Esivanematega ühendumine. Sisemise mees- ja naisenergia tervendus. Jumaliku mehelikkuse ja naiselikkuse aktivatsioon.

2. oktoobril kell 11-13.00 Tallinnas Pesas

16. oktoobril kell 11-13.00 Tartus

“Tõega joondumine, tervikuks saamine” Liina Kaumann 2021

Meie senine ühiskond, vanemad, vanavanemad ja kaugemad põlvkonnad on andnud meile edasi polaarsusest lähtuvad arusaamad elust, meist endist, suhetest, mehelikkusest ja naiselikkusest, mis on väga kaugel tasakaalust ja terviklikkusest. Oleme aastatuhandeid elanud neist vildakatest hirmul põhinevatest arusaamadest ja eeskujudest juhindudes. Praegusel aja, mil oleme kollektiivselt liikumas 5D-sse – ühtsusesse- ülestõusu, tuleb meil kiht-kihilt endast välja puhastada vana haavatud mehelikkus ja naiselikkus ja ühendada ennast 3D maatriksi arusaamadest lahti. Me peame tooma kokku kõik vastandid ja aktsepteerima kõike, mida seni oleme tõrjunud. Meie endi sees peab toimuma oluline sisemine ümberlülitus, jumalikule naisenergiale ja jumalikule meesenergiale.

Sinu naisenergia eeskujuks on sinu ema ja tema naiselikkus, sinu meesenergia eeskujuks on su isa ja tema mehelikkus, seega võti jumalikku naiselikkusesse ja mehelikkusesse jõudmiseks, on tervendada siseplaanis oma ema ja isa ja aidata neil “kasvada” jumalikkusesse.

Samas meil ei ole mitte mingisuguseid eeskujusid jumalikust naiselikkusest ja jumalikust mehelikkusest. Meil ei ole kogemusi, mis asi on üksolek jumalikus armastuses, sest siiani oleme elanud duaalsuses. Kust leida eeskujusid? Siin tulevad appi esivanemad väga kaugetest aegadest, need, kes kehastavad jumalikku naiselikkust ja mehelikkust.

Kui loome ühenduse oma esivanemate toetava energiaga, saame kasutada oma esiemade ja -isade väge ja jõudu. Läbi nende hakkavad meisse voolama iidsed teadmised mineviku kudajastutest ja õpime tooma seda kuldajastu kõrgsageduslikku energiat oma tänasesse igapäevaellu. 

Kursusel teeme pikema meditatsioonirännaku “Meesenergia (isa) ja naisenergia (ema) tervendamiseks ja jumalikku mees- ja naisenergia aktiveerimiseks esivanemate toetuse abil.” + jagamisringi. Teoreetiline osa meilile.

Kursuse hind 40 EUR Väike grupp!

Vajalik kindlasti eelregistreerumine liina@vaimnemaailm.ee (kohti on piiratud hulgal), koha kursusel tagab tagastamatu ettemaksu (25 EUR) laekumine Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077.

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!

Juhendab Liina Kaumann