Halli vee-kassi/jänese aasta sisseõnnistamine

22. jaanuaril 2023 kell 11-14.00 Tartus

Hiina kalendri järgi algab 22. jaanuaril 2023 jänese /kassi aasta.

Alustame juhitud meditatsiooniga, kus loome endale uue aasta uuel tasandil, kohtume oma juhendajatega vaimsest maailmast ja palume neilt juhatust ja nõuandeid uueks aastaks, selgitame välja oma põhiülesande.

Teeme taotlusi uueks aastaks. Õnnistame sisse ning programmeerime isikliku õnnetoova kristalli uueks aastaks. Meelepärase kristalli peaks igaüks ise kaasa võtma (sobivad näiteks pärl, küaniit, hallikad kristallid, aga võib ka valida lihtsalt oma sisetundest lähtuvalt).

  • Teeme spetsiaalse rituaali uue aasta sisseõnnistamiseks
  • Teeme külluserituaali
  • Loome oma isikliku uue aasta mandala – unikaalse väestava ja tervendava mustri
  • Tervitame algavat uut aastat ühise pidusöögiga (igaüks võiks võtta kaasa midagi peolauale), küsime juhtnööre/märksõnu uueks aastaks inglikaartidelt ja ruunidelt, tarolt.
  • Huvilistele soovi korral individuaalne Taro kaartidega juhtnööride küsimine uueks aastaks (eraldi tasu eest 25 EUR 15-20-min seanss)

Kaasa on vaja võtta:

  • hall küünal, hall paber (A4), hall pael, kirjutusvahend, soovikristall – uue aasta taotluste sisseõnnistamiseks + hall/hõbedane paber (võib soovi korral olla ka muud värvi A4) mandalaks + käärid
  • Külluse rituaaliks: 3 münti (1 või 2 EUR ideaalsed), roheline küünal, roheline pael, roheline paber (A5), kuivatatud basiilik (maitseainepuru sobib).
  • Riietuse värv – hallikad veetoonid,

Osalustasu 50 EUR (Sellest 30 EUR koha kinnituse ettemaksuna ja ülejäänud 20 kohapeal)

Vajalik kindlasti eelregistreerumine (väike grupp) liina@vaimnemaailm.ee ja tagastamatu ettemaksu 30 EUR laekumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077. Grupp on väga väike, vaid 7 kohta!

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis, mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!

Juhendab Liina Kaumann

Numeroloogiliselt on aasta 2023 number 7 – taro “Kaarik” – kiire edasiliikumine, kuid vajalik on siiski säilitada tasakaalu ja teadlikkust sellest, kuhu oled liikumas. Kaarik ja vee-element koos loovad kujutluspildi kiirevoolulisel, kärestikulisel jõel paadiga sõitmisest, kus on vaja oskusi ja tunnetust, et taakaalu jääda. Jänesele on aga tasakaalus püsimine ja turvatunne väga oluline, et olukordadega edukalt toime tulla.

Vesi on võimas loodusjõud, mille olemuseks on tuua vältimatult muutusi ja liikumist. See on tugevaim element, isegi tugevam kui tuli, sest võib ületada kõik takistused oma teel kaotamata oma olemust. Vesi on seotud tunnete ja tundeeluga ning enesele kindlaks jäämisega. Vee energia peab voolama. See võib kujuneda väga tugevate, isegi pööraste emotsioonide aastaks, mis toob võimsaid vabanemisi ja tervenemist just tundetasandi sügavuste puhastamise kaudu. Mõnikord võivad aga emotsionaalsed äärmused tuua kaose, Vee-elemendiga kaasnevad negatiivsed omadused võivad olla hirm ja otsustusvõimetus. Julgetele riskijatele toob selle aasta energia aga kasu nii finantsilises kui ka romantilises plaanis.

Jänes on võimeline eesmärgita ja ülepingutamata olema meeldiv, suhtlemises tagasihoidlik, peenetundeline ja karske, ta oskab kenasti rääkida ja ennast üleval pidada. Samas jänes võib olla üsna pealiskaudne ja nii ka tema omadused. Jänes armastab seltskonda ja seltskond teda. Sõbrad on talle väga olulised. Talle meeldib ka klatšida. Ta võib olla snoob ja pedant, kellele meeldib silma paista ja demonstreerida oma teadmisi ja kultuursust. Samas on tal suur süda ja ta on tasakaalukas ja rahu armastav ega ärritu kergesti, võib aga langeda enesehaletsusse ja üsna kergesti nutma pukeda, olemuselt on ta ettevaatlik ja talle meeldib enne tegutsemist kõik peensusteni läbi mõelda. Ta on konservatiivne aga imetlusväärne tegutseja, Ta väldib erakordseid olukordi ja dramaatilisi sündmusi, nendega ta toime ei tule. Siis kukub ta tasakaalust välja ning esile kerkivad tema negatiivsed omadused – kahtlustamine, luuramine, jälgimine, üleanalüüsimine, jonnakus, karm otsekohesus ilma tolerantsuseta.

Vesi-jänes on tundlik ja väga õrn, tal on suur süda ja ta on väga empaatiline. Tal on ka suur kujutlusvõime. Vesi-jänes on rohkem kodulembene ja perekeskne kui teised jänesed, kes kipuvad panema rohkem rõhku sõpradele.