E- kursus “Endas Loojateadvuse äratamine. Horisontaalselt eluteljelt vertikaalsele liikumine, Kosmilisse valgusvõrgustikku ühendumine”

Kursusel õpid loomist uues energias – teed tasandivahetuse, liigud horisontaalselt eluteljelt vertikaalsele, ühendud Kosmilise valgusvõrgustikuga ja sirutud 7D sagedusse, et kogeda rõõmu, iseenda jumalikkust ja harjutada loomist. Äratad endas Loojateadvuse.

E-kursust saad mugavalt läbida oma kodus endale sobivas rütmis ja ajal, kuid eriti võimsa mõju saamiseks on soovitav kasutada mai täsikuu perioodi!

Kursus tuleb esmakordselt välja mai täiskuu aegu 2024 – Mai täiskuuperiood on energeetiliselt väga võimas ja eriline aeg, mida saad end õigesti häälestades kasutada selleks, et oluliselt tõsta oma sagedust, kiirendada oma vaimset edasiminekut – avardumist, kuna avanevad väga erilised väravad  kõrgematesse dimensioonidesse, on võimalik saada selgemat ühendust ja konkreetsemat juhatust vaimselt maailmalt, ülestõusnud meistritelt, inglitelt, oma juhendajatelt, palve ja taotlusejõud sel ajal lausa tuhandekordistuvad. Seepärast on tark seda imelist aega kasutada ja võimalusel just siis avarduda. Samas võid muidugi kursust läbida ja uues energias loomisteemadega tegeleda ükskõik millisel muul endale sobival ajal!

Kui sul on ideid, unistusi, soove, inspiratsiooni selle osas, mida sooviksid oma ellu luua, kui sul on küsimusi vaimsele maailmale, näiteks oma rolli, eluülesande, missiooni, õppetundide, väljakutsete osas, siis mai täiskuu on parim aeg nendeks teemadeks. Mai täiskuu aeg on Buddha sünni ja valgustumisaeg, mida tähistatakse maailma budistlikes ringkondades valguspüha Wesakina. Väekas aeg kestab 2024. aastal 20-26. maini.

E-kursus koosneb:

Teoreetilisest osast pdf (21 lk): Teoreetiline osa sisaldab: Mida tähendab elamine horisontaalsel või vertikaalsel eluteljel, kuidas lülituda ümber vertikaalsele eluteljele. Loomise erinevused vanas- ja uues energas. Loomise saladused uues energias, selle alused ja olulised komponendid. Teadvuse avardumine – kõrgematesse dimensioonidesse laienemine. Rõõmus loomine. Sõnade tähendus loomisel.

Juhitud meditatsioonirännakutest mp3-failis (saad endale allalaadida ja teha korduvalt)

  1. Kosmilise Emaga ühendumine – puhtasse algolekusse tagasiminek (46 min)
  2. Teadvustasandi tõstmiseks, kõrgema energia, puhta teadlikkuse kogemiseks ja allatoomiseks – Taevariigi maapeale toomiseks (44 min)
  3. Meditatsioon “Horisontaalselt eluteljelt vertikaalsele ümberlülitumine, 7D-sse sirutumine, Kosmilisse valgusvõrgustikku ühendumine. Endas Loojateadvuse äratamine” (54 min)
  4. Rõõmus loomine – Meditatsioon “Rõõmu aktivatsioon – Püha Loomisruumi ettevalmistamine (44 min)
  5. Ühenduse loomine oma valgustunud Minaga, iseendas valgustunud olendi äratundmine ja kuldajastu aktiveerimine (44 min)

Väärtus 70 EUR

E-kursusel osalamiseks tee ülekanne 70 EUR Vaimne Maailm OÜ pangakontole EE662200221049242077 ja saada meil oma osalussooviga ja kinnitusega, et makse on tehtud liina@vaimnemaailm.ee 

Juhendab Liina Kaumann