinu enda läbi, sinu enda otseühendusest puhta teadlikkusega, mitte aga läbi kellegi teise filtri. Et selleni jõuda, on vaja alguses tühendada oma teadvus, oma süda kõigist segajatest – heita kõrvale uskumused, arvamused, õpetused, dogmad, loogline analüüs, ootused, kahtlused, hirmud. Kanaldamine õnnestub seda paremini, mida tühjem ja vabam on sinu meel.

Kursusel õpime tõstma oma teadvustasandit, et luua ise ühendus puhta teadlikkusega ja saada sealt vastuseid oma küsimustele. Õpime ka seda infot tõlgendama ja kasutama. Kuna kanaldame läbi omaenda Kõrgema Mina /Jumaliku Mina, siis on see meetod ohutu!

Kursuse hind 65 EUR

Soovi korral kirjuta liina@vaimnemaailm.ee

Juhendab Liina Kaumann