Energeetilise maali kursus “Üleminek kõrgemasse energiasse”

“Puhas teadlikkus” Liina Kaumann 2023

23. märtsil kell 11-14.00 Tartus

Energiamaali tegemine on tõhus ja lõbus meetod, mis aitab pääseda ligi väga olulisele ja isiklikule infole, ennast tasakaalustada, tervendada ja häälestada. Lisaks aitab selline eneseväljendus ka õppida ennast aktsepteerima niisugusena nagu oled.

Kursusel osalemiseks pole vaja perfektseid tehnilisi oskusi ja võtteid, pigem on oluline olla avatud, tundlik ja loominguline. Energiamaali me ei tee tavateadvuse tasandil, see tuleb ülevaltpoolt, kanaldusena, või räägib läbi selle alateadvus, aidates maalijal lahendada vanu, allasurutud, kuid vabastamistvajavaid probleeme. Maalimisoskus pole seejuures oluline, mida vabamaks oma kriitikameel kunstilise taseme osas lasta , mida loomingulisem oled, seda parem tulemus. Õigesse teadvusseisundisse jõuame juhitud meditatsiooni abil, millega kursust alustame. Sellel kursusel keskendume transformatsioonile ja nendele muutustele, mida just sinul on vaja teha, et lülituda uude – kõrgemasse energiasse.

Protsess koosneb mitmest võrdselt oluliselt etapist:

  1. eelhäälestus/taotlus
  2. maalimine ise
  3. maali vaatamine/mediteerimine maaliga ning sellest info ammutamine ja selle abil tervenemine.

Kursus koosneb 2 osast:

  1. Teoreetiline osa: Värvid ja nende vaimsed tähendused, Kompositsioon/Kontrastid) kodus läbitöötamiseks meilile
  2. praktikum  – maalimine akrüülvärvidega + arutelu

Alustame häälestava meditatsiooniga, sellele järgneb maalimine ning peale seda ühine maalide vaatamine ja arutelu. Kursus annab ka juhtnöörid, kuidas valminud maale  „lugema õppida” – kuidas lahtimõtestada värve, sümboleid, arve, pintslitõmbeid. Iga osaleja saab oma maalid endale!

Kogu kursuse hind 70 EUR (hinna sees on maalimistarbed – lõuendid, akrüülvärvid, kohapeal kasutamiseks pintslid, molbertid, topsid, lapid)

Väike grupp!

Kursusel osalemiseks saada meil osalemissooviga liina@vaimnemaailm.ee. ja tasu Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077  tagastamatu ettemaks 40 EUR, misjärel saad kätte kursuse teoreetilise osa.

Ettemaksu tasudes kinnitad endale koha grupis + saad kätte kursuse esimese – teoreetilise osa. Kursusele mittetulemise korral ettemaksu ei tagastata!